Sari la conținut

Matura 65 ani 0724790461


Postări Recomandate

  • Oras:dublin
  • Oras:dublin

https://www.anuntul.ro/anunt-doamna-matura-65-ani-m0RJD2#OVB1Q6   0724790461

Doamna matura 65 ani

Daca vrei sa ma cunosti, te astept la un masaj de relaxare. Discretie si intimitate. Zona Mihai Bravu nr 196, int Calarasi. Pozele sunt reale facute in loc.

Am vizualizat-o azi, locatia la Piata Muncii, langa BCR, deoarece aveam un chef masochist de matura, am stat maxim 30 de secunde si am plecat, are 65+ cum declara, dar nu prezinta atractie, e imbatranita si plina de riduri, de etnie, am sperat sa gasesc vreo femeie frumoasa la viata ei pensionata, dar nu a fost cazul, pretul il are de 80/150, nu mai are nimic futabil, neatractiva la fata si corp, i-as fii platit 80 de ron, dar doar ca sa ma lase sa plec fara sa o fut.

Daca sunteti amatori de mature , si cautati vreo frumusete pensionata, nu pierdeti timpul

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 5 minute, parbiturice9 a spus:

https://www.anuntul.ro/anunt-doamna-matura-65-ani-m0RJD2#OVB1Q6   0724790461

Doamna matura 65 ani

Daca vrei sa ma cunosti, te astept la un masaj de relaxare. Discretie si intimitate. Zona Mihai Bravu nr 196, int Calarasi. Pozele sunt reale facute in loc.

Am vizualizat-o azi, locatia la Piata Muncii, langa BCR, deoarece aveam un chef masochist de matura, am stat maxim 30 de secunde si am plecat, are 65+ cum declara, dar nu prezinta atractie, e imbatranita si plina de riduri, de etnie, am sperat sa gasesc vreo femeie frumoasa la viata ei pensionata, dar nu a fost cazul, pretul il are de 80/150, nu mai are nimic futabil, neatractiva la fata si corp, i-as fii platit 80 de ron, dar doar ca sa ma lase sa plec fara sa o fut.

Daca sunteti amatori de mature , si cautati vreo frumusete pensionata, nu pierdeti timpul

Asta este  Vera, este veche în branșă  acolo unde ai fost tu este ciub.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 38 minute, daniel2012 a spus:

Totusi... 65 de ani, se poate iesi regulamanetar la pensie inca conform legii.. E doar pt exhibitionisti cred oferta :)

Plm nici beat nu futi asa ceva

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte
Acum 34 minute, laury a spus:

Plm nici beat nu futi asa ceva

E nu, era unul de o stat la una ce putea a transpiratie. Nici ca fizic nu era futabila, dar de, omul era nefutut :))) zicea ca la cat de excitat era il lua in pl si pe mobydick :))) Eu zic si de ai erectie pe moment, nu stai sa futi ce nu place ochiului, o varianta mai buna tot gasesti in orice moment. Dar nu futi purceluse gestante, cel putin eu unul nici pe gratis nu as vrea, apai sa mai dai si aceasi bani care ii cere si o bunaciune? 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 ore, leonard111 a spus:

Nu mai este matură ,  ca sa mă exprim elegant este varstnica

Este deja la categoria octogenară....probleme cu spondiloza, șale, reumatism...eventual înainte de acțiune sa o dați pe picioare și spate cu Boicil 😂

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...