Sari la conținut

0737587994 diana blonda plinuta sani mari


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

0733098862 asta este noul număr al domnișoarei, mă bate gândul să mă duc să-i rup rozeta, dar vreau ceva mai multe detalii, adică comentează la poziții sau te grăbește, te lasă să dai tare? De fk nu mă tentează, dar finalizare orală a facut cineva cu ea ? Știu că este mai ușor să o întreb direct pe ea, dar am pățit de multe ori să stabilesc ceva cu o femeie înainte, iar după ce intru in apartament să spună cu totul altceva 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 16 ore, florinb9ss a spus:

0733098862 asta este noul număr al domnișoarei, mă bate gândul să mă duc să-i rup rozeta, dar vreau ceva mai multe detalii, adică comentează la poziții sau te grăbește, te lasă să dai tare? De fk nu mă tentează, dar finalizare orală a facut cineva cu ea ? Știu că este mai ușor să o întreb direct pe ea, dar am pățit de multe ori să stabilesc ceva cu o femeie înainte, iar după ce intru in apartament să spună cu totul altceva 

Daca ajungi lasă și tu o recenzie ca la carte! 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am discutat cu ea pe wapp și am aflat că a modificat tarifele 150 fin și 250 ora o+n ambele protejate, nu acceptă fk, anal, fin orală sau corporală practic sunt serviciile basic la suprapreț, cu 250 de lei găsești ceva mult mai bun în București decât ea

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am ajuns în cele din urmă la ea ca să mă conving și eu dacă merită pentru un bbw sau nu

Locația undeva pe lângă Dristor Kebap de pe Cantemir ok pot spune undeva la parterul unui bloc nu am ce să reproșez nota 9 să zic asa 

Are și o colegă, dar care nu a deranjat cu nimic, doar la final am auzit-o că vorbea mai tare la telefon

Ca servicii basic o+n ambele protejate, dar nu prea are chef de acțiune, adică oralul este fără nimic special, iar la normal accepta doar 2 poziții capră și misionar, dar are un plus că nu comentează dacă dai tare, 

Prețuri este 100 cu 200, dar nu știu ce să zic dacă merită sau nu, adică pentru pasionați de bbw nu prea ai alte variante sau cel puțin nu am în minte acum pe altcineva cu preturile astea 

De recomandat nu o recomand, găsești în zona aia ceva mai bun

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 01.10.2023 la 23:30, florinb9ss a spus:

Am ajuns în cele din urmă la ea ca să mă conving și eu dacă merită pentru un bbw sau nu

Locația undeva pe lângă Dristor Kebap de pe Cantemir ok pot spune undeva la parterul unui bloc nu am ce să reproșez nota 9 să zic asa 

Are și o colegă, dar care nu a deranjat cu nimic, doar la final am auzit-o că vorbea mai tare la telefon

Ca servicii basic o+n ambele protejate, dar nu prea are chef de acțiune, adică oralul este fără nimic special, iar la normal accepta doar 2 poziții capră și misionar, dar are un plus că nu comentează dacă dai tare, 

Prețuri este 100 cu 200, dar nu știu ce să zic dacă merită sau nu, adică pentru pasionați de bbw nu prea ai alte variante sau cel puțin nu am în minte acum pe altcineva cu preturile astea 

De recomandat nu o recomand, găsești în zona aia ceva mai bun

Ai incercat si sexul intre sani? Comenteaza ceva?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
On 10/1/2023 at 11:30 PM, florinb9ss said:

Am ajuns în cele din urmă la ea ca să mă conving și eu dacă merită pentru un bbw sau nu

Locația undeva pe lângă Dristor Kebap de pe Cantemir ok pot spune undeva la parterul unui bloc nu am ce să reproșez nota 9 să zic asa 

Are și o colegă, dar care nu a deranjat cu nimic, doar la final am auzit-o că vorbea mai tare la telefon

Ca servicii basic o+n ambele protejate, dar nu prea are chef de acțiune, adică oralul este fără nimic special, iar la normal accepta doar 2 poziții capră și misionar, dar are un plus că nu comentează dacă dai tare, 

Prețuri este 100 cu 200, dar nu știu ce să zic dacă merită sau nu, adică pentru pasionați de bbw nu prea ai alte variante sau cel puțin nu am în minte acum pe altcineva cu preturile astea 

De recomandat nu o recomand, găsești în zona aia ceva mai bun

cum zicea un coleg mai sus " ce e cu mistretul asta " din punctul meu de vedere puteai sa intri si cu piciorul ca tot nu comenta ... ultima oara nu am stiut cum sa fug mai repede tot cu ochii in telefon scarbita si plictisita

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...