Sari la conținut

O intrebare pentru fete


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Sunt activ pe forum de prin 2016, am fost la multe dintre fetele de aici ghidat uneori si de recenziile colegilor, acum insa am o intrebare pentru toate fetele sau chiar si prietene, cunostinte interesate, de ale vostre intr o problema ce s a ivit de cateva luni si m am gandit sa mi incerc norocul in prima faza aici, respectiv : eu faceam videochat cu o fata la mine in apartament de vreo 3 ani strict profesional si castigam in jur de minim 5-6.000 de lei la doua saptamani (care ati mai facut cunoasteti termenii de plata) adica in jur de 12.000 de lei minim pe luna, o suma decenta pt un trai in Romania, insa la inceputul anului, ea m a anuntat din senin ca pleaca la sora ei din spania si mi a zis sa vin cu ea, bineinteles ca am refuzat, lucru care a condus la incheierea colaborarii, si uite asa din minim 12.000 pe luna am ajuns la 2000, ( pentru ca e greu ca baiat singur sau chiar si ca fata singura, desi pt ele e mai usor un pic sa faci suma aia de bani), asadar am apelat aici in seperanta ca poate o sa gasesc o colaborare.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Du-te la muncă și lasă dracu videochatul. Ăla e pentru femei, nu pentru bărbați.

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu e doar pentru fete, ca nici pentru ele nu e placut sa faca singure videochat, cat despre munca eu vreau sa lucrez in domeniul in care m am pregatit si studiat toata viata, tot e discutia asta ca tinerii din Romania nu lucreaza pe domeniul in care au studiat :))

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 11 ore, jhonyqz a spus:

..... cat despre munca eu vreau sa lucrez in domeniul in care m am pregatit si studiat toata viata.....

Și ce "materii" ai studiat tu ? 😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 32 minute, 22leon a spus:

Și ce "materii" ai studiat tu ? 😂😂

Fizica cred. Transferul de energii prin video-chat.🤪😂

E la nivel subatomic...mai greu de pătruns.🤣Acum încearcă să vadă cum sta treaba cu bosonul Higgs.

Quarkurile si leptonii sunt rezolvați...🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ba da chiar ca sunteti ca hienele, incep sa le dau dreptate la fetele ce se plang de voi :)), de la o intrebare nevinovata s a ajuns la jigniri si mistouri gratuite... Da ca sa raspund am studiat economie (adunarea, inmultirea si intotdeauna am stiut si tabla impartirii :)) ) 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Păi da.... Dar dacă ai studii în domeniu, știi că 12.000 : 2 = 6.000!

Are dreptate băiatu'. Poți să-l contrazici?? 🙂

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
5 minutes ago, jhonyqz said:

E vorba de sinergia lucrurilor, o caroserie cu motor e 12.000 ca functioneaza, doar motoru e 2.000 doar caroseria tot 2.000, da impreuna nu is 4.000 is 12.000.

Eu m-am sucit, sunt de partea ta. Nu mai e nevoie de explicații.

Totu'i clar! Ai dreptate....ce PLM să facă fătuca cu 10.000?? Și tu doar cu 2.000? E plin de femeie pe internet care țipă în gura mare că vor egalitate... Tu aia oferi! ☺️

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...