Sari la conținut

Ma numesc roxana fac si deplasări 0755843170


Postări Recomandate

  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land
Descriere Publi24

Buna sunt roxana 100% reală te astept in locația mea curata și discretă , sunt o fată plină de viață iar la mine îți poți încărca bateriile pozitiv te sărut ne desparte doar un simplu apel
Îți garantez revenirea

Sunat , indrumat turn rotonda calea bucuresti ajuns usor.

La use deschoide o fatuca , se recomanda ca avand 23 ani(din Tg Jiu am inteles) , intru inauntru , decartez 150 lei pentru ON si NP.Camera este de fapt jumatate de de garsoniera cu o canapea fixa pe un perete , este despartita de perete de geam in partea opuse se auzea voce de femeie , ea sustinand ca este o prietena. Fata arata aproape ca in foto , nu stiu daca sunt ale ei , nu exceleaza prin nimic la fata , la corp arata binisor , 1,70 inaltime , slim , carnea tare pe ea , fesele tari , epilata , sanii micuti , mi sa parut curatica.

Nu se grabeste , manele pe telefon , ceva fum de tigara , in fine , ne dezbracam si ma igienizez putin , fata se apuca de oral , slabut si cam grabit , se scoala ala micu si fara sa ma intrebe ii pune prezervativul.Ma intreaba cum stam si ii zis sa se urce pe mine , aici ma fute o data incet si dupa grabit , bupa putin timp o iau pe la spate si dau ca surdul pana termin.

Door to Door 20 minute.

Locatie 6

Igiena 9

Fata 6

Corp 8,5

GFE 5

ON 4

NP 7

De revenit , eu unul nu.

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Locatia la elgreco - 8

Fata 6

Corp 7

Oral nota 4...a facut oral 20 de secunde... 

Nu merita sa va pierdeti timpul cu ea! Mai este cu inca o fată (aia nu lucreaza, stă de pază ) 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...