Sari la conținut

Rugaminte recomandări


Postări Recomandate

Colegi futaciosi. Vin la sf de saptamana in frumosul vostru oras. Ma puteti ajuta va rog cu cayeva recomandari de fete de incredere de la voi; la care merita sa mergi.

Cu drag va ajut si eu cu recomnadari in Cluj, Oradea, Baia Mare, doar suntem camarazi de aventuri 😉

va salut 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Peti80
Reputație: 0

Andreea doamnă matură - 0770823169

Daria -  0723770004

Laura noua în domeniu 0️⃣7️⃣3️⃣5️⃣6️⃣6️⃣2️⃣0️⃣6️⃣3️⃣

Colega cu Laura (Carmen) -  0734962694

Elena - - 0712271693

0727091686  - Andreea

Simona  -  0746720759

Lista ar fi fost mai lunga, dar am exclus fetele, care au anuntat ca nu o sa fie prezente la BV ín weekend, sí pe cele care nu au mai postat recent...  mai sunt doamne - domnisoare la care merita sa mergi sí sunt la BV, dar la ele inca nu am fost sí personalt nu pot recomanda 😉🤗 dar probabil mai vine sí altul, cu o vechime mai mare sí cu o experienta vasta 😉 cu celelalte fete 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 17 ore, divinul a spus:

Colegi futaciosi. Vin la sf de saptamana in frumosul vostru oras. Ma puteti ajuta va rog cu cayeva recomandari de fete de incredere de la voi; la care merita sa mergi.

Cu drag va ajut si eu cu recomnadari in Cluj, Oradea, Baia Mare, doar suntem camarazi de aventuri 😉

va salut 

 

Salut. 

Eu ti-as recomanda cu placere cateva fete care se afla momentan in vizita la Brasov, dar cred ca tine foarte mult de gusturi. Atat la nivel fizic, cat la servicii. Unora le plac fetele slim, altii sunt cu bbw, unii sunt fan oral slow sau hard, anal, plus multe alte fetisuri si preferinte. Mai bine citesti tu recenzii, vezi poze si alegi ce ti se potriveste mai bine. Spor.

  • Like 1
Link spre comentariu

La 02.03.2022 la 9:22, Peti80 a spus:

Andreea doamnă matură - 0770823169

Daria -  0723770004

Laura noua în domeniu 0️⃣7️⃣3️⃣5️⃣6️⃣6️⃣2️⃣0️⃣6️⃣3️⃣

Colega cu Laura (Carmen) -  0734962694

Elena - - 0712271693

0727091686  - Andreea

Simona  -  0746720759

Lista ar fi fost mai lunga, dar am exclus fetele, care au anuntat ca nu o sa fie prezente la BV ín weekend, sí pe cele care nu au mai postat recent...  mai sunt doamne - domnisoare la care merita sa mergi sí sunt la BV, dar la ele inca nu am fost sí personalt nu pot recomanda 😉🤗 dar probabil mai vine sí altul, cu o vechime mai mare sí cu o experienta vasta 😉 cu celelalte fete 😁

 Recomand și eu Colega cu Laura(Carmen) , dar depinde și de gusturile fiecăruia,   eu ti-as recomanda cu bratele deschise pe @Andreea44 e o femeie superba 🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...