Sari la conținut

Buna 😇 0730480921


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 11 ore, awokeone10 a spus:

Nu ai recenzii bune,mai ales ca este si o acuzatie de pestisor care statea la panda in masina,in fata scarii.Eu unul zic pas,mai ales ca nu esti genul meu.

Multa bafta sa ai!

Mie îmi plac pozele și vroiam să mă duc, dar după ce am citit postarea ta m am răzgândit. Avem suficiente fete bune acum în Ploiești ca să nu dau cu banii pe fereastra. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut, 

Din cauza faptului ca nu am gasit alta fata disponibila, mai ok, in momentul cand am avut eu disponibilitate, am decis sa fac o incercare la aceasta faptura. Se intampla acum 3 saptamani dar acum am putut sa fac recenzia, scuze de intarziere. Fata este cea din pozele de pe aici numai ca pozele sunt vechi si ea a mai pus cateva kg pe ea. Pana m-am dezbracat, facut dis si intors in camera a vorbit(se certa)la telefon cu una din cumnatele ei pe niste toale.

Actiumea: Am vrut sa pun mana pe sani la care ea foarte serioasa si cu o fata total schimbata fata de cum am intrat: nu te rog, nu pune mana, intande-te. M-am intins in pat si a inceput cu banalul oral piston de care imi era frica(la mine nu se scoala absolut deloc daca fata nu stie sa faca oral sau daca este tafnoasa,nervoasa, etc), am incercat sa pun mana la pizda....am primit acelasi raspuns. Vazand cu nu reuseste sa l scoale deloc pe gogu, am rugat o sa faca oralul cum imi place mie, cu atentie la sateliti. Am primit imediat raspuns promt: EU NU PUP PE COAIE DELOC SI NU IMI BAGI DEGETUL IN  PIZDA SI SA NU TI DAI DRUMUL IN GURA MEA. Nu mai are sens sa detaliez restul. Ideea e ca nu a reusit deloc sa o scoale, am plecat nefinalizat, nefutut si cu banii luati. Nu stiu caruia dirtre voi i se poate scula pula in prezenta acestei atitudini de printesa de cartier. Nu va pierdeti timpul si banii cum am facut eu. Hai pa si sa avem parte numai de fete bune in Ploiesti. 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 2
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 5 ore, tauric22 a spus:

Salut, 

Din cauza faptului ca nu am gasit alta fata disponibila, mai ok, in momentul cand am avut eu disponibilitate, am decis sa fac o incercare la aceasta faptura. Se intampla acum 3 saptamani dar acum am putut sa fac recenzia, scuze de intarziere. Fata este cea din pozele de pe aici numai ca pozele sunt vechi si ea a mai pus cateva kg pe ea. Pana m-am dezbracat, facut dis si intors in camera a vorbit(se certa)la telefon cu una din cumnatele ei pe niste toale.

Actiumea: Am vrut sa pun mana pe sani la care ea foarte serioasa si cu o fata total schimbata fata de cum am intrat: nu te rog, nu pune mana, intande-te. M-am intins in pat si a inceput cu banalul oral piston de care imi era frica(la mine nu se scoala absolut deloc daca fata nu stie sa faca oral sau daca este tafnoasa,nervoasa, etc), am incercat sa pun mana la pizda....am primit acelasi raspuns. Vazand cu nu reuseste sa l scoale deloc pe gogu, am rugat o sa faca oralul cum imi place mie, cu atentie la sateliti. Am primit imediat raspuns promt: EU NU PUP PE COAIE DELOC SI NU IMI BAGI DEGETUL IN  PIZDA SI SA NU TI DAI DRUMUL IN GURA MEA. Nu mai are sens sa detaliez restul. Ideea e ca nu a reusit deloc sa o scoale, am plecat nefinalizat, nefutut si cu banii luati. Nu stiu caruia dirtre voi i se poate scula pula in prezenta acestei atitudini de printesa de cartier. Nu va pierdeti timpul si banii cum am facut eu. Hai pa si sa avem parte numai de fete bune in Ploiesti. 

Ce mizerie....

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 5 ore, tauric22 a spus:

Salut, 

Din cauza faptului ca nu am gasit alta fata disponibila, mai ok, in momentul cand am avut eu disponibilitate, am decis sa fac o incercare la aceasta faptura. Se intampla acum 3 saptamani dar acum am putut sa fac recenzia, scuze de intarziere. Fata este cea din pozele de pe aici numai ca pozele sunt vechi si ea a mai pus cateva kg pe ea. Pana m-am dezbracat, facut dis si intors in camera a vorbit(se certa)la telefon cu una din cumnatele ei pe niste toale.

Actiumea: Am vrut sa pun mana pe sani la care ea foarte serioasa si cu o fata total schimbata fata de cum am intrat: nu te rog, nu pune mana, intande-te. M-am intins in pat si a inceput cu banalul oral piston de care imi era frica(la mine nu se scoala absolut deloc daca fata nu stie sa faca oral sau daca este tafnoasa,nervoasa, etc), am incercat sa pun mana la pizda....am primit acelasi raspuns. Vazand cu nu reuseste sa l scoale deloc pe gogu, am rugat o sa faca oralul cum imi place mie, cu atentie la sateliti. Am primit imediat raspuns promt: EU NU PUP PE COAIE DELOC SI NU IMI BAGI DEGETUL IN  PIZDA SI SA NU TI DAI DRUMUL IN GURA MEA. Nu mai are sens sa detaliez restul. Ideea e ca nu a reusit deloc sa o scoale, am plecat nefinalizat, nefutut si cu banii luati. Nu stiu caruia dirtre voi i se poate scula pula in prezenta acestei atitudini de printesa de cartier. Nu va pierdeti timpul si banii cum am facut eu. Hai pa si sa avem parte numai de fete bune in Ploiesti. 

Îi trebuie bani de țoale nenorocita. Mai bine ar suge pula la șefii de raion prin mall-uri,dar se pare că habar nu are!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
Acum 3 ore, Discretul84 a spus:

Îi trebuie bani de țoale nenorocita. Mai bine ar suge pula la șefii de raion prin mall-uri,dar se pare că habar nu are!!!

Esti bine mă?? 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
Acum 10 ore, Discretul84 a spus:

Da bă,asteptam să te bagi tu în seamă precum chiloții-n cur. 😂😂😂

Vezi bai cumetre..de aia nu ai avut in viata ta o femeie..o amanta..o ceva acolo..ca iesi naibii la un restaurant si începi sa vorbesti in halu asta..noroc cu internetu ca erai virgin la 40 de ani..😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 24 minute, Evolution85 a spus:

Vezi bai cumetre..de aia nu ai avut in viata ta o femeie..o amanta..o ceva acolo..ca iesi naibii la un restaurant si începi sa vorbesti in halu asta..noroc cu internetu ca erai virgin la 40 de ani..😂😂😂

Te uiți la prea multe filme turcești cu piranda în Bereasca la voi.😁😁😁

Link spre comentariu
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
Acum 4 ore, Discretul84 a spus:

Max Verstappen și Putin. 😂😂😂

BA N AI CUM SA FII TREAZ LA 6 DIMINEATA 😂😂😂 SA SCRII TAMPENII DIN STATIA DE AUTOBUZ 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
1 oră în urmă, Evolution85 a spus:

BA N AI CUM SA FII TREAZ LA 6 DIMINEATA 😂😂😂 SA SCRII TAMPENII DIN STATIA DE AUTOBUZ 

Tu nu ești treaz niciodată Gogu Tonca de la prostiile alea de le fumezi când sunt aduse de "măgari" în cavitatea anală. 😂😂😂 Miroase când intri pe forum,așa că stai parcat la telenovele.😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...