Sari la conținut

0731 437 668 - Elena - Unirii - Tanara frumoasa si inocenta, disponibila aproape la orice ora (GFE)


Postări Recomandate

La 11.03.2022 la 16:16, ElenaPussy a spus:

Astazi sunt la birou incepand cu ora 18:00. 

Va rog sa specificati atunci cand imi scrieti pe whatsapp, ce anume va doriti ca servicii, ziua si ora cand doriti o programare ferma. Nu mai intrebati de servicii pentru ca sunt trecute in prima postare din acest anunt. Va multumesc.

Programari doar pe whatsapp la 0731.437.668

Cadou : 500 lei 30 minute ; 800 lei 60 minute 

Hai ca e bine, inca o luna nereusita ca ultimele doua luni si probabil ca o sa ajungi undeva la 300 lei/30 minute si 500 lei/ora pana la Paste.  Vezi ce rau e sa fii lacoma la inceput? 

Poate cand o sa ajungi la tariful ala te voi vizita si eu de curiozitate sa vad cum te misti, desi nu ai merita nici banii astia la cum te-ai purtat prin ianuarie cu toti.  Chiar de Paste o sa te vizitez, ca se vede ca esti o buna crestina dupa cum scrii. Da sa te imbraci in maicuta. :) 

 

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
La 17.03.2022 la 23:36, extraterestru78 a spus:

Sigur o sa ajunga si la 500 de lei ora… atunci am sa o vizitez si eu sa vad ce e de capul ei…✌️

o sa-i vina ei mintea la cap intr-un final, asa-i ??

  • Like 5
  • Mersi 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii 3
  • Oras:Bulevardul Unirii 3

Astazi sunt la birou incepand cu ora 21:00. 

Va rog sa specificati atunci cand imi scrieti pe whatsapp, ce anume va doriti ca servicii, ziua si ora cand doriti o programare ferma. Nu mai intrebati de servicii pentru ca sunt trecute in prima postare din acest anunt. Va multumesc.

Programari doar pe whatsapp la 0731.437.668

Servicii extra se discuta la locatie.

Cadou : 500 lei 30 minute ; 800 lei 60 minute

ElenaHD.jpg

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
La 03.03.2022 la 7:36, barosanu1 a spus:

Ai fost full ?

Minti cu nerusinare papusa. Traiesti intr-o lume paralela la fel ca fripturista cealalta mai mult de 1 client / saptamana nu ai. 

fripturista :)))))))))))))) am ras de m-am prapadit ... :D ei bine pare ca e cam unu si acelasi personaj, plus ca incet, incet revine la preturile pietei pentru ca altfel o sa faca foamea, curiozitatea a luat sfarsit, nici nu e de mirare, nu avea cum sa dureze, nimic nu e pentru totdeauna, plus ca minunea ei nu a durat mult.

  • Like 2
  • Haha 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 26 minute, bogdan icx a spus:

fripturista :)))))))))))))) am ras de m-am prapadit ... :D ei bine pare ca e cam unu si acelasi personaj, plus ca incet, incet revine la preturile pietei pentru ca altfel o sa faca foamea, curiozitatea a luat sfarsit, nici nu e de mirare, nu avea cum sa dureze, nimic nu e pentru totdeauna, plus ca minunea ei nu a durat mult.

Ei, hai că a strâns măcar de o roată sau două la ... (nu mai știu ce mașina visa) 🤷‍♀️

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii 3
  • Oras:Bulevardul Unirii 3

Astazi sunt la birou incepand cu ora 17:00. 

Va rog sa specificati atunci cand imi scrieti pe whatsapp, ce anume va doriti ca servicii, ziua si ora cand doriti o programare ferma. Va multumesc.

Programari doar pe whatsapp la 0731.437.668

Toate serviciile mele sunt protejate. Pentru extra se discuta doar la locatie.

Cadou : 500 lei 30 minute ; 800 lei 60 minute

ElenaHD.jpg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii 3
  • Oras:Bulevardul Unirii 3

Astazi sunt la birou incepand cu ora 21:00. 

Va rog sa specificati atunci cand imi scrieti pe whatsapp, ce anume va doriti ca servicii, ziua si ora cand doriti o programare ferma. Va multumesc.

Programari doar pe whatsapp la 0731.437.668

Serviciile mele sunt totul protejat fara anal si uro.

Cadou : 500 lei 30 minute ; 800 lei 60 minute

Serviciile extra se discuta la locatie.

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 29.03.2022 la 20:42, ElenaPussy a spus:

Astazi sunt la birou incepand cu ora 21:00. 

Va rog sa specificati atunci cand imi scrieti pe whatsapp, ce anume va doriti ca servicii, ziua si ora cand doriti o programare ferma. Va multumesc.

Programari doar pe whatsapp la 0731.437.668

Serviciile mele sunt totul protejat fara anal si uro.

Cadou : 500 lei 30 minute ; 800 lei 60 minute

Serviciile extra se discuta la locatie.

deci analul nu este protejat ? cum vine asta ?

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 02.07.2022 la 11:50, sparanghel_87 a spus:

deci analul nu este protejat ? cum vine asta ?

Nici uro. Pt limba romana apasă tasta 1. E greu dar se poate si mai rau. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...