Sari la conținut

0767 072 081 New calea mosilor


Postări Recomandate

On 3/6/2022 at 4:05 PM, Bodo33 said:

A fost cineva la pasarica    asta ??  

Ca fapt divers, nu mai pune numarul prestatoarei cu pauze sau puncte ca nu se indexeaza ptr cautari ulterioare si trece-l si in corpul anunului.

0767072081

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat eu: oral, normal, totul protejat 100 fin., 200 ora. Este pe Bd. Unirii, nu pe Calea Moșilor. Lucrează si seara tarziu. Susține că pozele din anunt sunt ale ei: 1,60 m, 40 kg. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna dragilor!!! Pozele îmi aparțin mie, dar anunțul sau numărul de telefon, NU!!!! Mi s-au furat pozele, iar eu activez doar pe Iasi. Nu am activat pe Bucuresti niciodată! Deci este un cont fals 100%!!!!! Mulțumesc de înțelegere 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 11.03.2022 la 14:17, guy45 a spus:

Am sunat eu: oral, normal, totul protejat 100 fin., 200 ora. Este pe Bd. Unirii, nu pe Calea Moșilor. Lucrează si seara tarziu. Susține că pozele din anunt sunt ale ei: 1,60 m, 40 kg. 

 

Fata din poze, adică eu, nu prea se încadrează in măsurile date de fata 🤣🤣 am 1,85 m și 60 de kg!! Sa se mai documenteze fetele care fura pozele ca nu prea le iese cu aproximația!!!

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 minute, Anastasia- a spus:

Fata din poze, adică eu, nu prea se încadrează in măsurile date de fata 🤣🤣 am 1,85 m și 60 de kg!! Sa se mai documenteze fetele care fura pozele ca nu prea le iese cu aproximația!!!

Poate faci o vizita la Bucuresti

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...