Sari la conținut

Cuplu casatorit cuckold


Vizitator Cuplu-Lore36

Postări Recomandate

Vizitator Cuplu-Lore36
Reputație: 0

Cuplu real, casatorit cautam tipi pentru relatie de tip cuckold, sex cu ea  ! Cautam relatii bazate pe seriozitate cu TIPI CURATI SI CU CEI 7 ani de ACASA. Ea are 36 ani, submisiva dpdv sexual. Suntem la inceput si dorim sa imbinam utilul cu placutul. NU ESTE OBLIGATORIU CA EL SA FIE DE FATA !

Poze mai multe la schimb pe whatsapp : 0752 886 424, oferim seriozitate si discretie !

11.jpg

22.jpg

Link spre comentariu
Vizitator andrei9051
Reputație: 0
Acum 2 minute, 7uuupp a spus:

Azi nu am reușit sa obțin nicio vorba de la ei…nu răspund la wapp nici sms.

Cred ca e vreo gluma.

Yepp, este clar! Aceeași situatie și la mine :)

Link spre comentariu
Vizitator Cuplu-Lore36
Reputație: 0
On 3/3/2022 at 9:29 PM, andrei9051 said:

Yepp, este clar! Aceeași situatie și la mine :)

salutari...raspundem mai greu din cauza programului. Nu facem doar asta. Ms de intelegere

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau
La 02.03.2022 la 19:45, Cuplu-Lore36 a spus:

Cuplu real, casatorit cautam tipi pentru relatie de tip cuckold, sex cu ea  ! Cautam relatii bazate pe seriozitate cu TIPI CURATI SI CU CEI 7 ani de ACASA. Ea are 36 ani, submisiva dpdv sexual. Suntem la inceput si dorim sa imbinam utilul cu placutul. NU ESTE OBLIGATORIU CA EL SA FIE DE FATA !

Poze mai multe la schimb pe whatsapp : 0752 886 424, oferim seriozitate si discretie !

11.jpg

22.jpg

Bună! Am încercat să vă contactez pe whatsapp, dar fără succes, din păcate! Anunțul e real? Dacă da, aștept răspuns!

Link spre comentariu

On 3/6/2022 at 7:19 PM, Cuplu-Lore36 said:

OFF TOPIC, nu s-a gasit ceea ce cautam !!!

Sunt multi pe aici “conducatori de oi” ma mir ca au habar sa foloseasca un calculator / telefon. Daca nu li se raspunde sau daca e “altfel” anuntul ei nu pot procesa informatia. Pacat ca pun pe fuga oameni normali si cu bune intentii…. 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...