Sari la conținut

♥️ Noua in oras - DEEA ♥️0755642081


Deeea5991

Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

 

Acum 1 oră, sexonthebeac a spus:

Foarte greu sa avem o conexiune daca suntem certati cu sapunul.

Eu am fost la ea cand statea vis-a-vis de Dedeman, ce sa zic, pretul la momentul respectiv reflecta serviciile oferite.
As da un 6 cu indulgenta - Sanii lasati, la momentul respectiv avea ceva cezariana care sa vedea destul de urat.

Sa mirat ca m-am cerut sa fac un dus rapid de improspatare. 
Pe masa ceva foite si ceva tigari desfacute.......
Eu nu as mai reveni nici daca ar fi 100 de lei finalizarea, dar pana la urma preturile nu se discuta! 
Pentru mine -  Nu e de revenit , mai ales la 150 ron finalizare. 

 

Link spre comentariu
28 minutes ago, cristiannnn89 said:

 

Eu am fost la ea cand statea vis-a-vis de Dedeman, ce sa zic, pretul la momentul respectiv reflecta serviciile oferite.
As da un 6 cu indulgenta - Sanii lasati, la momentul respectiv avea ceva cezariana care sa vedea destul de urat.

Sa mirat ca m-am cerut sa fac un dus rapid de improspatare. 
Pe masa ceva foite si ceva tigari desfacute.......
Eu nu as mai reveni nici daca ar fi 100 de lei finalizarea, dar pana la urma preturile nu se discuta! 
Pentru mine -  Nu e de revenit , mai ales la 150 ron finalizare. 

 

Ce legatura are ce am zis cu recenzia ta? 🤔

De ce m-ai citat?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 33 minute, cristiannnn89 a spus:

 

Eu am fost la ea cand statea vis-a-vis de Dedeman, ce sa zic, pretul la momentul respectiv reflecta serviciile oferite.
As da un 6 cu indulgenta - Sanii lasati, la momentul respectiv avea ceva cezariana care sa vedea destul de urat.

Sa mirat ca m-am cerut sa fac un dus rapid de improspatare. 
Pe masa ceva foite si ceva tigari desfacute.......
Eu nu as mai reveni nici daca ar fi 100 de lei finalizarea, dar pana la urma preturile nu se discuta! 
Pentru mine -  Nu e de revenit , mai ales la 150 ron finalizare. 

 

Buna. Ok ,nu ti'a plăcut ,asta e . Daar ... Întrebarea mea este .. de ce te legi de operația mea??? Normal sa arate așa ,am 3 cezariene!!! Apropo de faza cu dusul,eu nu cred că m'am mirat,pentru că pe toți îi întreb dacă vor la dus. In fine...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 51 minute, Deeea5991 a spus:

Buna. Ok ,nu ti'a plăcut ,asta e . Daar ... Întrebarea mea este .. de ce te legi de operația mea??? Normal sa arate așa ,am 3 cezariene!!! Apropo de faza cu dusul,eu nu cred că m'am mirat,pentru că pe toți îi întreb dacă vor la dus. In fine...

Nu m-am luat de operația ta, doar am spus ca la momentul respectiv arată destul de urât. Poate între timp sa vindecat, nu am de unde sa știu , ca nu am mai revenit .

vezi ca am folosit verbul la timpul trecut 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Lelivree
Reputație: 0

La 100 de lei mergea o finalizare, atunci cand am fost la 150 gasesti alte variante mai bune.

Am fost si eu servicii mediocre, nu a reusit sa ma finalizeze.Dar am lasat-o sa ma suga pana a obosit. O suge bine

La 100 de coco as mai merge, dar nu la 150 :))

spor la rupt de pizdulici!

Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0
La 16.06.2022 la 21:07, Lelivree a spus:

La 100 de lei mergea o finalizare, atunci cand am fost la 150 gasesti alte variante mai bune.

Am fost si eu servicii mediocre, nu a reusit sa ma finalizeze.Dar am lasat-o sa ma suga pana a obosit. O suge bine

La 100 de coco as mai merge, dar nu la 150 :))

spor la rupt de pizdulici!

Daca asa arata sanii si in realitate, n-as da nici 100 sincer....  Nici vecina la 40 de ani si 3 copii nu are sanii asa flescaiti. 

Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0
Acum 3 ore, Deeea5991 a spus:

Frustrat mai ești 😂😂

De ce sunt frustrat? Pentru ca aleg sa nu-mi placa sanii flescaiti si vergeturi???  ( Sughita Buhnici) ...  Pana mea, asta e adevarul... Daca e sa ne gandim bine, dintre noi 2 cine e frustratul? Eu care prefer sânii fermi (mai ales daca as plati ) sau tu  care nu poti accepta o critica, pertinenta. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 41 minute, kurac a spus:

De ce sunt frustrat? Pentru ca aleg sa nu-mi placa sanii flescaiti si vergeturi???  ( Sughita Buhnici) ...  Pana mea, asta e adevarul... Daca e sa ne gandim bine, dintre noi 2 cine e frustratul? Eu care prefer sânii fermi (mai ales daca as plati ) sau tu  care nu poti accepta o critica, pertinenta. 

 

Eu accept critici ,pentru că fiecare om are gustul lui. Dar tu ești cel frustrat pentru că deja exagerezi. Nu ai zis doar odată că nu sunt pe gustul tau ,ai zis de mai multe ori.😉

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 25.07.2022 la 18:35, Deeea5991 a spus:

Eu accept critici ,pentru că fiecare om are gustul lui. Dar tu ești cel frustrat pentru că deja exagerezi. Nu ai zis doar odată că nu sunt pe gustul tau ,ai zis de mai multe ori.😉

E clar că nu cunoști semnificația termenului "frustrat". Omul doar s-a repetat.

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...