Sari la conținut

Alexia❤️Total❤️ 0767037589 ❤️


Alexiaxxx

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, rocco s a spus:

Dupa mizeriile, injuraturile si amenintarile defecate de tine si de pestisorul tau culturist si smardoi bombardier praduitor, cam la ce te ai astepta, flatanto?

O sa te descopere colegii ce fetițe ai tu aici 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 minute, rocco s a spus:

Dupa mizeriile, injuraturile si amenintarile defecate de tine si de pestisorul tau culturist si smardoi bombardier praduitor, cam la ce te ai astepta, flatanto?

După topicu de la Oradea ai început sa îmi lași minusuri și chesti ,mesj in privat din câte am observat ți-am deranjat fetele 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Flatanto, pe fecala aia de topic al tau un confrate scria ca a fost sa te muiasca si te a futut in gura cu guma, apoi a finalizat in gura ta aia infecta si cariata (CIM). Asta mi s a parut neobisnuit si i am cerut detalii, daca binevoia sa le dea, moment in care printesa inteligentei vaginale a sarit cu minusul, apoi mesajele de la tine si de la praduitorul pe care il intretii.

Acuma de ce nu ti mai plac minusurile, doar tu ai inceput?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, rocco s a spus:

Flatanto, pe fecala aia de topic al tau un confrate scria ca a fost sa te muiasca si te a futut in gura cu guma, apoi a finalizat in gura ta aia infecta si cariata (CIM). Asta mi s a parut neobisnuit si i am cerut detalii, daca binevoia sa le dea, moment in care printesa inteligentei vaginale a sarit cu minusul, apoi mesajele de la tine si de la praduitorul pe care il intretii.

Acuma de ce nu ti mai plac minusurile, doar tu ai inceput?

Intreabal pe el,cu ce sunt eu de vina i toate astea ce mascarada faci tu aici pe forum….  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...