Sari la conținut

❤Miruna❤ 0757742511


Vizitator Miruna.mira

Postări Recomandate

Salve. 

Am vizitat recent duduia. Pozele sunt mega retușate, foarte departe de adevăr. Ea e în poza dar... burtica, sâni lăsați, mai masiva, la față nu excelează prin frumusete.

Oralul foarte bun, priveliștea de la doggy bună, ai în ce da :) fata comunicativa. 

Locația e ok, am mai fost acolo mai demult. Ce mi s-a părut dubios, te baga direct în camera, concluzia o trageți voi. 

Pentru mine nu e de revizitat. Decartat 150 lei. 

Spor! 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Miruna.mira
Reputație: 0
Acum 7 ore, slayerman a spus:

Salve. 

Am vizitat recent duduia. Pozele sunt mega retușate, foarte departe de adevăr. Ea e în poza dar... burtica, sâni lăsați, mai masiva, la față nu excelează prin frumusete.

Oralul foarte bun, priveliștea de la doggy bună, ai în ce da :) fata comunicativa. 

Locația e ok, am mai fost acolo mai demult. Ce mi s-a părut dubios, te baga direct în camera, concluzia o trageți voi. 

Pentru mine nu e de revizitat. Decartat 150 lei. 

Spor! 

 

Bună! Mulțumesc frumos pentru recenzie . O intrebare am dacă nu te superi și nu te deranjează.... De ce ai rămas puteai sa te iei sa pleci 😂😂😂 Daca citeai recenziile vedeai și tu ca sunt o fata plinuta?? Dubios este ca am și colega .... Sau vrei turul apartamentului??? Lol 🙄 

Link spre comentariu
Vizitator Miruna.mira
Reputație: 0

Bună seara dragilor ... Vreau sa specific un lucru nu sunt o femeie pentru amatorii de silm si/ sau normal . Sunt o femeie plinuta cu forme si naturala ... Precizez asta sa nu ne pierdem timpul nici eu nici voi 💋❤  O seara faina 😇😇😇 

Link spre comentariu
Vizitator Miruna.mira
Reputație: 0

Bună!!! Va voi atașa o poza din locație de actualitate ... 😇  Programările se fac pe whatsapp de la 10h - 01h . Mulțumesc ❤💋

PS: Nu sunt pentru amatorii de slim si/ sau normal . 

Pupicii 💋💋💋

 

Link spre comentariu
Vizitator Miruna.mira
Reputație: 0
Acum 6 ore, sophiedee a spus:

E frumos corpul si asa gen clepsidra. Daca ar fi sanii mai marisori un pic 

Da esti ok. La ce te-ai referit cand ai zis 'sau normal'? 

Buna !!! Sunt o femeie plinuța la asta m am referit . Am 1.68 și 75 de kg ❤💋

Link spre comentariu
Vizitator Miruna.mira
Reputație: 0

Buna seara dragilor ! Ma găsiți disponibila pana la ora 1h 💋❤ Maine va fi ultima zi în orașul vostru ... Seara faina 😇😇😇

Link spre comentariu
  • Oras:Pă tâmpa
  • Oras:Pă tâmpa

Salut dragi futaciosi;

Am vizitat-o și eu pe Miruna, o fata plinuță, dar asta am și vrut sa încerc a fost pe barba mea, la oral s-a descurcat asa și așa, la normal am pus-o sa o iau pe la spate, priveliștea ok, am finalizat in balonas și cam aia a fost. Am mai schimbat 2-3 vorbe și am plecat cu ăla micu’ descărcat. 
 

Ca note;

ON: 5 mediocru, e loc și de mai bine

NP: 7 

Cadoul a fost de 150 lei, eu unul nu as mai reveni, a fost doar o încercare care mi-am asumat-o. Succes Miruna

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Miruna.mira
Reputație: 0
Acum 10 ore, porcusor86 a spus:

Salut dragi futaciosi;

Am vizitat-o și eu pe Miruna, o fata plinuță, dar asta am și vrut sa încerc a fost pe barba mea, la oral s-a descurcat asa și așa, la normal am pus-o sa o iau pe la spate, priveliștea ok, am finalizat in balonas și cam aia a fost. Am mai schimbat 2-3 vorbe și am plecat cu ăla micu’ descărcat. 
 

Ca note;

ON: 5 mediocru, e loc și de mai bine

NP: 7 

Cadoul a fost de 150 lei, eu unul nu as mai reveni, a fost doar o încercare care mi-am asumat-o. Succes Miruna

Mulțumesc frumos ❤💋 Succes și ție.  😇

Link spre comentariu
La 10.03.2022 la 21:38, Miruna.mira a spus:

Bună! Mulțumesc frumos pentru recenzie . O intrebare am dacă nu te superi și nu te deranjează.... De ce ai rămas puteai sa te iei sa pleci 😂😂😂 Daca citeai recenziile vedeai și tu ca sunt o fata plinuta?? Dubios este ca am și colega .... Sau vrei turul apartamentului??? Lol 🙄 

Cu drag. Am rămas ca să am de unde pleca :) Am zis ce a fost ok, însă și ce nu a fost ok. Poza pusa vineri de tine reflecta mai bine realitatea astfel încat confratii sa poată decide dacă dacă doresc sa re viziteze sau nu.

Succes pe mai departe! 

Link spre comentariu
Vizitator Miruna.mira
Reputație: 0

Bună dimineața!!! ❤❤❤

👉 PROGRAMARILE SE VOR FACE TELEFONIC SAU SMS 👈

EXCLUS WHATSAPP

💣 💣💣 Aplicația WHATSAPP a fost blocata. Din pacate nu o pot recupera 💣💣💣

ZI FAINA 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 2 ore, raul1312 a spus:

cum noua in oras tu proasta daca mai sus sunt recenzii de cand ai fost data trecuta?

După fiecare duș este că nouă 😆😆😆

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...