Sari la conținut

Fata cuminte cu suflet bun - 0731 437 668 - tanara inocenta - Elena din Unirii, disponibila la orice ora!


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

este o piata libera care functioneaza clasic cerere si oferta, ea a cerut fraier sau nu e cel care ofera,  urat este cand nu isi face treaba pentru care e platita!!! acuma cine isi permite asta e... naspa este anuntul, adica sunt saraca si nevoita sa fac asta si o fac in 30 min cat castiga unul normal in 2 zile, dar repet are in target doar oameni super potenti financiar si este alegerea ei si a lor

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii 3
  • Oras:Bulevardul Unirii 3
On 2/26/2022 at 5:31 PM, iamwhoiam said:

Revin cu o recenzie cat de curand :)

 

21 hours ago, iamwhoiam said:

Fost, vazut, placut, decartat, executat! E ce trebuie, foarte frumoasa (opinie personala), nici urma de anal posibil in meniu dar a fost ok si asa. ON perfect din punctul meu de vedere, NP foarte misto, se misca bine si e foarte dezghetata la minte.

 

10 din partea mea!

Iti multumesc frumos pentru vizita si te mai astept! Din pacate anal nu sunt pregatita sa fac in acest moment. Poate pe viitor cu drag daca se leaga o relatie mai intima intre mine si cel care ma viziteaza. 

Pentru ca am fost sunata de foarte multi domni si efectiv timpul nu-mi permite sa vorbesc la telefon 24/24, am rugamintea ca cei care doresc sa se programeze la mine, sa citeasca forumul si ceea ce ofer eu ca servicii iar apoi sa ma contacteze si sa-mi spuna ziua si ora cand doresc sa vina. Am avut neplacerea sa am programari facute si neonorate. Daca poate cineva sa-mi explice de ce ar stabili cineva ca vrea sa vina la o ora anume si apoi sa nu mai vina? Eu personal nu pot sa inteleg. 

Sunt disponibila incepand de luni dimineata de la ora 9:00 si pana la ora 20:00.

Cadoul meu este 500 lei pentru 30 de minute si 800 lei pentru o ora. Contact doar pe whtsp la 0731 437 668.

Multumesc tuturor celor care imi viziteaza anuntul si va trimit cei mai dulci pupici.

 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
17 hours ago, ElenaPussy said:

 

 

Am avut neplacerea sa am programari facute si neonorate. Daca poate cineva sa-mi explice de ce ar stabili cineva ca vrea sa vina la o ora anume si apoi sa nu mai vina? Eu personal nu pot sa inteleg. 

 

😂😂😂stai linistita ca nu esti nici prima nici ultima la care labagii isi fac prog si nu se duc🤦‍♂️😂

Treaba este simpla fac treaba asta pt ca se plictisesc,pt ca le place sa isi bata joc de fete care cred ei ca ii ia la misto sau ca sa te incurce .

Pt mai multe detalii vb in PM.

Succes!!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 2/26/2022 at 9:00 PM, iamwhoiam said:

Fost, vazut, placut, decartat, executat! E ce trebuie, foarte frumoasa (opinie personala), nici urma de anal posibil in meniu dar a fost ok si asa. ON perfect din punctul meu de vedere, NP foarte misto, se misca bine si e foarte dezghetata la minte.

 

10 din partea mea, dar cine vrea anal, forget it!

Sa iti fie de bn...pana la urma oralu il face si NEPROTEJAT??

In meniu spune doar ca este Protejat.

Tind sa cred ca habar nu are pe ce planeta traieste,nu mai zic de cat de exp este...se vede de la o posta.

I-am citit prezentare de mai multe ori si nu pot sa spun decat....plm.

De ce cred eu ca este plina de surprize!!?🤦‍♂️😜😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
6 hours ago, uritescu said:

Plăcute sau neplăcute?

Placute...pe dreq!!!🤦‍♂️😜😂😂

Saraca de ea,nu vezi ce pretentii are??auzi!!cine vrea anal,sa plateasca 200 ron in plus si sa o linga bn in cur ca sa nu o doara!!🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂😂😂😂

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
12 minutes ago, only-me said:

cine vrea anal,sa plateasca 200 ron in plus si sa o linga bn in cur ca sa nu o doara!!

Păi, da, faci în prealabil o infuzie dintr-o bancnotă de 200, cu zeama aia îi badijonezi găozu' și să vezi ce ușor intră după aia.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 26.02.2022 la 21:41, witcher a spus:

Deci ... unde-i PaySafeCardu' ? 😀

 

Numai, gata...a adoptat altă strategie...cu PaySafeCard nu a prea mers 😂😂😂

Adevărul este d-nilor, că la cum arată...este prea puțin cat cere !🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii 3
  • Oras:Bulevardul Unirii 3
On 2/26/2022 at 9:00 PM, iamwhoiam said:

Fost, vazut, placut, decartat, executat! E ce trebuie, foarte frumoasa (opinie personala), nici urma de anal posibil in meniu dar a fost ok si asa. ON perfect din punctul meu de vedere, NP foarte misto, se misca bine si e foarte dezghetata la minte.

10 din partea mea!

Disponibila doar cu programari din timp. Astazi am fost full si de aceea nu am raspuns la telefon.

Ca sa nu ne pierdem vremea reciproc, va rog sa specificati atunci cand imi scrieti pe whatsapp, ce anume va doriti ca servicii, ziua si ora cand doriti programare ferma. Nu mai intrebati de servicii pentru ca sunt trecute in prima postare din acest anunt. Cine nu citeste prima postare din anunt, este rugat sa nu ma contacteze. Va multumesc.

Programari doar pe whatsapp la 0731 437 668.

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii 3
  • Oras:Bulevardul Unirii 3

Astazi sunt la birou incepand cu ora 13:00. 

Va rog sa specificati atunci cand imi scrieti pe whatsapp, ce anume va doriti ca servicii, ziua si ora cand doriti o programare ferma. Nu mai intrebati de servicii pentru ca sunt trecute in prima postare din acest anunt. Va multumesc.

Programari doar pe whatsapp la 0731.437.668

Cadou : 500 lei 30 minute ; 800 lei 60 minute 

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii 3
  • Oras:Bulevardul Unirii 3

Astazi sunt la birou incepand cu ora 14:00. 

Va rog sa specificati atunci cand imi scrieti pe whatsapp, ce anume va doriti ca si servicii, ziua si ora cand doriti o programare ferma. Nu mai intrebati ce servicii ofer pentru ca sunt trecute in prima postare din acest anunt. Va multumesc.

Programari doar pe whatsapp la 0731.437.668

Cadou : 500 lei 30 minute ; 800 lei 60 minute 

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii 3
  • Oras:Bulevardul Unirii 3

Astazi sunt la birou incepand cu ora 14:00. 

Va rog sa specificati atunci cand imi scrieti pe whatsapp, ce anume va doriti ca servicii, ziua si ora cand doriti o programare ferma. Nu mai intrebati de servicii pentru ca sunt trecute in prima postare din acest anunt. Va multumesc.

Programari doar pe whatsapp la 0731.437.668

Cadou : 500 lei 30 minute ; 800 lei 60 minute 

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii 3
  • Oras:Bulevardul Unirii 3

Astazi sunt la birou incepand cu ora 21:00. 

Va rog sa specificati atunci cand imi scrieti pe whatsapp, ce anume va doriti ca servicii, ziua si ora cand doriti o programare ferma. Nu mai intrebati de servicii pentru ca sunt trecute in prima postare din acest anunt. Va multumesc.

Programari doar pe whatsapp la 0731.437.668

Servicii extra se discuta la locatie.

Cadou : 500 lei 30 minute ; 800 lei 60 minute

ElenaHD.jpg

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...