Sari la conținut

Raisa 0750715300


Postări Recomandate

Am vizitat-o si eu pe Raisa. Ce pot sa spun, o dezavantajeaza pozele. Inalta, bruneta, piele bronzata, catifelata, locatie green house, cadou 150 ron. 

Am mai incercat sa o intalnesc tura trecuta, nu am reusit, dar de data asta a raspuns din prima, vocea placuta, ma directionat bine.  Am ajuns repede la locatie, cam greu cu locurile de parcare, dar na ca-n Bucuresti. 

In fine m-a intampinat, am intrat inauntru, am mai discutat putin, ne-am inteles pentru o finalizare, ON(in functie de igiena), NP, fara alte servicii suplimentare, nici nu am intrebat. A facut repede un dus, dupa care am trecut la actiune. Oralul destul de bine, nu la nivelul lui Roxy, dar bine. Am trecut la normal, se implica, suficient, foloseste lubrifiant. Stie sa-si contracte muschii, si ce mia placut mie felul cum se simte in interior, destul de fierbinte, cum imi place mie. Puteti face un dus repede, nu e pe graba, sau cel putin nu am simtit eu. De revenit. Pentru mine, da, imi place tenul ei si sanii, ai pe ce pune mana. Nu sunt adeptul slim.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, Futaku25CM a spus:

Am fost eu acum 2 3 zile... 150/300 ora 50 extra finalizare orala 

Servici oral normal 69 Etc

100& Reala 

Servici ok merita încercată o data (numai pentru curu ala top) 😂va salut

Atitudine ? Cum este? 
gfe ? FK?  Face Deep? 

Link spre comentariu
Vizitator sorina80
Reputație: 0

Am fost si eu la Raisa zilele trecute,arata super fata, mai bine ca in poze, atitudine ok, curata, eu am optat la un sex normal cu finalizare orala(extra 50) locație la pizza Hunter.

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Din cele citite și pozele din anunț am zis sa încerc și eu. Zis și făcut sunat făcut programare and go go go ! 

La telefon o voce frumoasa și atrăgătoare ceea ce m-a făcut mai curios de vizita !

Am ajuns la locație curata frumos aranjata dar cam "strâmtă" camera ! Am schimbat câteva vorbe,mi-a plăcut ca am conversat reciproc ! S-a dezbrăcat și s-a dus la duș,un lucru ceea ce îți inspira igiena! 

Si acum sa dam drumul la acțiune!

Din momentul când s-a dezbrăcat în fata mea deja am prins chef de acțiune. În timp ce a întrat în duș nu m-am putut abține și m-am dus după ea sa o privesc ! Pozele sunt reale ! Un cur frumos,sânii nici prea mici nici prea mari dar naturali ! O piele creola,catifelata nici prea moale nici prea tare ! Mi-a plăcut de când am vazut-o !

Am început cuun oral cam rapid dar m-a ascultat când i-am zis sa ma ia mai ușor! Ceea ce ma face sa ii dau 10. În timpul acțiunii nu știam ce sa aleg o finalizare orala sau sa o încerc și la normal ! În timp ce îmi făcea un oral s-a dat cu funduletul cat mai aproape de mine sa am și pe ce pune mana !

M-am decis sa trecem și la normal ! M-a întrebat cum vreau deci se lasă la cererea clientului fara mofturi ! La normal da contre lucrează și ea nu m-a lăsat doar pe mine ! Se notează și aici un 10!

Pe general ca fata și servicii eu zic ca este de 10, din punct de vedere al locației s_ar putea ceva mai bine dar nu trebuie sa fie luat în calcul spre dezavantajul ei !

Pentru mine a fost o răcorire reușită!  Acum depinde de gusturile fiecăruia!  

De revenit de câte ori posibil! 

Bafta ! Și sa mai revii la Tg-Jiu ! Te așteptăm cu drag Raisa ! 😘😘😘❤❤❤

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Mârgu-Tureș
  • Oras:Mârgu-Tureș
Acum 7 minute, popeimarinar a spus:

Nu știu de ce aceasta fătuca ne ocolește în ultimul timp,era super buna de futut . Știți ceva?

Anuntul de pe publi e pe Timisoara.

bucilescelmaifaincur

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila
1 oră în urmă, popeimarinar a spus:

Nu știu de ce aceasta fătuca ne ocolește în ultimul timp,era super buna de futut . Știți ceva?

Și pe mine mă atrăgeau pozele ei dar nu am avut nici un fel de interacțiune cu ea, nici fizică nici telefonică, cred ca are mai mult de un an de când nu a mai fost pe aici🤷🏻‍♂️

NO COMMENT 🤫🤫🤫

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...