Sari la conținut

♥️ Noua in oras - DEEA ♥️0755642081


Deeea5991

Postări Recomandate

Vizitator usersecret
Reputație: 0

am postat pozele să rămână pe forum. După ce expiră anunțul, nu le mai poți vedea, de ce vorbiți atâta în plus unii?... 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 5 ore, sexart2019 a spus:

Se pare ca e doar un bagator de seama, e prin toata tara sa "ajute".

Săracul nu o avut bani sa-si faca contul premium si incearca si el sa faca ce face charon 😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 9 ore, sexart2019 a spus:

Se pare ca e doar un bagator de seama, e prin toata tara sa "ajute".

nu bagator de seama,  marinar gornist,cum ar  spune  alti, si alti curvar cu  acte.Plm gusta cum vrei ,dar aicisa la malul marii suntem mai rezervati la pe repede inainte,plm avem defect nu inghitim ...aia  este.

Te salut,elegant  ,frumos cât de  cât.

:berica3,  bere  doar eu .  Tu:hihat

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

No, am revenit si eu in oras...parca as fi vizitat ceva, n-aveam chef sa umblu prin oras...asa ca daca am vazut ca e vecina cu mine, am zis sa incerc. Programare facuta rapid pe whatsapp, cu mentiunea ca vreau doar o finalizare...dar in caz ca depasesc timpul alocat, atunci ii platesc o ora. Intelesi, sarit gardul si am fost la ea. 

Locatie: 10 City Residence

Aspect: La față mi se pare chiar draguță, mai frumoasă în realitate decat in poze. Are asa o aparenta de fata cuminte, asezata si de treaba. La corp, cum zice si sexart, cu specificatiile respective. Pt mine n-au fost deranjante sau turn down. Per total ca aspect e ok. Eu dau 9...

ON: 8 E ceva de baza, soft, fara nush ce scheme si figuri. Dar se simte bine si asta e tot ce conteaza. 

NP: 8 Aici e claumea, deschisa la propuneri. La misionar si deasupra se simte potential de GFE, fiind "aproape" de tine,  cu imbratisari si saruturi (corporale). Dar tot asa...sex normal, fara briz-brizuri.

GFE: 9 lipseste FK...nu e in lista de servicii...nici nu am intrebat sau initiat, poate data viitoare.

Atitudine: 10 Ii o fata calumea, calma si deschisa, discuti fara probleme cu ea, si parca te binedispune...Iar in timpul sexului e foarte comunicativa, se conformeaza si daca e nevoie da feed-back.

Door-to-door 30 si ceva de minute...totusi am lasat tariful pt o ora intreaga, desi a specificat ca nu e nevoie, deaorece actiunea  n-a depasit minutele alea... Fata asta e intr-un cuvant, draguta. M-am simtit bine cu ea, mi-a placut felul ei de a fi, modul in care presteaza mi se pare ok pt tariful la care lucreaza...si am considerat ca merita. Si daca imi permite timpul, mai merg o data si maine :)))

 

  • Like 10
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
La 06.03.2022 la 4:08, 2peu_2peu a spus:

nu bagator de seama,  marinar gornist,cum ar  spune  alti, si alti curvar cu  acte.Plm gusta cum vrei ,dar aicisa la malul marii suntem mai rezervati la pe repede inainte,plm avem defect nu inghitim ...aia  este.

Te salut,elegant  ,frumos cât de  cât.

:berica3,  bere  doar eu .  Tu:hihat

Bravo mare dreptate ai bine îmi zis la pacaliciu ala ca prea se baga în seama peste tot. 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
Acum 2 ore, Distanta20 a spus:

Bravo mare dreptate ai bine îmi zis la pacaliciu ala ca prea se baga în seama peste tot. 

Fac pariu ca nici nu ai inteles despre ce era vorba in discutia aia, dar tu ii ti partea. Ce mai, sunt sigur 100%:laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara
Acum 2 ore, sexart2019 a spus:

Fac pariu ca nici nu ai inteles despre ce era vorba in discutia aia, dar tu ii ti partea. Ce mai, sunt sigur 100%:laugh2

Ai dreptate bade. Nu stie cum se lucreaza cu puta 😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...