Sari la conținut

Un litru de motorina / o finalizare!


Postări Recomandate

Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
18 minutes ago, elprofesoare said:

😁:)

Iar te-ai ofticat bolovane și mi-ai dat câteva minusari cu @mysterio;)

Esti cel mai prost din curtea scolii fraier coclit,ciuca de bătaie de pula a forumului ,ai fost și rămâi ;)

Câte SP ai, înafara de conturile ridicate la fazan,întrebare retorică care nu necesita răspuns ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 9 minute, shemyaza a spus:

Fără răutăți și provocări,fiecare este liber sa-si petreacă timpul cum vrea el.

Treaba lui cum a petrecut de Crăciun sau de Revelion.

Nu-i treaba nimănui sa dea socoteala.

Toate cele bune.

Probabil, ia da o geana mai sus si vezi ce parere ai de cap de rechin😂😂😂😂

Apropos, vad ca sti, si de Craciun a stat pe forum😂😂😂😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator shemyaza
Reputație: 0
Acum 15 minute, Muzicutza a spus:

Probabil, ia da o geana mai sus si vezi ce parere ai de cap de rechin😂😂😂😂

Apropos, vad ca sti, si de Craciun a stat pe forum😂😂😂😂😂😂

Habar n-am,eu am fost mai tot timpul banat și relogat.

De Crăciun aveam un alt nick name și nu va urmăream.

Eu abia acum va cunosc pe voi,recunosc ca nu-mi pare rău.

Toate cele bune,băieți.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
2 hours ago, DeVante said:

Salut. Este ceva fata interesată de un schimb? Ofer motorina pentru o finalizare! 😎🚙

Si daca cere "extra", ce faci, o umpli cu motorina, sau torni pe ea? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Palermo, Italy
  • Oras:Palermo, Italy
7 minutes ago, shadow17 said:

Si daca cere "extra", ce faci, o umpli cu motorina, sau torni pe ea? :)

Îi dau foc :)) 

glumesc: am si motorina extra stai linistit :))

  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Pentru cine este interesat.

Cedez loc la coadă la PECO. Poziție bună maxim 50-100 de mașini în față. Vedere la bulevard , acces ușor la cea mai apropiata intersecție , lumina gratuită de la stâlpul de vis-a-vis , in față o masina hibrid nu poluează mult deci poți sta cu geamurile deschise fara probleme dacă ești fumător, in spate o Solenza cu un far nefuncțional , deci nu te orbește.Poti lua cafea de la chioșcul aflat la 50 de metri. De îți este foame vorbești cu băiatul cu scuterul de la Glovo care e la trei locuri in față , îți dai jos nevastă din mașină,  o pui sa stea in locul lui la coadă și el îți aduce repede un meniu .Dacă stai până dimineața ai șanse mari să prinzi și răsăritul, romantic! Mai ceva ca răsăritul de pe plaja la Olimp, când mergeam cu cortul. ...daca e senin.
Copilul..nu-i problema, poți sa îl lași acasă sa ţipe, nu deranjează vecinii, sunt și ei în coada puțin mai in spate.

Preț simbolic 1000 de lei.... 😂😂😂
Text preluat!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
37 minutes ago, scorpion1970 said:

Pentru cine este interesat.

Cedez loc la coadă la PECO. Poziție bună maxim 50-100 de mașini în față. Vedere la bulevard , acces ușor la cea mai apropiata intersecție , lumina gratuită de la stâlpul de vis-a-vis , in față o masina hibrid nu poluează mult deci poți sta cu geamurile deschise fara probleme dacă ești fumător, in spate o Solenza cu un far nefuncțional , deci nu te orbește.Poti lua cafea de la chioșcul aflat la 50 de metri. De îți este foame vorbești cu băiatul cu scuterul de la Glovo care e la trei locuri in față , îți dai jos nevastă din mașină,  o pui sa stea in locul lui la coadă și el îți aduce repede un meniu .Dacă stai până dimineața ai șanse mari să prinzi și răsăritul, romantic! Mai ceva ca răsăritul de pe plaja la Olimp, când mergeam cu cortul. ...daca e senin.
Copilul..nu-i problema, poți sa îl lași acasă sa ţipe, nu deranjează vecinii, sunt și ei în coada puțin mai in spate.

Preț simbolic 1000 de lei.... 😂😂😂
Text preluat!

Gata...il iau eu...cu o conditie,sa imi faci o prog outcall la Ekaterinca,o ora!!😂ca nu am pe cine sa las sa-i tina loc la coada baiatului de la Glovo!!😂😂asta asa!!...ca sa te scap de statul la coada!!😜😂😂😂😂🤦‍♂️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...