Sari la conținut

O știe cineva?


Postări Recomandate

Cică ar fi vreo puștancă rătăcită prin Graz în Austria și acum a aterizat înapoi în București. Profilul pe insta e mdeenissa

 

Știe cineva ceva de ea? Cel mai probabil stă cu încă o blondă de meserie, dar pe mine mă interesează pepenii ăia naturali și copți. Nici că găsesc pe unde defilează :)

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:CASABLANCA
  • Oras:CASABLANCA
Acum 9 ore, Caporal a spus:

Cică ar fi vreo puștancă rătăcită prin Graz în Austria și acum a aterizat înapoi în București. Profilul pe insta e mdeenissa

 

Știe cineva ceva de ea? Cel mai probabil stă cu încă o blondă de meserie, dar pe mine mă interesează pepenii ăia naturali și copți. Nici că găsesc pe unde defilează :)

Și noi trebuie sa cautam acum profilul pe insta ? 😎🤭🤭🤭🤭😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Păi asta e problema, că nu am. Speram ca din "veteranii" de pe forum să fie cineva care știe mai multe.

Am vrut să încarc poze aici, dar sincer nu știam exact cum și tot acolo de pe Insta ar fi fost preluate. M-am gândit că e mai ușor așa 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 06.03.2022 la 1:26, Caporal a spus:

Cică ar fi vreo puștancă rătăcită prin Graz în Austria și acum a aterizat înapoi în București. Profilul pe insta e mdeenissa

 

Știe cineva ceva de ea? Cel mai probabil stă cu încă o blondă de meserie, dar pe mine mă interesează pepenii ăia naturali și copți. Nici că găsesc pe unde defilează :)

A scos insa, e pe tiktok @denisarmaria clipuri poze, belea :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca despre ea e vb… am fost pe la ea prin februarie si mie se pare ca seamana f mult cu ea. Are sanii mari si moi. (Mie mi au placut chiar daca gravitatia nu doarme. La asemenea dimensiuni e  greu sa stea ca in revista) Eu m-am intalnit cu ea cand venea de la cumparaturi si avea niste pantaloni de training care se asezau bine pe cur.. cur bombat, misto. Cerea 200/300 si 50 in plus pentru ON daca mi aduc bine aminte. NU face FK. Fata e curata, miroase frumos dar nu prea se implica. Daca are cineva rabdare cu ea sa o invete cred ca ar fi ok. ( asta daca vrea ea sa invete)

In apartament se asculta manele. Mai are o colega. 
Daca ar fi fost mai implicata poate ma duceam mai des. 
 

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Nu am incercat pentru ca anuntul nu mai e valabil. Am mai nimerit eu la familii care au mostenit de la nepoate numerele. Ma gândeam ca poate a vorbit cu ea cineva recent. 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...