Sari la conținut

Mihaela


Vizitator Mihaelaaaaa

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare, mister elucidat......

D'onșoara, draguță, inăltuță, tinerica si cam atât, dupa ce ia banii se gândește ca mai sunt ,"N" minute, o dă in oboseală, gemete false, etc.

Am fost 1h, on, o singura viteza, ajutat de mână,  np, o singura pozitie, m am jucat putin, dar in raport cu atitudinea simturile mele au fost stimulate 1/4 din capacitate,  asadar un nr. anost, la nr 2 a continuat sub aceiasi partitura.

Fata 7

Gfe 3

On 4

Np 4

Overall 5, nu recomand  decat daca sunt coaiele tari, pentru un scurt!

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Am avut programare stabilită cu ea pe WhatsApp pt astăzi .Încă din schimbul de mesaje ceva îmi spunea să renunț ,dar totuși atras de pozele ei am zis sa incerc.I am dat mesaj că am plecat spre ea ,trec 10 ,15 min ..nimic la jumătatea drumului incerc sa o sun ,nimic ...asa că am plecat acasă.

 

Deci ...aveți grijă cu programările ,poate am fost eu ghinionist dar din cate am citit despre ea ,nu mi pare rău acuma. Baftă ! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am încercat si eu sa contactez fata dar fara rezultat, nu raspunde nici nici. 

Pare neserioasa din tot ce s-a scris pana acum, gen  “hai ca mai fac 2 săptămâni ca am nevoie de suma X”  si de obicei serviciile sunt foarte slabe in altfel de cazuri pt ca nu-si dorește neaparat o continuitate.

Arata bine si ar fi bine sa ma înșel, mai aștepta recenzii speram pozitive. 
 

Bafta! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...