Sari la conținut

‼️Rebecca‼️0753608772


Postări Recomandate

  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest

Buna,dragii mei!
Am revenit in Sibiu pentru cateva zile,doar ca..cu mici probleme(cand am ajuns hop si menstruatia) 🥲

‼️AM SI COLEGA‼️Acum cateva minute si a deschis topic‼️
 

Va pot ajuta doar cu cateva servicii daca doriti si voi‼️
 

sex oral protejat sau neprotejat (in functie de igiena cu finalizare pe sani,abdomen sau fund)

masaj erotic sau masaj de relaxare 

GFE

Saruturi corporale‼️(din partea mea sau din partea voastra)

depphtroat
 

servicii de dominare soft/hard (orice fantezie va rog sa mi o specificati pe whatsapp si putem discuta acolo

foot fetish

jocuri cu vibratorul

Nu fac CIM/COF ‼️‼️
 

Nu raspund la apeluri telefonice,doar mesaj whatsapp‼️‼️
 

Va rog sa mi scrieti doar cei care sunteti interesati si fara comentarii rautacioase‼️

Preturile mele:

150 de lei (30 de minute/o finalizare)

250 de lei (60 de minute)

Va rog sa mi scrieti doar pe whatsapp la numarul de telefon 0753608772 si sa mi specificati orasul‼️Acest numar de telefon il folosesc in toate orasele‼️Va pupacesc!💋

Imediat va atasez si cateva poze!🎀

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Buna colegii din Sibiu in speta colegu baestinebunsb atasez mai jos din topicul fetei de pe Deva

Baieti,haideti sa va lamuresc putin de ce am marit pretul la finalizare in special,pretul la ora a ramas la fel chiar daca in Buc am lucrat o perioada si pe 350.

Din punctul meu de vedere nu sunt de speriat,ma consider o tipa ok,cu forme dragute,am trasaturi dragute,doar ca la pretul de 150 de lei isi permite sa vina oricine si prefer sa evit situatiile nefavorbile in mod special pentru mine,dau un ex vine unu cu 150 iti refuza dusul dar trebuie sa l faca obligat fortat face ca toti dracii prin casa,te fute de toti banii pe romaneste si daca se enerveaza putin ti cere si inapoi :))

Prin marirea pretului vreau o selectie de clienti,am la dispozitie produse pt igienizare,prosoape etc de ce ai face figuri pentru a evita dusul,nu stiu,in fine.

Sper ca m am facut inteleasa si va rog sa incetati cu raspusurile rautacioase deorece nu oblig pe nimeni sa vina la mine,prefer sa am 4-5 clienti la zi decat sa am 20 pe banda rulanta.

Multumesc!🤟🏽🍭💕

La noi la bogati este 200 finalizarea asa ca nu va mai plingeti va rog

  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

@patriotul11 cred că nu ai citit bine. Nu am o problema să ofer 150/200 de lei pentru aceleași servicii pe care le oferă acolo “la voi la bogați (normal+oral) însă să dau atația bani doar pentru un sex oral pentru care are recenzii destul de proaste mi se pare exagerat.

La banii aștia ai opțiuni mult mai bune la fete de top care sunt momentan în oraș precum Carina, Bryanna sau Rebeca.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!

Chiar nu va inteleg ce aveti de impartit🤔

Va rog mult, sa nu incercati sa imi explicati.

Spor la recenzii.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...