Sari la conținut

Bruneta slim 0748083732


Postări Recomandate

Acum 16 ore, Isgeana_6 a spus:

Fata asta slim e puțin spus ( ea zice că are 43 kg dar nu are nici atât, nici măcar udă...) , daca nu s-a mutat cumva avea locația peste stradă de liceul Domnul Tudor , scara 2 si personal am pupat-o pe obraz fiind cu bagajele în spinare spre a se caza acolo luni pe la prânz ,  deci nu pe Splai, sau tu te referi la precedenta vizita când a fost in  locația de la plafar ..,

despre sintagma  "cu casa închisă " m a lămurit sinner , ms . bro !!

Ai dreptate, s-a mutat luni peste stradă de liceul Domnul Tudor , scara 3, a stat 2 zile acolo și apoi s-a mutat în Splay și după 2 zile a plecat acasă. Deci, vorbim despre aceeași persoană. 

Link spre comentariu
  • Oras:umbrata
  • Oras:umbrata
Acum 4 minute, labadepisoi a spus:

Ai dreptate, s-a mutat luni peste stradă de liceul Domnul Tudor , scara 3, a stat 2 zile acolo și apoi s-a mutat în Splay și după 2 zile a plecat acasă. Deci, vorbim despre aceeași persoană. 

Din fericire forumul de pe Mh a început să funcționeze ,chiar daca este timid și nu putem sa avem o comparație cu alte orașe Cj. Ct. , Tm, ....Bucale ...

Link spre comentariu
  • Oras:umbrata
  • Oras:umbrata
Acum 15 minute, Isgeana_6 a spus:

Nu știu dacă mai este sau nu  însă buturuga asta mica răstoarnă carul mare ,

conforma povestitorul , papura vodă și până chiar și  chec cu lapte !!

cozonac ar fi cel ales însă ni-l  permitem  doar in acele zile de sărbătoare ...și voie bună !

 

Link spre comentariu
  • Oras:Mehedinti
  • Oras:Mehedinti
Acum 7 minute, Isgeana_6 a spus:

răspund cu drag la toată lumea , indiferent cum îl cheamă , 

nu sunt fudul de felul meu 😇🫡

Eu zic sa iei o pauza si sa mergi sa te cauti , ca tu ai probleme grave cu capul Madaline. Plus ca ar fi mult mai misto forumul si implicit sectiunea MH fara de astia ca tine care cer servicii fara sa pleteasca in schimbul unor recenzii care stai linistit ca nu sunt iesite din comun cu te lauzi asa de tare , la fel se fac recenzii si te alte sectiuni asa ca fuck of you bitch 😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:umbrata
  • Oras:umbrata
Acum 3 minute, nagato a spus:
Acum 14 minute, Isgeana_6 a spus:

răspund cu drag la toată lumea , indiferent cum îl cheamă , 

nu sunt fudul de felul meu 😇🫡

Eu zic sa iei o pauza si sa mergi sa te cauti , ca tu ai probleme grave cu capul Madaline. Plus ca ar fi mult mai misto forumul si implicit sectiunea MH fara de astia ca tine care cer servicii fara sa pleteasca in schimbul unor recenzii care stai linistit ca nu sunt iesite din comun cu te lauzi asa de tare , la fel se fac recenzii si te alte sectiuni asa ca fuck of you bitch 😂😂

pai cine sa mai facă bro ?!?

poate că mai vine ăla de la Craiova sa ne aducă lumina in rest cine ?!?

capra vecinului poate 😅😅😅

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...