Sari la conținut

Livia 0737186701


Postări Recomandate

  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Stimati curvari,

Dupa o zi de umblat prin toate cafenele din oras cu diverse persoane, am ramas singurul care mai aveam chef de hoinarit.

Cum toti erau pe la casele lor iar eu eram singurul care faceam zone prin oras in cautarea timpului pierdut, imi arunc ochii pe forum si publi sa vad ce mai este nou.

Sun la 3 anunturi mai interesante dar dupa o scurta conversatie in care predominant era ,,nu fac O.N si nu fac CIM,, incerc un alt anunt luat la nimereala, fara sa caut daca exista recenzii (nici nu existau). 

Nu a fost nimic surprinzator nici in ultima conversatie, dar dupa ce mi-am spus ca ar fi disponibila am plecat spre locatia indicata.

Pensiune la iesire din oras, zona combinatului, unde esti nevoit sa treci pe langa receptie.

Al dracu' mos de la receptie a si intrebat unde merg.

Trecand peste asta, ajung in camera unde imi deschide usa o tipa de aprox 165, genul chubby, bine proportinoata.

Punctul forte sunt tzatele si curu pe care nu il pune la bataie -9.00 pentru aspectul corpului.

Chipul comun, nimic deosebit! 

Intrat in camera, o intreb daca oralul este neprotejat. Prostia mea. Am uitat sa intreb la telefon.

Imi spune ca daca igiena este ok, este extra 50 lei. 

Cer sa merg la dus dar imi spune ca in baie este o colega. Tind sa cred in proportie de 99% ca era colega pentru ca mi-a lasat de inteles ca daca strict necesar sa fac dus, poate vorbi sa iasa colega din baie. Daca nu, folosim servetele umede.

Am mers pe varianta de servetele.

Actiunea a inceput cu un ON care a slabut, asemanator cu oralul facut de prima prietena din liceu. De la o excorta te astepti sa fie profesionista. 

Mai mult de 4.50 - 5.00, nu se poate nota actiunea.

N.P, a inceput cu ea deasupra cu un cap infipt in pasarica iar celalat intre tate. Am schimbat in misionar care a fost si ultima pozitie. Pe o scara de la 1-10, actiunea a fost de 6.00.

Pe toata durata intalnirii, mi-a lasat impresia ca este la inceput de drum si ar fi o sansa sa imbunatateasca serviciile.

Halat transmis la telefon: 

100 finalizarea

200 /h

La fata locului am completat 50 pentru O.N

Concluzie: Posibil sa o revizitez daca invata cate ceva si imbunatateste serviciile.

Daca nu ar fi posesorea sanilor mari si fermi si a fundului mare si misto de ti se scoala pula instant, spuneam categoric ca nu mai revin. 

Locatia trebuie schimbata.

Toate bune,

Jardel

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...