Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

STAPANA reantoarsa in tara, pentru voi sclavii mei supusi si docili, cu experienta, stapana ofera sedinta sado maso,  umilire, feminizare, fisting etc. stapana nu face sex, poze reale cu stapana 31 Jul 12:38 0733395645Email: [email protected]post-1-133409694874_thumb.jpgpost-1-133409694875_thumb.jpgpost-1-133409694876_thumb.jpgwtf cum adica nu face seX? :-/ :-/

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
adica platesti sa te gaureasca la fund' date=' sa iti dea o mama de bataie si sa isi faca nevoile pe tine. :P
wtf cum adica nu face seX? :-/:-/
=))=))La corp nu arata rau deloc.Mai era cineva pe aici care gasises tot o spatana dar ea acceptase si sexul. Si muscatul de limba =))

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Deasupra
  • Oras:Deasupra
practic ce face ea in ora aia daca nu sex ? ca nu vreau nici bataie' date=' nici sa se pise pe mine , nici nimic apropiat de astea :| :D)[/quote']Ati putea sa vedeti un film impreuna :D
Link spre comentariu

as incerca o experienta de genul.imi place gandul ca eu trebuie sa fac tot ce zice stapana si ea sa faca ce vrea cu mine.sa fiu obiectul sexual al unei stapane...mi-ar place sa ma oblige sa o ling in pasarica,in fund si daca nu o fac bine sa ma pedepseasca.!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...