Sari la conținut

🔞 EwA 💄 0759606277


Ewa22

Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 16 minute, alfon0000 a spus:

puteti sa ne intrebati si pe domnisoara că nu am distruso la prima intalnire  a fost super okey 😃🙂😉

cred că am scris recezie dacă faci treabă bună si ia face ca să fie bine la ambele părti am vazut cai place 😋😋😊😉

  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
Acum 2 ore, alfon0000 a spus:

cred că am scris recezie dacă faci treabă bună si ia face ca să fie bine la ambele părti am vazut cai place 😋😋😊😉

Daca stii sa faci lucrurile cum trebuie e placere de ambele parti. Dar daca nu e comunicare si relaxare clar e dureros pt mine si nu e ok 😋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
Acum 2 ore, alfon0000 a spus:

cred că am scris recezie dacă faci treabă bună si ia face ca să fie bine la ambele părti am vazut cai place 😋😋😊😉

Daca stii sa faci lucrurile cum trebuie e placere de ambele parti. Dar daca nu e comunicare si relaxare clar e dureros pt mine si nu e ok 😋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
Acum 3 ore, alfon0000 a spus:

puteti sa ne intrebati si pe domnisoara că nu am distruso la prima intalnire  a fost super okey 😃🙂😉

Pentru ca stii sa faci treaba cu calm si sa vina totul de la sine… 💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
Acum 3 ore, alfon0000 a spus:

puteti sa ne intrebati si pe domnisoara că nu am distruso la prima intalnire  a fost super okey 😃🙂😉

Pentru ca stii sa faci treaba cu calm si sa vina totul de la sine… 💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 7 ore, Ewa22 a spus:

Pentru ca stii sa faci treaba cu calm si sa vina totul de la sine… 💋💋

bine până când o să fi la noi ? si am  simtit bine in compania ta 😘😘💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
Acum 3 ore, alfon0000 a spus:

bine până când o să fi la noi ? si am  simtit bine in compania ta 😘😘💋💋

O sa fiu aici pana Duminica dimineata, in cazul in care mai prelungesc sederea o sa va anunt la sfarsitul saptamanii 🤗💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 12 minute, Ewa22 a spus:

O sa fiu aici pana Duminica dimineata, in cazul in care mai prelungesc sederea o sa va anunt la sfarsitul saptamanii 🤗💋

Mersi o zi bună si o sedare placută să ai 🤗😘💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 19 ore, Ewa22 a spus:

Nu m-a sedat 😋 sper 😂😂😂

Asta ramăne intr-e noi mersi si ieu ❤💋 de ce te implici tovarâse ieu nu am implicat in  treburile tale nui frumos ca ieu nu am implicat la treburile tale 😋😋

  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
9 hours ago, Ewa22 said:

️ NU PEIMESC PERSOANE CU BILE CANAMICINA SAU ALTE ACCESORII ‼️

🙄 Traduci te rog? Pune accentul pe persoanele cu canamicina ca "peimescu" l-am deslusit. Mersi 🥰

  • Haha 2
  • Confuz 3
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
Acum 57 minute, x the impaler a spus:

🙄 Traduci te rog? Pune accentul pe persoanele cu canamicina ca "peimescu" l-am deslusit. Mersi 🥰

Nu primesc persoane cu bile sau alte accesorii. Kanamicina este acea minunata solutie pe care unele persoane si-o injecteaza in penis pentru marire.. imi pare rau ca mai gresesc , cand scriu repede mai apas si litere nepotrivite ‼️😂… pupici 💋

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
13 hours ago, Ewa22 said:

Nu primesc persoane cu bile sau alte accesorii. Kanamicina este acea minunata solutie pe care unele persoane si-o injecteaza in penis pentru marire.. imi pare rau ca mai gresesc , cand scriu repede mai apas si litere nepotrivite ‼️😂… pupici 💋

Multumesc pt info si te felicit pt raspunsul echilibrat! 🥰  Nu auzisem de canamicina injectata. E plina lumea de nebuni. Si bilele mi se par o chestie cretina. Cei care isi fac astfel de tuning nu inteleg de fapt cum functioneaza o femeie 🤣 , deci clar sunt de evitat pt voi. Incepe sa-mi placa de tine. 😘 Sper sa te intalnesc candva. Zilele astea ar fi trebuit sa fiu in Ms, dar si programul meu depinde de factori externi 🤔

  • Like 1
  • Inimioara 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
Acum 2 ore, x the impaler a spus:

Multumesc pt info si te felicit pt raspunsul echilibrat! 🥰  Nu auzisem de canamicina injectata. E plina lumea de nebuni. Si bilele mi se par o chestie cretina. Cei care isi fac astfel de tuning nu inteleg de fapt cum functioneaza o femeie 🤣 , deci clar sunt de evitat pt voi. Incepe sa-mi placa de tine. 😘 Sper sa te intalnesc candva. Zilele astea ar fi trebuit sa fiu in Ms, dar si programul meu depinde de factori externi 🤔

Eu sambata dimineata plec din Tg. Mures. Pupici 😘😘

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:tg mures
  • Oras:tg mures
La 03.03.2022 la 17:56, Ewa22 a spus:

 

🥰 ULTIMELE 2 ZILE!! 🥰

Ma puteti gasii la Maurer reidence B2( blocurile noi) dupa ora 19 

Preturile si serviciile sunt venite din rai 

200 finalizarea -> 

sex oral (protejat/ neprotejat in functie de igiena)

raport normal (DOAR PROTEJAT) diferite pozitii 

Masaj erotic

Finalizare corporala

Saruturi corporale

300 1h ->

 

sex oral (protejat/ neprotejat in functie de igiena)

raport normal (DOAR PROTEJAT) diferite pozitii 

Masaj erotic

Finalizare corporala

Saruturi corporale

69 sau 6 si 9 in functie de preferinte 😈

Sex intre sani

Foot fetish

 

Dupa ora 00:00 primesc doar persoane care s-au programat in timplul zilei si imi confirma participarea la evemiment cu putin timp  inaite de ora stabilita doresc sa stea cel putin 1h iar pretul este 400 ron

️NU OFER SEX ANAL SARUTURI FINALIZARE ORALA SAU FACIALA SI SEX NEPROTEJAT

‼️IMI REZERV DREPTUL DE AMI SELECTA CLIENTII!! 🔞

️ NU PRIMESC PERSOANE IN STARE DE EBRIETATE 🍾

️ NU PEIMESC PERSOANE CU BILE KANAMICINA SAU ALTE ACCESORII ‼️

Va pup si va astept cu drag sa ne cunoastem!!! 

29D9FA7C-C7DC-4B28-9157-9D6756D6C726.jpeg

1C0AE750-DF4B-4946-80CF-F31BCD3DF983.jpeg

 

La 03.03.2022 la 17:56, Ewa22 a spus:

 

🥰 ULTIMELE 2 ZILE!! 🥰

Ma puteti gasii la Maurer reidence B2( blocurile noi) dupa ora 19 

Preturile si serviciile sunt venite din rai 

200 finalizarea -> 

sex oral (protejat/ neprotejat in functie de igiena)

raport normal (DOAR PROTEJAT) diferite pozitii 

Masaj erotic

Finalizare corporala

Saruturi corporale

300 1h ->

 

sex oral (protejat/ neprotejat in functie de igiena)

raport normal (DOAR PROTEJAT) diferite pozitii 

Masaj erotic

Finalizare corporala

Saruturi corporale

69 sau 6 si 9 in functie de preferinte 😈

Sex intre sani

Foot fetish

 

Dupa ora 00:00 primesc doar persoane care s-au programat in timplul zilei si imi confirma participarea la evemiment cu putin timp  inaite de ora stabilita doresc sa stea cel putin 1h iar pretul este 400 ron

️NU OFER SEX ANAL SARUTURI FINALIZARE ORALA SAU FACIALA SI SEX NEPROTEJAT

‼️IMI REZERV DREPTUL DE AMI SELECTA CLIENTII!! 🔞

️ NU PRIMESC PERSOANE IN STARE DE EBRIETATE 🍾

️ NU PEIMESC PERSOANE CU BILE KANAMICINA SAU ALTE ACCESORII ‼️

Va pup si va astept cu drag sa ne cunoastem!!! 

29D9FA7C-C7DC-4B28-9157-9D6756D6C726.jpeg

1C0AE750-DF4B-4946-80CF-F31BCD3DF983.jpeg

👎

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Continui seara narațiunilor cu domnișoara Ewa.
Când colegul Alfon i-a făcut aici un topic prin ianuarie, și au mai scris și alți colegi recenzii promițătoare, am încercat să o contactez telefonic dar nu am reușit să dau de ea pe atunci.

Între timp pur întâmplător am descoperit că și-a creat cont aici pe forum și avea un topic pe Timișoara. Am început să urmăresc topicul ei de acolo, și mi-a stârnit curiozitatea, că mi s-a părut a fi o fată glumeață.
Acum că a fost din nou în Mureș aveam de gând să încerc din nou o programare la ea. Ieri fiind deja ultima ei zi la noi, am pus mâna pe telefon și i-am scris pe Whatsapp. A răspuns prompt dar scurt la mesajele mele. Am încercat să presar schimbul nostru de mesaje cu niște glumițe, dar nu a reacționat la ele. Hmm, aici m-a pus pe gânduri, oare unde e fata glumeață care era în Timișoara. Dar mi-am zis că dacă tot am reușit să mă programez, mă duc oricum. Doar că devenisem un pic sceptic de reușita întâlnirii.

Citind topicul ei de pe TM, am constatat că îi plac lalele roșii. Și mi-am zis să o surprind și pe Ewa cu florile ei preferate de 8 Martie, în avans evident. M-am gândit să ii iau lalele în ghiveci că țin mai mult. După lucru având drum prin centru parchez și îmi iau drumul către corturile din parc. Când mă apropii de corturi văd cu stupoare că majoritatea vânzătorilor nu mai sunt acolo. Mă uit pe ceas e 17:30. Măi da încă e devreme, ce facem aicea. Mă plimb pe la puținii vânzători rămași, nimic. Nema lalele roșii. Asta e. Mă urc în mașină și mă duc acasă. Parchez în cartier și încep să iau la rând florăriile din Dâmbu. Și m-am perindat pe la toate până am găsit lalele roșii. Dacă tot mi-am propus să îi duc flori și ei de 8 Martie, mi-am zis că nu mă las până nu găsesc. :)))
Puteți să mă considerați nebun la faza asta, nu-mi pasă. 😛

Buuun, am găsit lalele, mă duc acasă, îmi schimb hainele și iară mă pun pe fugă să nu întârziu de la întâlnire. Ajung în timp, urc la ea și îmi deschide ușa o fată înaltă într-o ținută intimă neagră și pe tocuri.  A fost diferit de ceea ce am văzut până acum. De ce spun asta? Pentru că multe fete m-au întâmpinat în chiloței, sutien și uneori în ciorapi cu jartieră. Să nu mă înțelegeți greșit, costumațiile acestea cu ciorapi și chiloței îmi plac foarte mult, pentru că sunt foarte sexy și provocatoare, îmi trezesc instant pofta de sex, insă costumația lui Ewa era mai discretă, dar totodată elegantă și rafinată. Avea un body pe ea peste care avea un halat satin (nu halat de baie ci din acela intim) și nu purta ciorapi să i se vadă picioarele faine. Prima impresie ce a trezit în mine a fost, că am ajuns acasă la soție, care prin ținuta ei îmi aduce la cunoștință că este pregătită pentru o noapte amoroasă. Exact asta am simțit în momentul acela. 😊
Pe scurt ținuta, gesturile și mișcările ei radiau eleganță și rafinament, o femeie în toată firea.
Nu este nici skinny, dar nici dolofană, are un corp normal, bine dezvoltat și sâni măricei naturali. Ca să îl citez pe colegul Alfon din recenzia lui: ”are ce prinde pe ia”. 😀
Pentru aspectul fizic: 9

După prezentări m-a poftit în bucătărie, m-a servit cu un pahar cu apă și am fumat o țigară împreună, timp în care am discutat și am glumit. Este vorbăreață și glumeață. Și atunci m-am liniștit că până la urmă părea a deveni o întâlnire reușită.
După țigară am trecut pe la baie să fac un duș și de acolo ne-am mutat în dormitor.

La oral a pus direct prezervativul fără să mă întrebe cum doresc să o facă. Din păcate prezervativul a diminuat mult senzațiile, iar tehnica ei nu a fost suficient de bună să compenseze lucrul acesta. Doar soldățelul a primit atenția ei, biluțele au rămas nerăsfățate. În concluzie oralul nu este punctul ei forte.
Pentru oral: 7.5

Cum oralul nu mi s-a părut cel mai reușit așteptam să trecem la normal. M-a întrebat ce poziții îmi plac, la care i-am răspuns că toate îmi plac. Și aici s-a iscat o glumă bună. Am convenit că pe viitor la fiecare întâlnire vom încerca alte poziții până gătăm toată Kama Sutra. ș' după aia o luăm de la capăt. 🤣🤣
@Ewa22 să știi că deja am început să îmi fac temele, și am ales pozițiile pentru următoarea întâlnire. ☺️
Am început normalul în misionar, gemea frumos, mă mângâia și mi-a plăcut că nu se ferea de contactul vizual, se uita fix în ochii mei. Mă uitam și eu în ochii ei, dar îmi mai furea privirea rujul roșu aprins de pe buzele ei, pe care tot doream să le sărut. Dar cum ea precizează în postările cu serviciile ei că nu prestează sărutări trebuia să mă străduiesc să mă abțin cumva. După misionar am trecut în LOT. Aici se mișca binișor fapt pentru care am și finalizat în scurt timp. La normal am constatat același rafinament în mișcările ei, ce mie personal mi-a plăcut mult. 
Pentru normal: 9.5

Când mi-a expirat timpul, m-am îmbrăcat și mi-am luat la revedere de la ea, dar înainte am întrebat-o când mai vine la noi. După ce mi-a răspuns la întrebare, mi-a dat o replică tare. Mi-a spus că îmi dă voie să o înșel cât este plecată din Mureș. 🤣🤣🤣
Și cu replica asta s-a închis cercul. Vă mai amintiți ce am scris la începutul recenziei? Că în momentul când am intrat în apartament aveam senzația că am ajuns acasă la prietenă/soție. La replica asta a revenit senzația acea, că îmi iau la revedere de la prietenă/soție. Ewa, ”soția” mea dragă, m-ai dat gata. 🤣🤣

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0
Acum 6 ore, zsoe_y a spus:

Continui seara narațiunilor cu domnișoara Ewa.
Când colegul Alfon i-a făcut aici un topic prin ianuarie, și au mai scris și alți colegi recenzii promițătoare, am încercat să o contactez telefonic dar nu am reușit să dau de ea pe atunci.

Între timp pur întâmplător am descoperit că și-a creat cont aici pe forum și avea un topic pe Timișoara. Am început să urmăresc topicul ei de acolo, și mi-a stârnit curiozitatea, că mi s-a părut a fi o fată glumeață.
Acum că a fost din nou în Mureș aveam de gând să încerc din nou o programare la ea. Ieri fiind deja ultima ei zi la noi, am pus mâna pe telefon și i-am scris pe Whatsapp. A răspuns prompt dar scurt la mesajele mele. Am încercat să presar schimbul nostru de mesaje cu niște glumițe, dar nu a reacționat la ele. Hmm, aici m-a pus pe gânduri, oare unde e fata glumeață care era în Timișoara. Dar mi-am zis că dacă tot am reușit să mă programez, mă duc oricum. Doar că devenisem un pic sceptic de reușita întâlnirii.

Citind topicul ei de pe TM, am constatat că îi plac lalele roșii. Și mi-am zis să o surprind și pe Ewa cu florile ei preferate de 8 Martie, în avans evident. M-am gândit să ii iau lalele în ghiveci că țin mai mult. După lucru având drum prin centru parchez și îmi iau drumul către corturile din parc. Când mă apropii de corturi văd cu stupoare că majoritatea vânzătorilor nu mai sunt acolo. Mă uit pe ceas e 17:30. Măi da încă e devreme, ce facem aicea. Mă plimb pe la puținii vânzători rămași, nimic. Nema lalele roșii. Asta e. Mă urc în mașină și mă duc acasă. Parchez în cartier și încep să iau la rând florăriile din Dâmbu. Și m-am perindat pe la toate până am găsit lalele roșii. Dacă tot mi-am propus să îi duc flori și ei de 8 Martie, mi-am zis că nu mă las până nu găsesc. :)))
Puteți să mă considerați nebun la faza asta, nu-mi pasă. 😛

Buuun, am găsit lalele, mă duc acasă, îmi schimb hainele și iară mă pun pe fugă să nu întârziu de la întâlnire. Ajung în timp, urc la ea și îmi deschide ușa o fată înaltă într-o ținută intimă neagră și pe tocuri.  A fost diferit de ceea ce am văzut până acum. De ce spun asta? Pentru că multe fete m-au întâmpinat în chiloței, sutien și uneori în ciorapi cu jartieră. Să nu mă înțelegeți greșit, costumațiile acestea cu ciorapi și chiloței îmi plac foarte mult, pentru că sunt foarte sexy și provocatoare, îmi trezesc instant pofta de sex, insă costumația lui Ewa era mai discretă, dar totodată elegantă și rafinată. Avea un body pe ea peste care avea un halat satin (nu halat de baie ci din acela intim) și nu purta ciorapi să i se vadă picioarele faine. Prima impresie ce a trezit în mine a fost, că am ajuns acasă la soție, care prin ținuta ei îmi aduce la cunoștință că este pregătită pentru o noapte amoroasă. Exact asta am simțit în momentul acela. 😊
Pe scurt ținuta, gesturile și mișcările ei radiau eleganță și rafinament, o femeie în toată firea.
Nu este nici skinny, dar nici dolofană, are un corp normal, bine dezvoltat și sâni măricei naturali. Ca să îl citez pe colegul Alfon din recenzia lui: ”are ce prinde pe ia”. 😀
Pentru aspectul fizic: 9

După prezentări m-a poftit în bucătărie, m-a servit cu un pahar cu apă și am fumat o țigară împreună, timp în care am discutat și am glumit. Este vorbăreață și glumeață. Și atunci m-am liniștit că până la urmă părea a deveni o întâlnire reușită.
După țigară am trecut pe la baie să fac un duș și de acolo ne-am mutat în dormitor.

La oral a pus direct prezervativul fără să mă întrebe cum doresc să o facă. Din păcate prezervativul a diminuat mult senzațiile, iar tehnica ei nu a fost suficient de bună să compenseze lucrul acesta. Doar soldățelul a primit atenția ei, biluțele au rămas nerăsfățate. În concluzie oralul nu este punctul ei forte.
Pentru oral: 7.5

Cum oralul nu mi s-a părut cel mai reușit așteptam să trecem la normal. M-a întrebat ce poziții îmi plac, la care i-am răspuns că toate îmi plac. Și aici s-a iscat o glumă bună. Am convenit că pe viitor la fiecare întâlnire vom încerca alte poziții până gătăm toată Kama Sutra. ș' după aia o luăm de la capăt. 🤣🤣
@Ewa22 să știi că deja am început să îmi fac temele, și am ales pozițiile pentru următoarea întâlnire. ☺️
Am început normalul în misionar, gemea frumos, mă mângâia și mi-a plăcut că nu se ferea de contactul vizual, se uita fix în ochii mei. Mă uitam și eu în ochii ei, dar îmi mai furea privirea rujul roșu aprins de pe buzele ei, pe care tot doream să le sărut. Dar cum ea precizează în postările cu serviciile ei că nu prestează sărutări trebuia să mă străduiesc să mă abțin cumva. După misionar am trecut în LOT. Aici se mișca binișor fapt pentru care am și finalizat în scurt timp. La normal am constatat același rafinament în mișcările ei, ce mie personal mi-a plăcut mult. 
Pentru normal: 9.5

Când mi-a expirat timpul, m-am îmbrăcat și mi-am luat la revedere de la ea, dar înainte am întrebat-o când mai vine la noi. După ce mi-a răspuns la întrebare, mi-a dat o replică tare. Mi-a spus că îmi dă voie să o înșel cât este plecată din Mureș. 🤣🤣🤣
Și cu replica asta s-a închis cercul. Vă mai amintiți ce am scris la începutul recenziei? Că în momentul când am intrat în apartament aveam senzația că am ajuns acasă la prietenă/soție. La replica asta a revenit senzația acea, că îmi iau la revedere de la prietenă/soție. Ewa, ”soția” mea dragă, m-ai dat gata. 🤣🤣

Colegu scrie rar, dar când o face, mă lovește la inimior...

Să explic de ce ai parte de tot respectul meu:

-faci recenzii cu o tentă artistică, ușor umoristică, nu ești de loc zgârcit în a-ți expune trăirile...

-conforme cu regulamentul, cu multe informații și detalii...

-cel mai important, reușești să rămâi obiectiv în acordarea notelor la aspectele tehnice, dincolo de impresia generală subiectivă.

Adică:  Eu merg la fată că-mi plac ochișorii ei, cum mă strânge în brațe și cum mă f.te, chiar dacă la oral e doar de nota 7.

Nu trebuie să fie de 10 pe linie să te facă fericit.

De urmărit recenziile tale.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
5 hours ago, fardugol said:

Colegu scrie rar, dar când o face, mă lovește la inimior...

Să explic de ce ai parte de tot respectul meu:

-faci recenzii cu o tentă artistică, ușor umoristică, nu ești de loc zgârcit în a-ți expune trăirile...

-conforme cu regulamentul, cu multe informații și detalii...

-cel mai important, reușești să rămâi obiectiv în acordarea notelor la aspectele tehnice, dincolo de impresia generală subiectivă.

Adică:  Eu merg la fată că-mi plac ochișorii ei, cum mă strânge în brațe și cum mă f.te, chiar dacă la oral e doar de nota 7.

Nu trebuie să fie de 10 pe linie să te facă fericit.

De urmărit recenziile tale.

Salutare!

Multumesc din suflet pentru cuvintele de apreciere. Mă bucur că îți plac narațiuniile mele, pe viitor o să încerc să continui în același stil. Ți-as da un BIG LIKE, dar nu am cum. Dar dacă îmi dai un indiciu, un loc sigur unde în oraș pot cumpăra un paysafecard (că site-ul paysafecard arată multe locuri unde numai paysafecard nu găsești), mă revanșez cu like-ul.

Eu gândesc în felul următor: vreau să expun trăirile mele, ca alții să își poată forma o idee cum POATE FI o întâlnire cu fata respectivă, pentru că recenzii de genul ”detalii nu dau, mergeți și vedeți voi” pe mine nu mă ajută cu nimic să-mi fac o idee/părere dacă merită să vizitez o anumită fată sau nu. Clar recenziile mele nu sunt o certitudine, că fiecare client o să aibă aceași experiență cu fata respectivă, pentru că nu suntem roboți sau mașini unde multe piese sunt compatibile de la unul la altul. Suntem oameni, fiecare unic în felul lui, și în funcție de compatibilitate chimică va fi asemănător sau altfel întâlnirea. Și tocmai din această cauză în recenziile mele încerc să evit să folosesc fraze de genul ”de revenit, mergeți cu încredere” sau ”de evitat, nu recomand”...

Poate la unii li se pare că sunt ”siropoase” recenziile ce scriu, dar includ acele mici detalii artistice (cum ai formulat tu) ca recenzia să nu fie seacă.

Nici eu nu mă duc la escorte strict pentru o golire rapidă, să mă sugă și să mă fută dar în toate felurile și cât mai repede, ci merg acolo pentru fată, pentru relaxare, să mă simt bine în compania ei, și evident să facem și un pic de sex. Fiecare avem nevoi diferite, căutăm altceva la escorte.
Pe mine m-a părăsit prietena cu câțiva ani în urmă, după o relație de un an și ceva. Este o colegă de la locul de muncă și m-a părăsit pentu un alt coleg, cu care ulterior s-a și căsătorit. Mi-a frânt rău inima, plus am trăit un iad că vroiam nu vroiam le vedeam împreună aproape zilnic. Între timp a venit pandemia, ne-au trimis să lucrăm de acasă, deci nemaiavând contact zilnic cu timpul am reușit să îmi revin. Acum mă simt bine, și în adâncul inimii aș vrea să iubesc din nou, dar în același timp încă mi-e frică, frică să nu am o nouă dezamăgire în dragoste. Dar sunt și eu om, nu sunt din lemn, și am și eu nevoia de o mângâiere, o îmbrățișare, de un sărut pe buze. Astfel încerc să caut lucrurile astea la escorte. Și dacă o escortă cere 200 pe finalizare și nici măcar FK nu oferă pentru prețul acela, nu mă deranjează, pentru că știu că mă compensează cu altceva ce caut în aceași măsură. Că stiu că atunci când ajung la ea mă îmbrățisează atât de intens încât mă topesc și mă scurg printre brațele ei, deci tot mă declar mulțumit.
Și nu am menționat deloc că nu mă întorc la Ewa că oralul a fost slăbuț. Pentru că am avut parte de un normal plăcut, plus o conversație susținută, spontană, mi-a plăcut și domnișoara, deci per total m-am simțit bine cu ea. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
Acum 1 oră, zsoe_y a spus:

Dar dacă îmi dai un indiciu, un loc sigur unde în oraș pot cumpăra un paysafecard (că site-ul paysafecard arată multe locuri unde numai paysafecard nu găsești), mă revanșez cu like-ul.
 

Trebuie sa cauti un aparat de genul asta. LINK

Link spre comentariu

  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
Acum 15 ore, zsoe_y a spus:

Continui seara narațiunilor cu domnișoara Ewa.
Când colegul Alfon i-a făcut aici un topic prin ianuarie, și au mai scris și alți colegi recenzii promițătoare, am încercat să o contactez telefonic dar nu am reușit să dau de ea pe atunci.

Între timp pur întâmplător am descoperit că și-a creat cont aici pe forum și avea un topic pe Timișoara. Am început să urmăresc topicul ei de acolo, și mi-a stârnit curiozitatea, că mi s-a părut a fi o fată glumeață.
Acum că a fost din nou în Mureș aveam de gând să încerc din nou o programare la ea. Ieri fiind deja ultima ei zi la noi, am pus mâna pe telefon și i-am scris pe Whatsapp. A răspuns prompt dar scurt la mesajele mele. Am încercat să presar schimbul nostru de mesaje cu niște glumițe, dar nu a reacționat la ele. Hmm, aici m-a pus pe gânduri, oare unde e fata glumeață care era în Timișoara. Dar mi-am zis că dacă tot am reușit să mă programez, mă duc oricum. Doar că devenisem un pic sceptic de reușita întâlnirii.

Citind topicul ei de pe TM, am constatat că îi plac lalele roșii. Și mi-am zis să o surprind și pe Ewa cu florile ei preferate de 8 Martie, în avans evident. M-am gândit să ii iau lalele în ghiveci că țin mai mult. După lucru având drum prin centru parchez și îmi iau drumul către corturile din parc. Când mă apropii de corturi văd cu stupoare că majoritatea vânzătorilor nu mai sunt acolo. Mă uit pe ceas e 17:30. Măi da încă e devreme, ce facem aicea. Mă plimb pe la puținii vânzători rămași, nimic. Nema lalele roșii. Asta e. Mă urc în mașină și mă duc acasă. Parchez în cartier și încep să iau la rând florăriile din Dâmbu. Și m-am perindat pe la toate până am găsit lalele roșii. Dacă tot mi-am propus să îi duc flori și ei de 8 Martie, mi-am zis că nu mă las până nu găsesc. :)))
Puteți să mă considerați nebun la faza asta, nu-mi pasă. 😛

Buuun, am găsit lalele, mă duc acasă, îmi schimb hainele și iară mă pun pe fugă să nu întârziu de la întâlnire. Ajung în timp, urc la ea și îmi deschide ușa o fată înaltă într-o ținută intimă neagră și pe tocuri.  A fost diferit de ceea ce am văzut până acum. De ce spun asta? Pentru că multe fete m-au întâmpinat în chiloței, sutien și uneori în ciorapi cu jartieră. Să nu mă înțelegeți greșit, costumațiile acestea cu ciorapi și chiloței îmi plac foarte mult, pentru că sunt foarte sexy și provocatoare, îmi trezesc instant pofta de sex, insă costumația lui Ewa era mai discretă, dar totodată elegantă și rafinată. Avea un body pe ea peste care avea un halat satin (nu halat de baie ci din acela intim) și nu purta ciorapi să i se vadă picioarele faine. Prima impresie ce a trezit în mine a fost, că am ajuns acasă la soție, care prin ținuta ei îmi aduce la cunoștință că este pregătită pentru o noapte amoroasă. Exact asta am simțit în momentul acela. 😊
Pe scurt ținuta, gesturile și mișcările ei radiau eleganță și rafinament, o femeie în toată firea.
Nu este nici skinny, dar nici dolofană, are un corp normal, bine dezvoltat și sâni măricei naturali. Ca să îl citez pe colegul Alfon din recenzia lui: ”are ce prinde pe ia”. 😀
Pentru aspectul fizic: 9

După prezentări m-a poftit în bucătărie, m-a servit cu un pahar cu apă și am fumat o țigară împreună, timp în care am discutat și am glumit. Este vorbăreață și glumeață. Și atunci m-am liniștit că până la urmă părea a deveni o întâlnire reușită.
După țigară am trecut pe la baie să fac un duș și de acolo ne-am mutat în dormitor.

La oral a pus direct prezervativul fără să mă întrebe cum doresc să o facă. Din păcate prezervativul a diminuat mult senzațiile, iar tehnica ei nu a fost suficient de bună să compenseze lucrul acesta. Doar soldățelul a primit atenția ei, biluțele au rămas nerăsfățate. În concluzie oralul nu este punctul ei forte.
Pentru oral: 7.5

Cum oralul nu mi s-a părut cel mai reușit așteptam să trecem la normal. M-a întrebat ce poziții îmi plac, la care i-am răspuns că toate îmi plac. Și aici s-a iscat o glumă bună. Am convenit că pe viitor la fiecare întâlnire vom încerca alte poziții până gătăm toată Kama Sutra. ș' după aia o luăm de la capăt. 🤣🤣
@Ewa22 să știi că deja am început să îmi fac temele, și am ales pozițiile pentru următoarea întâlnire. ☺️
Am început normalul în misionar, gemea frumos, mă mângâia și mi-a plăcut că nu se ferea de contactul vizual, se uita fix în ochii mei. Mă uitam și eu în ochii ei, dar îmi mai furea privirea rujul roșu aprins de pe buzele ei, pe care tot doream să le sărut. Dar cum ea precizează în postările cu serviciile ei că nu prestează sărutări trebuia să mă străduiesc să mă abțin cumva. După misionar am trecut în LOT. Aici se mișca binișor fapt pentru care am și finalizat în scurt timp. La normal am constatat același rafinament în mișcările ei, ce mie personal mi-a plăcut mult. 
Pentru normal: 9.5

Când mi-a expirat timpul, m-am îmbrăcat și mi-am luat la revedere de la ea, dar înainte am întrebat-o când mai vine la noi. După ce mi-a răspuns la întrebare, mi-a dat o replică tare. Mi-a spus că îmi dă voie să o înșel cât este plecată din Mureș. 🤣🤣🤣
Și cu replica asta s-a închis cercul. Vă mai amintiți ce am scris la începutul recenziei? Că în momentul când am intrat în apartament aveam senzația că am ajuns acasă la prietenă/soție. La replica asta a revenit senzația acea, că îmi iau la revedere de la prietenă/soție. Ewa, ”soția” mea dragă, m-ai dat gata. 🤣🤣

Multumesc frumos !! Esti un dulce si te astept cu drag data viitoare cu temele facute!! 💋💋💋💋 Adam 🔞😇

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...