Sari la conținut

Teama de a fi pasiv


Postări Recomandate

Am o teamă așa că mă va durea curul dacă voi lăsa pe vreo transexuala să îmi bage pula in cur...Doare tare? Sau voi cum ați scăpat de frica asta?  Mă tentează sa incerc sa vad cum e...dar nu știu ce să zic/fac. Apoi îmi e frica sa fac și clisma... Voi cum ați trecut peste frica/durerea sexului anal când ți-o baga o transexuala in cur?

  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
1 hour ago, Magnificul0 said:

Am o teamă așa că mă va durea curul dacă voi lăsa pe vreo transexuala să îmi bage pula in cur...Doare tare? Sau voi cum ați scăpat de frica asta?  Mă tentează sa incerc sa vad cum e...dar nu știu ce să zic/fac. Apoi îmi e frica sa fac și clisma... Voi cum ați trecut peste frica/durerea sexului anal când ți-o baga o transexuala in cur?

@larabella ???

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 1 oră, Magnificul0 a spus:

Am o teamă așa că mă va durea curul dacă voi lăsa pe vreo transexuala să îmi bage pula in cur...Doare tare? Sau voi cum ați scăpat de frica asta?  Mă tentează sa incerc sa vad cum e...dar nu știu ce să zic/fac. Apoi îmi e frica sa fac și clisma... Voi cum ați trecut peste frica/durerea sexului anal când ți-o baga o transexuala in cur?

Te speli în cur cu apă caldă, știi, la unii curge apă caldă din perete, pe un furtun. Îi spunem duș. 

Nu doare mult, trece și rămâne doar plăcerea. Nu ai tu noroc de pulă așa mare încât să doară 😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
7 minutes ago, Pongoabelii said:

Te speli în cur cu apă caldă, știi, la unii curge apă caldă din perete, pe un furtun. Îi spunem duș. 

Nu doare mult, trece și rămâne doar plăcerea. Nu ai tu noroc de pulă așa mare încât să doară 😂

Boss, îmi e frica sa îmi bag furtunul de dus in cur=}}. Cine știe, poate mă rănesc.

Am înțeles că după ce ți se baga pula in cur te caci mai bine (adică nu o sa mai ai probleme, nici constipat nu o sa mai fii) că ți se mărește gaura curului după ce îți bagă transexualele pula in cur...😭😱

Pfoai...și apoi poate o să mă doară curul după ce îmi bagă transexualele pula in cur...și după sex o să mă doară...deci da, nu știu ce să zic/fac

  • Haha 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator shemyaza
Reputație: 0
Acum 18 minute, Magnificul0 a spus:

Boss, îmi e frica sa îmi bag furtunul de dus in cur=}}. Cine știe, poate mă rănesc.

Am înțeles că după ce ți se baga pula in cur te caci mai bine (adică nu o sa mai ai probleme, nici constipat nu o sa mai fii) că ți se mărește gaura curului după ce îți bagă transexualele pula in cur...😭😱

Pfoai...și apoi poate o să mă doară curul după ce îmi bagă transexualele pula in cur...și după sex o să mă doară...deci da, nu știu ce să zic/fac

Scuze pt. intervenție, dar nu ai avut nici o operație pana acum?

Pana și la o banala operație de apendicita i-ti face clisma.

Link spre comentariu
Vizitator shemyaza
Reputație: 0
Acum 21 minute, Magnificul0 a spus:

Boss, îmi e frica sa îmi bag furtunul de dus in cur=}}. Cine știe, poate mă rănesc.

Am înțeles că după ce ți se baga pula in cur te caci mai bine (adică nu o sa mai ai probleme, nici constipat nu o sa mai fii) că ți se mărește gaura curului după ce îți bagă transexualele pula in cur...😭😱

Pfoai...și apoi poate o să mă doară curul după ce îmi bagă transexualele pula in cur...și după sex o să mă doară...deci da, nu știu ce să zic/fac

Furtunul pt. clisma este din cauciuc,nu are înveliș metalic.😂

Link spre comentariu
2 minutes ago, shemyaza said:

Scuze pt. intervenție, dar nu ai avut nici o operație pana acum?

Pana și la o banala operație de apendicita i-ti face clisma.

Nu am făcut nicio operatie până acuma. Dar eu mă refer de a ți se face clisma când ești conștient, nu când eventual ești adormit și habar nu ai de tine

  • Minus 2
Link spre comentariu
5 minutes ago, shemyaza said:

Furtunul pt. clisma este din cauciuc,nu are înveliș metalic.😂

Dar mă gândesc că furtunul e destul de mare și te doare când ți-l bagi in cur...

Eu sunt mai fricos și timid când e vorba de așa ceva cu clisma și să mi se bage pula in cur. Până acuma nu am incercat. Eventual daca vreo transexuala mi-ar arată....și apoi nu știu ce să zic de atunci când ar trebui să îmi bage pula in cur...mă va durea probabil și voi plânge=}}, nu? Sau e altfel?

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator shemyaza
Reputație: 0
Acum 1 minut, Magnificul0 a spus:

Nu am făcut nicio operatie până acuma. Dar eu mă refer de a ți se face clisma când ești conștient, nu când eventual ești adormit și habar nu ai de tine

Clisma se face înainte de operație cu apa calaie nici rece nici fierbinte,și nu are de ce sa-ti fie teama de o clisma.

Asa cum am mai spus furtunul este de cauciuc moale,flexibil în nici un caz cu înveliș metalic.

Clisma NU se face când ești deja anesteziat pe masă de operație.

Link spre comentariu
Vizitator shemyaza
Reputație: 0
Acum 1 minut, Magnificul0 a spus:

Dar mă gândesc că furtunul e destul de mare și te doare când ți-l bagi in cur...

Eu sunt mai fricos și timid când e vorba de așa ceva cu clisma și să mi se bage pula in cur. Până acuma nu am incercat. Eventual daca vreo transexuala mi-ar arată....și apoi nu știu ce să zic de atunci când ar trebui să îmi bage pula in cur...mă va durea probabil și voi plânge=}}, nu? Sau e altfel?

Înțeleg,legat de clisma furtunul este de diametrul mic ca cel care tragi vinul....ca cel de la duș.

Link spre comentariu
Vizitator shemyaza
Reputație: 0
Acum 1 minut, Magnificul0 a spus:

@shemyaza pai și ce facem cănd transexuala îmi va baga pula ei in cur? mă va durea? 😱😭 Apoi ulterior mă mai va durea?😭 mi se va mari gaura curului?😡 Sau?

Amice,sincer nu știu ce sa-ti răspund legat de ce m-ai întrebat,pt. ca nici eu nu am avut o astfel de experienta.

Da,presupun ca pe moment ti se va dilata anusul.

Eu știu de la o stapana care avea sclavii ei ca ii satisfăcea pe cu piciorul,deci la baga piciorul în anus.

Link spre comentariu
Vizitator shemyaza
Reputație: 0
Acum 3 minute, Magnificul0 a spus:

@shemyaza și daca nu fac clisma, transexuala îmi va mai baga pula ei in cur? Adică e riscul sa se murdărească pula ei de rahat,,,, și dacă se va murdari, va mai continua să își bage transexuala pula in curul meu? Sau se va opri și se va termina partida de sex?

Majoritatea folosesc prezervativul,nu accepta fără prezervativ,ca ești activ sau pasiv nu contează.

Link spre comentariu
Vizitator shemyaza
Reputație: 0
Acum 1 minut, Pongoabelii a spus:

Eu  cred  că face mishteaux

Și eu am bănuit asta,mai pana ieri era pe "contre" cu Lara pe topicul ei.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 9 ore, Magnificul0 a spus:

@shemyaza și daca nu fac clisma, transexuala îmi va mai baga pula ei in cur? Adică e riscul sa se murdărească pula ei de rahat,,,, și dacă se va murdari, va mai continua să își bage transexuala pula in curul meu? Sau se va opri și se va termina partida de sex?

Muishor, iti faci clisma cu furtunul de la hidrant, asa vei fi sigur ca nu te durea curul cand te fute o transexuala, poti sa si plangi da, ca ti-ai pierdut virginitatea, te imbracam in rochie de mireasa si te futem si noi de pe forum, acum ai inteles?

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 30 minute, mazare_radu a spus:

Muishor, iti faci clisma cu furtunul de la hidrant, asa vei fi sigur ca nu te durea curul cand te fute o transexuala, poti sa si plangi da, ca ti-ai pierdut virginitatea, te imbracam in rochie de mireasa si te futem si noi de pe forum, acum ai inteles?

Dar de ce în rochie de mireasă 🤔

Link spre comentariu
58 minutes ago, mazare_radu said:

Muishor, iti faci clisma cu furtunul de la hidrant, asa vei fi sigur ca nu te durea curul cand te fute o transexuala, poti sa si plangi da, ca ti-ai pierdut virginitatea, te imbracam in rochie de mireasa si te futem si noi de pe forum, acum ai inteles?

Pai când îți pierzi virginitatea? Când fuți o fată în pizda? Sau când te fute o transexuala in cur? 🤔🙃 

 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU
Acum 13 ore, Magnificul0 a spus:

Am o teamă așa că mă va durea curul dacă voi lăsa pe vreo transexuala să îmi bage pula in cur...Doare tare? Sau voi cum ați scăpat de frica asta?  Mă tentează sa incerc sa vad cum e...dar nu știu ce să zic/fac. Apoi îmi e frica sa fac și clisma... Voi cum ați trecut peste frica/durerea sexului anal când ți-o baga o transexuala in cur?

Stai liniștit așa e până la fund 😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
3 hours ago, submisxxx said:

Daca se foloseste lubrifiant si excitatia e maxima te vei infinge singur in penisul ei.Nu trebuie neaparat sa crezi ca doare din prima oara .

 

1 hour ago, Pongoabelii said:

Uite cine știe 🥰

Posibil să meargă bine asta cu "te vei înfinge singur in penisul ei" pentru cineva care nu e începător și a măi făcut, deci nu e prima dată când face. Și atunci cred că prima dată când ți se baga o pula in cur e altcumva. Nu știu, dar îmi e așa teamă, că poate o sa mă doară și în acel moment și ulterior, și mi se va mari gaura curului...și apoi să apară alte probleme...nu?

  • Minus 1
Link spre comentariu

3 hours ago, submisxxx said:

Daca se foloseste lubrifiant si excitatia e maxima te vei infinge singur in penisul ei.Nu trebuie neaparat sa crezi ca doare din prima oara .

Și apoi nu știu câte transexuale se vor înfinge cu pula lor in curul meu din moment ce prima data nu o sa vreau sa fac clisma....crezi că asta va fi o problema?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...