Sari la conținut

0731 437 668 - Elena - Unirii - Tanara frumoasa si inocenta, disponibila aproape la orice ora (GFE)


Postări Recomandate

  • Oras:Bulevardul Unirii 3
  • Oras:Bulevardul Unirii 3

Buna tuturor celor care citesc acest mesaj. Eu sunt Elena, am 1,65 m și 55 kg, am 20 ani si sunt noua in acest domeniu. Am ales sa-mi ofer timpul domnilor care sunt dispusi sa ma cunoasca, pentru ca am o situatia materiala proasta, care ma impinge sa fac acest lucru. Am forme micuțe, finute si frumoase și sunt 100 % naturala. Sunt o persoană discretă și atentă la detalii si imi place sa intalnesc oameni la fel de discreti ca si mine. Nu sunt genul de femeie cu fițe, nu te voi grabi niciodata si sunt foarte sociabilă si prietenoasa. Igiena și bunele maniere mă caracterizează si ma astept la acelasi lucru din partea dumneavoastra. Aștept bărbați cu același caracter pe care il am si eu. Ii ador pe cei care sunt pasionali, generoși și care au foarte mult bun simț. 

😍😍😍Serviciile mele pe scurt: 

GFE, NP, OP, ON(În funcție de igiena), FK, 69, MASAJ, MICI FANTEZII, DEEP (În funcție de marime) 

CIM/COF (100 extra ) 

Pentru detalii si programari, va rog sa ma contactati la telefon 0731 437 668  (prin sms sau whatsapp). Daca va resping apelul, va rog sa dati mesaj pe whatsapp!

Dacă nu reușesc sa va răspund deloc, vă rog să îmi lăsați un mesaj pe whatsapp și menționați până la ce ora vă pot răspunde inapoi ca sa nu va deranjez. Va mulțumesc frumos de tot. 

😍😍😍CADOUL PENTRU COMPANIA MEA ESTE             30 MIN = 500 LEI ; 60 MIN = 800 LEI

Adresa mea este Bulevardul Unirii nr. 3 (la fantani)

Va rog sa nu ma contactati pentru alte detalii decat cele din anunt. Cititi forumul acesta, apoi contactati-ma doar daca doriti cu adevarat sa va programati.

Nu vreau sa pierdem nici timpul meu si nici pe al dumneavoastra. Va multumesc din tot sufletul pentru intelegere. 

 

ElenaHD.jpg

  • Like 2
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Trebuia sa postezi la lux draga pussy.

Ai inceput cu stangul ca esti lacoma , iar prezentarea lacrimogena nu te ajuta.

Barbatii cu "caracter" si generosi pe care ii astepti nu cred ca sunt atat de prosti si arunca cu banii la domnisoare tupeiste.

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, giancarlofis a spus:

maii Katy… nu mai merge treaba cu 1200 ora? 

nu te mai fute matiz ? 😂

Eu propun s-o viziteze Matiz si pe ElenaPussy si sa ne confirme dacă este tot Ekaterinca 😁

  • Like 4
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
29 minutes ago, giancarlofis said:

oligarhi, pardon😂

 

Neah, vezi că unii dintre oligarhi au activele blocate, iar restul au de plătit tribut lu' jupân Vladimirovici. Cred că ea se adresează următoarei clase ierarhice: bugetarii din ministere 🤣

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, uritescu a spus:

Neah, vezi că unii dintre oligarhi au activele blocate, iar restul au de plătit tribut lu' jupân Vladimirovici. Cred că ea se adresează următoarei clase ierarhice: bugetarii din ministere 🤣

Nu uritescu, la cat cere d-ra Ekaterina (800 lei mai nou = 160 €), pentru oligarhi chiar dacă au activele blocate sunt banii de semințe....îi găsesc lejer prin torpedoul mașinii 😂😂😂

Te doare capu' cu nepoata 😂

  • Like 2
  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
10 hours ago, ElenaPussy said:

Buna tuturor celor care citesc acest mesaj. Eu sunt Elena, am 1,65 m și 55 kg, am 20 ani si sunt noua in acest domeniu. Am ales sa-mi ofer timpul domnilor care sunt dispusi sa ma cunoasca, pentru ca am o situatia materiala proasta, care ma impinge sa fac acest lucru. Am forme micuțe, finute si frumoase și sunt 100 % naturala. Sunt o persoană discretă și atentă la detalii si imi place sa intalnesc oameni la fel de discreti ca si mine. Nu sunt genul de femeie cu fițe, nu te voi grabi niciodata si sunt foarte sociabilă si prietenoasa. Igiena și bunele maniere mă caracterizează si ma astept la acelasi lucru din partea dumneavoastra. Aștept bărbați cu același caracter pe care il am si eu. Ii ador pe cei care sunt pasionali, generoși și care au foarte mult bun simț. 

😍😍😍Serviciile mele pe scurt: 

GFE, NP, OP, ON(În funcție de igiena), FK, 69, MASAJ, MICI FANTEZII, DEEP (În funcție de marime) 

CIM/COF (100 extra ) 

Pentru detalii si programari, va rog sa ma contactati la telefon 0731 437 668  (prin sms sau whatsapp). Daca va resping apelul, va rog sa dati mesaj pe whatsapp!

Dacă nu reușesc sa va răspund deloc, vă rog să îmi lăsați un mesaj pe whatsapp și menționați până la ce ora vă pot răspunde inapoi ca sa nu va deranjez. Va mulțumesc frumos de tot. 

😍😍😍CADOUL PENTRU COMPANIA MEA ESTE             30 MIN = 500 LEI ; 60 MIN = 800 LEI

Adresa mea este Bulevardul Unirii nr. 3 (la fantani)

Va rog sa nu ma contactati pentru alte detalii decat cele din anunt. Cititi forumul acesta, apoi contactati-ma doar daca doriti cu adevarat sa va programati.

Nu vreau sa pierdem nici timpul meu si nici pe al dumneavoastra. Va multumesc din tot sufletul pentru intelegere. 

 

ElenaHD.jpg

 Tarifele au scăzut, dar tot de "lucs" sunt. Totuși "situație materială proastă" parcă nu sună bine în prezentare..

Bine ai revenit, baftă Elena aka Ekaterina 

🙃

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 16 minute, Visatorul85 a spus:

O gramada de fete “noi in domeniu” in ultima perioada, preturi din ce in ce mai mari pe jalea asta… 

Nu mai inteleg nimic! 😄

Foamea este foarte mare, merge prost in perioada asta… omul cumpara conserve(bine, si mărțișoare 😄) in loc sa dea banii pe plăceri. Si dacă tot merge prost ca vin doar 2 la 300/h se gândesc ca mai bine ridica prețul chiar dacă o sa vina doar 1 la 600-800~/h si tot ies mai bine. Doar ca majoritatea se țepuiesc cu strategia asta.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii 3
  • Oras:Bulevardul Unirii 3

Disponibila doar cu programari din timp. Astazi am fost full si de aceea nu am raspuns la telefon.

Ca sa nu ne pierdem vremea reciproc, va rog sa specificati atunci cand imi scrieti pe whatsapp, ce anume va doriti ca servicii, ziua si ora cand doriti o programare ferma. Nu mai intrebati de servicii pentru ca sunt trecute in prima postare din acest anunt. Cine nu citeste prima postare din anunt, este rugat sa nu ma contacteze. Va multumesc.

Programari doar pe whatsapp la 0731 437 668.

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 oră, ElenaPussy a spus:

Disponibila doar cu programari din timp. Astazi am fost full si de aceea nu am raspuns la telefon.

Ca sa nu ne pierdem vremea reciproc, va rog sa specificati atunci cand imi scrieti pe whatsapp, ce anume va doriti ca servicii, ziua si ora cand doriti o programare ferma. Nu mai intrebati de servicii pentru ca sunt trecute in prima postare din acest anunt. Cine nu citeste prima postare din anunt, este rugat sa nu ma contacteze. Va multumesc.

Programari doar pe whatsapp la 0731 437 668.

Du-te tare , vino lent.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...