Sari la conținut

Cristina Matura!!


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna dragilor..Ma numesc Cristina sunt o domana matura cu forme...(par pubian)..cu experienta in tot ceea ce fac, selectez clienti si cei care ma aprecieaza asa cum sunt ai mai astept 0721475533                                                                                                 serviciile mele sunt :                                                                                                                                                                                      -oral protejat/np in functie de igiena                                                                                                                                 -sex normal doar PROTEJAT!!!   200 fin 300 h                                                                                                                    -masaj erotic/masaj relaxare profesionist 50 extra                                                                                                             -fantezi reciproce (anilingus aciva/pasiva...curilingus..jucarii...uro) 50 extra                                                                      -anal in functie de dimensiune(explus penisul mare ..gros)300 (30 min)                                                                           -bdsm erotic/soft 400h                                                                                                                   programul meu este de zii de LUNI-SAMBATA orele 12-19 iar ca zona ma gasiti in zona uniri 

231591351.jpg

240203861.jpg

  • Like 3
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
1 oră în urmă, Crissmatura a spus:

Buna dragilor..Ma numesc Cristina sunt o domana matura cu forme...(par pubian)..cu experienta in tot ceea ce fac, selectez clienti si cei care ma aprecieaza asa cum sunt ai mai astept 0721475533                                                                                                 serviciile mele sunt :                                                                                                                                                                                      -oral protejat/np in functie de igiena                                                                                                                                 -sex normal doar PROTEJAT!!!   200 fin 300 h                                                                                                                    -masaj erotic/masaj relaxare profesionist 50 extra                                                                                                             -fantezi reciproce (anilingus aciva/pasiva...curilingus..jucarii...uro) 50 extra                                                                      -anal in functie de dimensiune(explus penisul mare ..gros)300 (30 min)                                                                           -bdsm erotic/soft 400h                                                                                                                   programul meu este de zii de LUNI-SAMBATA orele 12-19 iar ca zona ma gasiti in zona uniri 

231591351.jpg

240203861.jpg

Era bine daca puneai poze reale

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 2 ore, Crissmatura a spus:

Buna dragilor..Ma numesc Cristina sunt o domana matura cu forme...(par pubian)..cu experienta in tot ceea ce fac, selectez clienti si cei care ma aprecieaza asa cum sunt ai mai astept 0721475533                                                                                                 serviciile mele sunt :                                                                                                                                                                                      -oral protejat/np in functie de igiena                                                                                                                                 -sex normal doar PROTEJAT!!!   200 fin 300 h                                                                                                                    -masaj erotic/masaj relaxare profesionist 50 extra                                                                                                             -fantezi reciproce (anilingus aciva/pasiva...curilingus..jucarii...uro) 50 extra                                                                      -anal in functie de dimensiune(explus penisul mare ..gros)300 (30 min)                                                                           -bdsm erotic/soft 400h                                                                                                                   programul meu este de zii de LUNI-SAMBATA orele 12-19 iar ca zona ma gasiti in zona uniri 

231591351.jpg

240203861.jpg

Oldcat, ai selectat bine pozele astea de pe net! Tu crezi ca suntem idioti??? Pune tanti poze reale!

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
  •  

Sunt anunțurile Cristinei de la Albă Iulia, are blocul in spatele blocului cu cafeneaua Tress.

Este veche in domeniu mai are o sora geamănă Irina pe undeva pe Teiul Doamnei...

Nu am ramas la nici una dintre ele... am fosr intr-o zi la Irina dupa Teiul Doamnei, si nu am ramas ca nu mi-a placut su a doua zi am mers la Cristina dupa Albă Iulia, si vand am vazut o nu mi a venit sa cred... am intrebat o, cum sa mutată asa repede ca , cu o zi inainte am fost la ea pe Teiul Doamnei. Fetele seamănă picătura de apa, nu am vazut asa asemănare. Si mi a spus ca, Irina este sora ei geamănă care prestează pe Teiul Doamnei.. In final nu am ramas nici la Cristina, ambele surori sunt genul de femei mai plinuțe iar tariful destul de piperat pentru aspectul lor, undeva la 200fin si 300 ora

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
Acum 44 minute, laury a spus:
  •  

Sunt anunțurile Cristinei de la Albă Iulia, are blocul in spatele blocului cu cafeneaua Tress.

Este veche in domeniu mai are o sora geamănă Irina pe undeva pe Teiul Doamnei...

Nu am ramas la nici una dintre ele... am fosr intr-o zi la Irina dupa Teiul Doamnei, si nu am ramas ca nu mi-a placut su a doua zi am mers la Cristina dupa Albă Iulia, si vand am vazut o nu mi a venit sa cred... am intrebat o, cum sa mutată asa repede ca , cu o zi inainte am fost la ea pe Teiul Doamnei. Fetele seamănă picătura de apa, nu am vazut asa asemănare. Si mi a spus ca, Irina este sora ei geamănă care prestează pe Teiul Doamnei.. In final nu am ramas nici la Cristina, ambele surori sunt genul de femei mai plinuțe iar tariful destul de piperat pentru aspectul lor, undeva la 200fin si 300 ora

Am fost la Irina in urma cu 5/6 ani,este dezastru frate.La telefon vorbea foarte frumos ,avea 100/200,am optat pentru o finalzare si i-am spus ca daca depasesc  timpul platesc o ora,am intrebat-o de cim si mi-a spus ca face frara probleme,discutia asta am avut-o la telefon.Ajuns la ea i-am dat banii, dupa care a inceput circul.Ca sa nu ma las pe ea ca o storcesc,ca nu poate sa stea capra ca o doare ca nu poate deasupra ca intra pula in ea prea mult.Am pus-o in cur la marginea patului ca sa-i dau muie,a supt-o un minut si a fugit la noptiera sa scuipe intr-un servetel,mi-a spus ca nu poate sa o suga mai mult de un minut ca are azm si-i vine sa scuipe,cand sa-mi dau drumu in gatul ei a scos-o din gura si m-am slobozit pe tatele ei.I-am amintit de convorbirea in care ne-am inteles ca face cim si mi-a raspuns senina ca trebuia sa-i spun ca vreau cim si nu o scotea din gura,concluzia? DE EVITAT

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
22 hours ago, laury said:

Oldcat, ai selectat bine pozele astea de pe net! Tu crezi ca suntem idioti??? Pune tanti poze reale!

Treaba e ca nici pozele astea nu o ajuta pt cei 200 de lei. Fuck! nu imi plac mainile alea neam : ))

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, bogdangq a spus:

Buna Cristina!

Crezi ca poti posta mai multe poze?

Avem nevoie sa vedem putin mai mult pana ne decidem.

Daca le postează pe cele reale te sperii😂, nu dai nici 100 lei !

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
1 oră în urmă, bogdangq a spus:

Buna Cristina!

Crezi ca poti posta mai multe poze?

Avem nevoie sa vedem putin mai mult pana ne decidem.

Pentru ce vrei fratiwere poze? Din 2015 nu ai nici o recenzie, doua postari. Doar ai luat info de aici de pe site…nu ai dat nimic inapoi. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...