Sari la conținut

Fata cuminte cu suflet bun - 0731 437 668 - tanara inocenta - Elena din Unirii, disponibila la orice ora!


Postări Recomandate

  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
On 2/26/2022 at 5:02 PM, ElenaPussy said:

Buna tuturor celor care citesc acest mesaj. Eu sunt Elena, am 1,65 m și 55 kg, am 20 ani si sunt noua in acest domeniu. Am ales sa-mi ofer timpul domnilor care sunt dispusi sa ma cunoasca, pentru ca am o situatia materiala proasta, care ma impinge sa fac acest lucru. Am forme micuțe, finute si frumoase și sunt 100 % naturala. Probabil ca inca o sa ma mai dezvolt pana voi ajunge o femeie in toata firea, asa ca va invit sa va bucurati de compania mea pana ajung la maturitate. Sunt o persoană discretă și atentă la detalii si imi place sa intalnesc oameni la fel de discreti ca si mine. Nu sunt genul de femeie cu fițe, nu te voi grabi niciodata si sunt foarte sociabilă si prietenoasa. Igiena și bunele maniere mă caracterizează si ma astept la acelasi lucru din partea dumneavoastra. Aștept bărbați cu același caracter pe care il am si eu. Ii ador pe cei care sunt pasionali, generoși și care au foarte mult bun simț. 

 

Probabil cea mai sincera prezentare pe care am citit-o vreodata.

  • Like 3
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii 3
  • Oras:Bulevardul Unirii 3

Astazi sunt la birou incepand cu ora 17:00. 

Va rog sa specificati atunci cand imi scrieti pe whatsapp, ce anume va doriti ca servicii, ziua si ora cand doriti o programare ferma. Va multumesc.

Programari doar pe whatsapp la 0731.437.668

Toate serviciile mele sunt protejate. Pentru extra se discuta doar la locatie.

Cadou : 500 lei 30 minute ; 800 lei 60 minute

ElenaHD.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 19 ore, MacArthur a spus:

Probabil cea mai sincera prezentare pe care am citit-o vreodata.

Și eu am situația materiala proasta și nu ma plătește nimeni sa ma futa, din contra tot eu dau bani, viata e nedreaptă 🥺🥺

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii 3
  • Oras:Bulevardul Unirii 3

Astazi sunt la birou incepand cu ora 21:00. 

Va rog sa specificati atunci cand imi scrieti pe whatsapp, ce anume va doriti ca servicii, ziua si ora cand doriti o programare ferma. Va multumesc.

Programari doar pe whatsapp la 0731.437.668

Serviciile mele sunt totul protejat fara anal si uro.

Cadou : 500 lei 30 minute ; 800 lei 60 minute

Serviciile extra se discuta la locatie.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...