Sari la conținut

Denisssaa ! 0747333269 ! 🤩🤩♥️


Vizitator Denisssa

Postări Recomandate

Vizitator Denisssa
Reputație: 0

Hei frumoșilor ! De marți voi fi in orașul vostru Oradea ‘ va las aici un mic rezumat despre mine și Servicile mele . Blonda,1,65 înălțime, fund bombat sânii naturali 🤗 vorbăreață cu bun simț! Servicile sunt ‘ oral,normal,masaj,69 mici fantezi in limita bunului simț! Mângâieri și sărutări corporale .! Este 150  finalizarea (30) minute , 300 ora (2 finalizări ) cim 50 extra cob inculsa in tarif ! Despre locație va voi spune marți exact unde se va afla in principiu zona prima ! Va pup 😘😘😻 ! Weekend frumos sa aveți 

A61785F7-9B2E-4A10-AD3C-D69FA2D95F4C.jpeg

7F701EE1-ABAE-42A4-BD24-5A3EC8388CF7.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
2 hours ago, Denisssa said:

Hei frumoșilor ! De marți voi fi in orașul vostru Oradea ‘ va las aici un mic rezumat despre mine și Servicile mele . Blonda,1,65 înălțime, fund bombat sânii naturali 🤗 vorbăreață cu bun simț! Servicile sunt ‘ oral,normal,masaj,69 mici fantezi in limita bunului simț! Mângâieri și sărutări corporale .! Este 150  finalizarea (30) minute , 300 ora (2 finalizări ) cim 50 extra cob inculsa in tarif ! Despre locație va voi spune marți exact unde se va afla in principiu zona prima ! Va pup 😘😘😻 ! Weekend frumos sa aveți 

A61785F7-9B2E-4A10-AD3C-D69FA2D95F4C.jpeg

7F701EE1-ABAE-42A4-BD24-5A3EC8388CF7.jpeg

Ești bine venita 😘

Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 1 minut, Denisssa a spus:

Aici e Bistrita și Mureș . Am și pe Cluj doar ca acolo veți citi mult “hate” 😂😂😂 nu recenzi , pe Cluj sunt câteva dar îl voi lasă ! 

 

Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0

Hei frumoșilor :2qm40hg! Am ajuns in orașul vostru !  Locația se afla in Cartier Prima Ion Bradu 🤩🤩 . Disponibila pentru programări . Pupicii 🤗🤗🥰🥰❤️❤️835BDE44-F28D-464C-8BA4-74DFF3D64A24.jpeg.1d51d8c58e253e64926c4497846fe0f8.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 hour ago, Denisssa said:

Hei frumoșilor :2qm40hg! Am ajuns in orașul vostru !  Locația se afla in Cartier Prima Ion Bradu 🤩🤩 . Disponibila pentru programări . Pupicii 🤗🤗🥰🥰❤️❤️835BDE44-F28D-464C-8BA4-74DFF3D64A24.jpeg.1d51d8c58e253e64926c4497846fe0f8.jpeg

Bine ai venit Deni😍😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nu am vizita-o pe Denisa dar vreau sa va spun ca daca nu ma insel am vazut-o azi cand cobora la magazinul din incinta blocului. Este foarte frumoasa si sexi. Apropo Denisa, scuze ca te-am speriat un pic la lift.😂😂😂. As dori clar sa te vizitez si as vre sa stiu FK accepti ?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 3 ore, Denisssa a spus:

:yummy:inlovee:hug1

FAC1E736-8C9E-4E40-BA68-88AD95822BA1.jpeg

Bine ai venit la noi draga ...din poze pari o fata frumoasă și sexy 😍..trebuie sa aflu daca ești și în realitate așa că m-ai obligat să te vizitez cu pozele astea 🙈🙈🙈😍😍😍îți doresc succes la noi in oraș...te pup dulce 😍😘😍😘

Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 8 minute, marcuiojan a spus:

Nu am vizita-o pe Denisa dar vreau sa va spun ca daca nu ma insel am vazut-o azi cand cobora la magazinul din incinta blocului. Este foarte frumoasa si sexi. Apropo Denisa, scuze ca te-am speriat un pic la lift.😂😂😂. As dori clar sa te vizitez si as vre sa stiu FK accepti ?

Nu cred 😂😂😂😂. Ce bandit ești 😂😂 . FK nu fac ! 

Link spre comentariu

Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 3 minute, boy boy23 a spus:

Bine ai venit la noi draga ...din poze pari o fata frumoasă și sexy 😍..trebuie sa aflu daca ești și în realitate așa că m-ai obligat să te vizitez cu pozele astea 🙈🙈🙈😍😍😍îți doresc succes la noi in oraș...te pup dulce 😍😘😍😘

Mulțumesc 🤗😻 . 🤩🤩

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...