Sari la conținut

Cristina Matura!!


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
5 hours ago, 7uuupp said:

Dacă ai fi citit ce a spus Laury plus Recenzia lui …ai fi avut banii la portofel acum.

Dragul meu , nu te am jignit ... nu jigni, nu pot fi pe placul tututror. Sunt o doamna foarte ok si discreta . Sunt foarte cautata la virsta mea . 

  • Minus 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Crissmatura a spus:

Dragul meu , nu te am jignit ... nu jigni, nu pot fi pe placul tututror. Sunt o doamna foarte ok si discreta . Sunt foarte cautata la virsta mea . 

Scuze pentru întrebare: cu ce te-am jignit? Nu am înțeles exact.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 1 oră, Crissmatura a spus:

Dragul meu , nu te am jignit ... nu jigni, nu pot fi pe placul tututror. Sunt o doamna foarte ok si discreta . Sunt foarte cautata la virsta mea . 

Nu te-a jignit cu nimic. Suferi de nebagare in seama? Pe bune? Dpmdv atata timp cat umblii cu poze false, deci fake…nu existi! Fara suparare dar adevarul doare, nu esti o doamna in nici un caz!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
Acum 18 ore, Crissmatura a spus:

Sunt la job, va astept cu drag. cei care doriti si alte poze intrati pe nr de WhatsApp. np

Daca intram pe WatsApp ne dai poze reale?Nu dorim '' alte poze'',dorim poze reale ca sa vedem daca iti dam 200/finalizarea cat ceri tu

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Da are si o locație pe Coposu chiar unde întorc tramvaiele. Locația este la et.1 int.2. E o garsonieră decentă Cristina îngrijită dar grasă gen 1.62 cu 80kg. Mai are 2 colege care spune că sunt la comision. Din spusele lor posibil peste . Se lucreaza chiar la scara lor. Ptr.mine de evitat. F.dezordonata..prosteala de la 150 finalizarea a pulsa câte 50 ron ptr.fiecare serviciu. O.N, anal,fk, iar ptr.dus a spus că nu este cazul servetele🙃 ptr.mine de evitat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...