Sari la conținut

BUNA DRAGILOR! ALYCE NEW BBW CONSTANTA 0749832183


Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 33 minute, deejayvibe a spus:

Bună dimineața, am vizitat-o pe domnișoara de mai multe ori atât la Galați cât și la Tulcea și în București, Alice este o domnișoară foarte eleganta,manierata, curata. Ca întotdeauna o primire de nota 10, igiena nota 10, apartament foarte ok, baie bine dotata, acțiunea foarte ok atât la normal cât și oral cu atenție la detalii 😊🤗în rest va doresc ciocane tari. 

felicitari in vara ai venit cu ea la Constanta si lucrati impreuna acum ai lasat-o singurica ?

pe frigul asta daca doarme singurica ,nu ti-e frica ca raceste ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici
Acum 33 minute, deejayvibe a spus:

Bună dimineața, am vizitat-o pe domnișoara de mai multe ori atât la Galați cât și la Tulcea și în București, Alice este o domnișoară foarte eleganta,manierata, curata. Ca întotdeauna o primire de nota 10, igiena nota 10, apartament foarte ok, baie bine dotata, acțiunea foarte ok atât la normal cât și oral cu atenție la detalii 😊🤗în rest va doresc ciocane tari. 

 

La 19.06.2022 la 12:59, deejayvibe a spus:

Salut am citit și eu ce scrieți pe aici și va spun ca eu am înghițit spermă am făcut oral transsexualelor, dar nu m-am futut în cur și nici nu condamn pe cei care o fac îmi place doar sa le sug pula și c-am atât și la unele mai le ling picioarele pentru ca am foot fetish. Deci în principiu nu e nimic rău chiar îmi place doar sa le sug pula și sa înghit spermă dar la băieți nu 

@deejayvibe vă că tu mergi cam la două capete, chiar dacă nu te dai la fund 🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, gica 1955 a spus:

felicitari in vara ai venit cu ea la Constanta si lucrati impreuna acum ai lasat-o singurica ?

pe frigul asta daca doarme singurica ,nu ti-e frica ca raceste ? 

 

1 oră în urmă, doncta a spus:

 

@deejayvibe vă că tu mergi cam la două capete, chiar dacă nu te dai la fund 🤣🤣

Hai ca sunteți comici, eu va dau un sfat sa mergi la alta masa sa vorbiți 🤗și aviz amatorilor nu sunt pestele ei 🤗😊

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 ore, deejayvibe a spus:

 

Hai ca sunteți comici, eu va dau un sfat sa mergi la alta masa sa vorbiți 🤗și aviz amatorilor nu sunt pestele ei 🤗😊

Pai ce peste sa fi dacă și tuno suni?Guvide sau Hanus?

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hai Salut ! Va comportați ca niște frustrați de aceea nu îndrăznește un om normal la cap sa mai facă recenzii doar ca să nu se certe aiurea,eu nu cred ca nimeni nu merge la ea ,dacă nu era vizitata nu era asa de dorita în multe orașe... asta puteți citi singuri din postările titularei ,citiți ca în alte orașe sunt recenzii

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...