Sari la conținut

Atenție țepari +40 735 667 666


Vizitator andrei9051

Postări Recomandate

Vizitator andrei9051
Reputație: 0

Atenție țepari și țigani! Am luat legătura cu ei, mi s-au părut dubioși de la început, însă am zis ca merita 10 euro sa risc sa vad ce le duce capul! I-am zis ca vreau confirmare video, mi-au zis sa le trimit 10 euro avans, evident eram 99%la suta sigur ca e țeapă, dar am pierdut eu mai mult și am zis sa încerc :)) 

Evident dupa ce le-am trimis banii, m-au blocat! Ulterior le-am contactat de pe alt număr, mi-au trimis poza, ulterior și o confirmare video scurta! Le-am zis ca sunt tipul pe care l-au tepuit, țigancă a început sa ma înjure de toți morții :))) am și poze cu ei, dar nu știu cum pot atașa :)) 

Link spre comentariu
Acum 37 minute, andrei9051 a spus:

Atenție țepari și țigani! Am luat legătura cu ei, mi s-au părut dubioși de la început, însă am zis ca merita 10 euro sa risc sa vad ce le duce capul! I-am zis ca vreau confirmare video, mi-au zis sa le trimit 10 euro avans, evident eram 99%la suta sigur ca e țeapă, dar am pierdut eu mai mult și am zis sa încerc :)) 

Evident dupa ce le-am trimis banii, m-au blocat! Ulterior le-am contactat de pe alt număr, mi-au trimis poza, ulterior și o confirmare video scurta! Le-am zis ca sunt tipul pe care l-au tepuit, țigancă a început sa ma înjure de toți morții :))) am și poze cu ei, dar nu știu cum pot atașa :)) 

99% sunt tepe procedurile acestea cu banii online inainte

Acum ti-ai luat lectia, Nu o sa mai repeti.

Mai bine ai fi donat acei bani la ucranienii care fug de razboi... la o Asociatie... ceva...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator andrei9051
Reputație: 0
Acum 3 minute, schweppes123 a spus:

99% sunt tepe procedurile acestea cu banii online inainte

Acum ti-ai luat lectia, Nu o sa mai repeti.

Mai bine ai fi donat acei bani la ucranienii care fug de razboi... la o Asociatie... ceva...

Da, știu!Dar mi-am asumat! 

Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 43 minute, andrei9051 a spus:

Atenție țepari și țigani! Am luat legătura cu ei, mi s-au părut dubioși de la început, însă am zis ca merita 10 euro sa risc sa vad ce le duce capul! I-am zis ca vreau confirmare video, mi-au zis sa le trimit 10 euro avans, evident eram 99%la suta sigur ca e țeapă, dar am pierdut eu mai mult și am zis sa încerc :)) 

Evident dupa ce le-am trimis banii, m-au blocat! Ulterior le-am contactat de pe alt număr, mi-au trimis poza, ulterior și o confirmare video scurta! Le-am zis ca sunt tipul pe care l-au tepuit, țigancă a început sa ma înjure de toți morții :))) am și poze cu ei, dar nu știu cum pot atașa :)) 

Fa o reclamatie la politie si le ai dat o rau cu parnaie!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator andrei9051
Reputație: 0
Acum 11 minute, laury a spus:

Fa o reclamatie la politie si le ai dat o rau cu parnaie!

Probabil o sa fac! Mai ales ca țiganul a început sa ma ameninte ca ma taie 😅îl mai provoc un pic sa mai strâng "material" 😅 cică îmi face buzunar în burta 🤣 tipic bombardier :)) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 9 minute, laury a spus:

Fa o reclamatie la politie si le ai dat o rau cu parnaie!

Nu are ce sa le faca, colegul a trimis banii de buna voie, nu i sa piratat contul, aia o sa zica ca e o datorie sau mai stiu eu ce...sa dai banii inainte prin transfer online e teapa 100%.. Cu exceptia Ecatrinei si a paysafe-urilor ei unde e seriozitate maxima si experienta de neuitat!!!🤣

Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 5 minute, partygoer a spus:

Nu are ce sa le faca, colegul a trimis banii de buna voie, nu i sa piratat contul, aia o sa zica ca e o datorie sau mai stiu eu ce...sa dai banii inainte prin transfer online e teapa 100%.. Cu exceptia Ecatrinei si a paysafe-urilor ei unde e seriozitate maxima si experienta de neuitat!!!🤣

Este inselaciune…e o sectie speciala care se ocupa de kkturile astea pe internet…imi scapa cum se numesc…nu stiu cum cibernetice. Crede ma ca isi fac treaba!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 5 minute, andrei9051 a spus:

Probabil o sa fac! Mai ales ca țiganul a început sa ma ameninte ca ma taie 😅îl mai provoc un pic sa mai strâng "material" 😅 cică îmi face buzunar în burta 🤣 tipic bombardier :)) 

Asta cu amenintarea e altceva, se schimba treaba, mai zgandare un pic, salveaza mesajele sau ce iti trimit ei si poti sai ii dai la politie sau mai bine la DIICOT!  Stay safe!

Link spre comentariu
Vizitator andrei9051
Reputație: 0
Acum 4 minute, partygoer a spus:

Asta cu amenintarea e altceva, se schimba treaba, mai zgandare un pic, salveaza mesajele sau ce iti trimit ei si poti sai ii dai la politie sau mai bine la DIICOT!  Stay safe!

Asta și fac! Știu ca pentru cei 10 euro nu prea se face nimic, dar din moment ce ma amenință destul de clar, măcar ii plimb un pic sa dea declarații! 

Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 5 minute, andrei9051 a spus:

Asta și fac! Știu ca pentru cei 10 euro nu prea se face nimic, dar din moment ce ma amenință destul de clar, măcar ii plimb un pic sa dea declarații! 

Ii foooti in chiur 🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...