Sari la conținut

GEISHA EROTIC MASAJ BUCURESTI


Geishaerotic

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A fost cineva pana urma, nu am vazut nicio recenzie, fac o vizita azi sa fiu primul :)

dar pare un hotel (DreamOn Hotel Boutique) pe harta in acceasi loc cu aceasi poze de cladire :) stie cineva despre asta ceva?

Link spre comentariu
  • pisicuts a setat ca important acest topic
  • pisicuts a resetat ca important acest topic
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitat astazi acest salon 

Salon nota 10 camere multe, mari toate cu baie propie, intr-un cuvant lux

Cred ca este cel mai frumos salon de masaj erotic din România  .

Erau decat doua fete, am intrat cu Nadia arata la fel ca in poze foarte frumoasa, tinerica, bronzata ,inalta cur, tate tot ce trebuie ca aspect 10

Dar la servicii varza, masaj de relaxare de maxim 10 min care e decat o mangaiere dupa care te intoarce si zice ca ar face un bady to bady din lateral asa dupa care incepe cu o laba direct, foarte respingatoare la atingeri, fara un zambet ziceai ca e suparara pe mine. O mizerie de masaj cu tot cu doua dusuri 30 mine. Eu  nu ii mai vizitez. Pacat ca salon ul este foarte frumos si fetele sunt frumoase dar nu stiu ce sa zic de restul fetelor. 

  • Like 6
  • Mersi 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0771696969
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0771696969
  • Oras:București
  • Disponibila
La 06.06.2022 la 21:40, hotzu2014 a spus:

Am vizitat astazi acest salon 

Salon nota 10 camere multe, mari toate cu baie propie, intr-un cuvant lux

Cred ca este cel mai frumos salon de masaj erotic din România  .

Erau decat doua fete, am intrat cu Nadia arata la fel ca in poze foarte frumoasa, tinerica, bronzata ,inalta cur, tate tot ce trebuie ca aspect 10

Dar la servicii varza, masaj de relaxare de maxim 10 min care e decat o mangaiere dupa care te intoarce si zice ca ar face un bady to bady din lateral asa dupa care incepe cu o laba direct, foarte respingatoare la atingeri, fara un zambet ziceai ca e suparara pe mine. O mizerie de masaj cu tot cu doua dusuri 30 mine. Eu  nu ii mai vizitez. Pacat ca salon ul este foarte frumos si fetele sunt frumoase dar nu stiu ce sa zic de restul fetelor. 

In primul rând tin sa va mulțumesc pentru timpul petrecut aici pentru a va împărtăși părerea și experiența ,buna  sau rea este importantă pentru noi . 
Și al doilea vreau sa îmi cer scuze pentru momentul neplăcut petrecut in incinta salonului . 
As putea încerca sa caut scuze Nadiei pentru comportamentul ei deși tin sa precizez ca este una din cele mai cautate și cerute maseuze din salonul nostru . Toți avem momente proaste doar ca noi înțelegem și cerem maseuzelor  când nu sunt in starea necesară de a primi un oaspete sa nu o facă  ,e omenesc sa ai stări de toate felurile ,toți putem avea o zi proasta . 
Noi ne cerem scuze si va invitam sa reveniti  ,sa ne cunoasteți mai bjne si sa ne oferiți o alta sansa cu siguranța ne vom revanșa . 
Momentan sunt 8 domnișoare disponibile ,toate alese pentru experiența si recomandările primite . Dar si in ciuda acestui fapt tot pe Nadia v-as recomanda-o ! Chiar merita timpul si răbdarea Dvs. 
Va mulțumesc cu drag si speram sa reveniti la gânduri mai bune ! 
#Sasha 
 

 

La 06.06.2022 la 21:40, hotzu2014 a spus:

Am vizitat astazi acest salon 

Salon nota 10 camere multe, mari toate cu baie propie, intr-un cuvant lux

Cred ca este cel mai frumos salon de masaj erotic din România  .

Erau decat doua fete, am intrat cu Nadia arata la fel ca in poze foarte frumoasa, tinerica, bronzata ,inalta cur, tate tot ce trebuie ca aspect 10

Dar la servicii varza, masaj de relaxare de maxim 10 min care e decat o mangaiere dupa care te intoarce si zice ca ar face un bady to bady din lateral asa dupa care incepe cu o laba direct, foarte respingatoare la atingeri, fara un zambet ziceai ca e suparara pe mine. O mizerie de masaj cu tot cu doua dusuri 30 mine. Eu  nu ii mai vizitez. Pacat ca salon ul este foarte frumos si fetele sunt frumoase dar nu stiu ce sa zic de restul fetelor. 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 ore, Geishaerotic a spus:

In primul rând tin sa va mulțumesc pentru timpul petrecut aici pentru a va împărtăși părerea și experiența ,buna  sau rea este importantă pentru noi . 
Și al doilea vreau sa îmi cer scuze pentru momentul neplăcut petrecut in incinta salonului . 
As putea încerca sa caut scuze Nadiei pentru comportamentul ei deși tin sa precizez ca este una din cele mai cautate și cerute maseuze din salonul nostru . Toți avem momente proaste doar ca noi înțelegem și cerem maseuzelor  când nu sunt in starea necesară de a primi un oaspete sa nu o facă  ,e omenesc sa ai stări de toate felurile ,toți putem avea o zi proasta . 
Noi ne cerem scuze si va invitam sa reveniti  ,sa ne cunoasteți mai bjne si sa ne oferiți o alta sansa cu siguranța ne vom revanșa . 
Momentan sunt 8 domnișoare disponibile ,toate alese pentru experiența si recomandările primite . Dar si in ciuda acestui fapt tot pe Nadia v-as recomanda-o ! Chiar merita timpul si răbdarea Dvs. 
Va mulțumesc cu drag si speram sa reveniti la gânduri mai bune ! 
#Sasha 
 

 

 

1. "As putea încerca sa caut scuze Nadiei pentru comportamentul ei" -Nu trebuie sa va cereti scuze pentru compartamentul ei,ci sa ii atrageti atentia sa nu se mai intample !!!!!

2. "deși tin sa precizez ca este una din cele mai cautate și cerute maseuze din salonul nostru" - CLISEU !!!! Asta este cu siguranta replica care nu are ce cauta cand iti ceri scuze pentru o greseala asumata.

3. Chiar merita timpul si răbdarea Dvs.- si cu banii omului?

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0771696969
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0771696969
  • Oras:București
  • Disponibila
La 11.06.2022 la 10:16, henry jullien a spus:

1. "As putea încerca sa caut scuze Nadiei pentru comportamentul ei" -Nu trebuie sa va cereti scuze pentru compartamentul ei,ci sa ii atrageti atentia sa nu se mai intample !!!!!

2. "deși tin sa precizez ca este una din cele mai cautate și cerute maseuze din salonul nostru" - CLISEU !!!! Asta este cu siguranta replica care nu are ce cauta cand iti ceri scuze pentru o greseala asumata.

3. Chiar merita timpul si răbdarea Dvs.- si cu banii omului?

 

La 11.06.2022 la 10:16, henry jullien a spus:

1. "As putea încerca sa caut scuze Nadiei pentru comportamentul ei" -Nu trebuie sa va cereti scuze pentru compartamentul ei,ci sa ii atrageti atentia sa nu se mai intample !!!!!

2. "deși tin sa precizez ca este una din cele mai cautate și cerute maseuze din salonul nostru" - CLISEU !!!! Asta este cu siguranta replica care nu are ce cauta cand iti ceri scuze pentru o greseala asumata.

3. Chiar merita timpul si răbdarea Dvs.- si cu banii omului?

1. Oricât am atrage atenția și vrem sa fim atenți la ceea ce oferim publicului ,oricât am încerca sa ținem totul subcontrol câteodată este greu ,noi nu suntem prezenți in sesiunea de masaj dar cu ajutorul recenziilor Dvs. Putem afla și îmbunătăți . 
2Cliseu nu este ,suntem cei mai asumați tocmai de aia am precizat ca este cea mai căutată maseuza (puteam sa mint ) din 200 de sesiuni, sa greșească una ar fi neomenesc și de neiertat sa o răstignim.Doresc sa fiu un lider bun și fiecare din greșeli învățam .  
Ne pasa de oaspeții noștrii dar sa nu uitam ca și ele sunt ființe umane,nu sunt roboti si cu atat mai mult mereu au contact cu alți oameni și cu oamenii este cel mai greu de “lucrat “. 
3 . Și cât tine de bani va înțeleg ,doar ca realizați ca fiecare dintre noi oricând plătim o suna pentru niște servicii care nu tin și depind de noi mergem la ghici . 
nimic nu este sigur și garantat ! 
Doar ca mi-as fi plăcut ca totul sa se fi petrecut intr-un alt mod și dumneavoastră sa fi fost primul care ne lauda și recomanda  . 
cu siguranța a aflat partea Dvs . Și cu siguranța a înțeles ! 
Încă  o data ne cerem scuze ! 
 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0771696969
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0771696969
  • Oras:București
  • Disponibila
La 09.06.2022 la 15:47, Emmaharriet a spus:

Extraordinario servicio de masaje erótico ofrecido en Bucarest. 

Muchas gracias por su opinion y por dedicar su tiempo en compartir su experiencia con los demas! 
Muchos abrasos y gracias por todo! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"1. Oricât am atrage atenția și vrem sa fim atenți la ceea ce oferim publicului ,oricât am încerca sa ținem totul subcontrol câteodată este greu ,noi nu suntem prezenți in sesiunea de masaj dar cu ajutorul recenziilor Dvs. Putem afla și îmbunătăți "-CORECT

"2. Cliseu nu este ,suntem cei mai asumați tocmai de aia am precizat ca este cea mai căutată maseuza (puteam sa mint ) din 200 de sesiuni, sa greșească una ar fi neomenesc și de neiertat sa o răstignim. Doresc sa fiu un lider bun și fiecare din greșeli învățam"-partial corect,caci nu a rastignit-o nimeni. 

"Ne pasa de oaspeții noștrii dar sa nu uitam ca și ele sunt ființe umane,nu sunt roboti si cu atat mai mult mereu au contact cu alți oameni și cu oamenii este cel mai greu de “lucrat “. Ma bucur si accept ca va pasa de clientii-oaspetii vostri,dar faptul ca lucreaza cu oameni ar trebui sa fie o chestie asumata.

"3 . Și cât tine de bani va înțeleg ,doar ca realizați ca fiecare dintre noi oricând plătim o suna pentru niște servicii care nu tin și depind de noi mergem la ghici -nimic nu este sigur și garantat"-ABSOLUT INCORECT,banii fiecaruia dintre noi trebuie sa fie in siguranta cand accesam servicii de calitate(caci nu mergem undeva pe strada la un no name)

"Doar ca mi-as fi plăcut ca totul sa se fi petrecut intr-un alt mod și dumneavoastră sa fi fost primul care ne lauda și recomanda"-p'asta nu am prins-o.... 

"cu siguranța a aflat partea Dvs . Și cu siguranța a înțeles ! 
Încă  o data ne cerem scuze ! " Asta este o reactie corecta si demna de respect !!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 6/9/2022 at 3:47 PM, Emmaharriet said:

Extraordinario servicio de masaje erótico ofrecido en Bucarest. 

Si daca amadoi suntem romani, de ce plm ne chinuim sa vb in straineza? Ale dracului tehnici de vanzari... Verisoare, ne cam insulti inteligenta, ne iei drept o gashca de pensionari la teleshopping😁

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am vizitat salonul acum cateva zile,

am ales o tipa miniona,bruneta,nu dau nume 

am intrat in camera..mancare pe masa,paine,in baie lenjerie intima aruncata..zic ok..o fi fost o zi mai grea 

patul unde s a executat masajul nu era aranjat,pare ca dormea acolo tipa 

MASAJUL 

A stat numai pe telefon  cu o mana facea ce a mai trista laba din viata mea iar cu cealalta scria mesaje,iar din cand in cand se oprea din laba sa dea snap uri....pt mai multa implicare mi s a cerut extra 600 lei  desi platisem deja la intrare..n am sa mai revin 

degeaba fetele sunt frumusele daca prestatia lasa de dorit 

locatie 8

masaj 0

prestatie 0 

per total nu merita nici 100 lei

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
12 minutes ago, bixtobix said:

am vizitat salonul acum cateva zile,

Norocosule, cum ai reușit sa intri la ei? Le-ai forțat poarta? Sau i-ai prins exact când nu aveau ce face și au zis hai sa mai răspundem la fraieri? 

Pe bune, eu nu am reușit deloc sa ii prind la telefon. Tu cum ai reușit?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...