Sari la conținut

Raluca 0724424548 sector 6


Postări Recomandate

  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
Acum 23 ore, cezarsalsa a spus:

Teoretic da. Practic veedem. Cred ca e pe destinații mai calde acum, s-o fi saturat și ea de princi. Zanzibar sau Bali as suge ram. 

De ce ai dat minus, domnule? Crezi ca înțelegi ceva din postarea mea, monsieur unclem... Crezi ca io vreau la nuba ca îmi place mie? Ma pish pe speluncile voastre știute și neștiute... A făcut mari pe unii acolo, iar sufletul neprihănit care chiar tine la ea și nu fake de afișare e ținut la mec, e 3zechiel... Și va înnebuni nuba acum dar mai încolo, iar eu știind asta voi posta aicisea pana o în verzi forumu... Pt ca îmi pasa, spre deosebire de alți care doar o folosesc ca un preze pus pe dos. Pup. Așteptăm....provincia... 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 3 minute, cezarsalsa a spus:

De ce ai dat minus, domnule? Crezi ca înțelegi ceva din postarea mea, monsieur unclem... Crezi ca io vreau la nuba ca îmi place mie? Ma pish pe speluncile voastre știute și neștiute... A făcut mari pe unii acolo, iar sufletul neprihănit care chiar tine la ea și nu fake de afișare e ținut la mec, e 3zechiel... Și va înnebuni nuba acum dar mai încolo, iar eu știind asta voi posta aicisea pana o în verzi forumu... Pt ca îmi pasa, spre deosebire de alți care doar o folosesc ca un preze pus pe dos. Pup. Așteptăm....provincia... 

Coaie, tu de ce te certi singur, au plecat toți din salon? 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
Acum 21 ore, cezarsalsa a spus:

Mai somn? 

Dorele, treci la asfaltat... Morrr de asta...sunt lucrări peshte tot în buc... Azi a luat foc pasaju unirii.. Trăiască bajetiii și firmele lor 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
La 19.10.2022 la 10:44, Raluca64 a spus:

0FD4768F-A361-4487-A346-0CF803EC1962.jpeg.989c8d4cc6569abdf3837982414f554e.jpeg

Am trecut miercuri pe acolo. Draperii trase, geamuri închise, lumina stinsa, gem mam învârtit în rezistence 3-4 ore, pe lângă scara. Futeti pe întuneric, fraților? Bravos, preîntâmpinati criza....binesss...

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București

Se mărită hrebe jr. Pe cost dazur din ce aud. Probabil se cauta pantofiori și rochiță pt event. Dar hrebe jere mai fu însurat cu o fata de oraș și lasă o casa. Sper ca modelul sa se perpetueze în familia frumosului giudetz Bacău și sa sase lase cu o cascioara și pt frumoasa domnișoară. Meerita zic. Ca doar e fata de oraș. Eu zic sa le uram succes în întreprinderile lor. Scenariul apocaliptic ar fi asta. Sa se ia casa din banii furatii ai tarii și sa nu meargă treaba și mandea sa meargă sa fute în casa din banii furati. Merge scenariul, promit ca iau și pampersi dacă durexsează mai mult... Zic... Așteptăm 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0799647874
  • Oras:BUCURESTI
  • Telefon: 0799647874
  • Oras:BUCURESTI
Acum 15 ore, cezarsalsa a spus:

Maine e la plaje. Se va fute sigur, dar din păcate nu cu tine :))) 

Un lucru e cert. Cu tine niciodata din moment ce nu iti permiti nici macar un cont 😅😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
Acum 8 ore, jokerkain01 a spus:

Un lucru e cert. Cu tine niciodata din moment ce nu iti permiti nici macar un cont 😅😂😂

Mam futut cu ea de nici nu poți percepe tu cât. Nu mai vreau sa o fwut. Sufletul ei ma intereseaza. Acolo e lupta. Ce facem cu sufketzelul?! Putem sa îl rezolvam? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
Acum 23 ore, cezarsalsa a spus:

Maine e la plaje. Se va fute sigur, dar din păcate nu cu tine :))) 

Bai ăștia care dați minus... E un market lângă scara... La francezu din câte știu (ce nume, apocaliptic chiar) bagati un selfie când va luați preze pt dameza sa știm și noi dacă mai lucre sau nup... Va pup 

Link spre comentariu
Vizitator NightBoy
Reputație: 0
On 10/28/2022 at 8:43 PM, cezarsalsa said:

Mam futut cu ea de nici nu poți percepe tu cât. Nu mai vreau sa o fwut. Sufletul ei ma intereseaza. Acolo e lupta. Ce facem cu sufketzelul?! Putem sa îl rezolvam? 

băi Dante, Beatrice e in infern si n-o poti salva, resemneaza te :) 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
Acum 21 ore, NightBoy a spus:

băi Dante, Beatrice e in infern si n-o poti salva, resemneaza te :) 

E infern de când sa născut nu astai problema. Eu incerc sa ma salvez eu. Nu eu trebuie sa o salvez deși am încercat. Posesorii falși trebuie. Infernul ei adevărat va începe mai încolo, când se duce caroseria, nu mai merg operațiile care sa susțină sufletul încă tânăr, aia care te luau la nuba au găsit altele de 23 când tu ai 42(abantaj pula la bătrânețe stiii ce zic). Eu mam futut și simțit bine bine cu ea. Nu pot sa tac și sa ma uit. Nu am cum. Știu ce va urma și mi se rupe inima. Dar poate se măruță. Poate asfaltu chiar e băiat bun și o ia. O face om el... Ma rog e ipotetica chestia asta dar speranța moare ultima. Cine știe.... Cheia e următoarea. Cari bani sa aibe el sa i și poată da sa treacă ea peste faptul de a sta cu un posesor de Coaie a la long?! Veedem. Mam reîntâlnit eu cu prima curbă cu suflet unde a început tot după 10 ani... Poate plimb și moldovenashii prin parc :))) 

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
Acum 22 ore, NightBoy a spus:

băi Dante, Beatrice e in infern si n-o poti salva, resemneaza te :) 

Oricum bună asertiunea. Beatrice. Suflet. Ești ce trebe. As da like dar nam cum. Sa fi sănătos și spor la futing :)

Link spre comentariu
Vizitator NightBoy
Reputație: 0
21 minutes ago, cezarsalsa said:

E infern de când sa născut nu astai problema. Eu incerc sa ma salvez eu. Nu eu trebuie sa o salvez deși am încercat. Posesorii falși trebuie. Infernul ei adevărat va începe mai încolo, când se duce caroseria, nu mai merg operațiile care sa susțină sufletul încă tânăr, aia care te luau la nuba au găsit altele de 23 când tu ai 42(abantaj pula la bătrânețe stiii ce zic). Eu mam futut și simțit bine bine cu ea. Nu pot sa tac și sa ma uit. Nu am cum. Știu ce va urma și mi se rupe inima. Dar poate se măruță. Poate asfaltu chiar e băiat bun și o ia. O face om el... Ma rog e ipotetica chestia asta dar speranța moare ultima. Cine știe.... Cheia e următoarea. Cari bani sa aibe el sa i și poată da sa treacă ea peste faptul de a sta cu un posesor de Coaie a la long?! Veedem. Mam reîntâlnit eu cu prima curbă cu suflet unde a început tot după 10 ani... Poate plimb și moldovenashii prin parc :))) 

Draga Cezar Salsa,

Cand vad ce postezi, ma faci sa ma gandesc la melodia asta ->

Imi pare tare rau ca te-ai indragostit si lucrurile n-au mers cum ai vrut, o casuta in Chiajna cu o gradina unde se joaca cei mici si tu in foisor cu Raluca unde ii reciti poezii cu pasiune. Dar asta e viata, nu avem intotdeauna ce ne dorim :(. Oricum aveai sanse putine de la bun inceput, avand in vedere ca are un iubit pe care tu nu-l consideri potrivit pentru ea. Chiar daca batranetea nu iarta pe nimeni, pare genul de fata care stie ce sa faca cu banii si cum sa-i investeasca. Sufletul tau pur si neinteles trebuie sa se retraga si sa mearga mai departe, o sa vezi ca timpul vindeca orice. Sunt multe damsel in distress pe aici ce te asteapta sa le salvezi de viata cu telefonul in mana si de multe dusuri pe zi. Mai incearca! o sa reusesti pana la urma si Raluca o sa ramana o amintire frumoasa. Ai grija de tine!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
Acum 4 minute, NightBoy a spus:

Draga Cezar Salsa,

Cand vad ce postezi, ma faci sa ma gandesc la melodia asta ->

Imi pare tare rau ca te-ai indragostit si lucrurile n-au mers cum ai vrut, o casuta in Chiajna cu o gradina unde se joaca cei mici si tu in foisor cu Raluca unde ii reciti poezii cu pasiune. Dar asta e viata, nu avem intotdeauna ce ne dorim :(. Oricum aveai sanse putine de la bun inceput, avand in vedere ca are un iubit pe care tu nu-l consideri potrivit pentru ea. Chiar daca batranetea nu iarta pe nimeni, pare genul de fata care stie ce sa faca cu banii si cum sa-i investeasca. Sufletul tau pur si neinteles trebuie sa se retraga si sa mearga mai departe, o sa vezi ca timpul vindeca orice. Sunt multe damsel in distress pe aici ce te asteapta sa le salvezi de viata cu telefonul in mana si de multe dusuri pe zi. Mai incearca! o sa reusesti pana la urma si Raluca o sa ramana o amintire frumoasa. Ai grija de tine!

Esti vreun guru nedescoperit?! Probabil vei sau faci bani la fraieri care pun botu la vrăjeli din astea. Realitatea e alta. Mori tati... Îmbătrânești și mori... Iar la ele e mai grav... Le lasă caroseria și pizda. Și după ce mori încep întrebările... Eu vreau ca ea sa răspundă bine. Și nu voi renunță niciodata. Vieți o sa mai avem. Ii voi xplica atunci. Sper sa am mai mult timp. Și nu înconjurat de juni furaciosi care se afișează la mișto într-o tara de au furat-o. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
Acum 16 minute, extraterestru78 a spus:

Lăsați măi topicul fetei în pace! ✌️

Dute fa o recenzie noua. Și dacă îți dă fk gen tornada cum face ea, vom știi ca influenza Bacăului se pierde :))) 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
  • Telefon: 0753688167
  • Oras:București
Acum 6 minute, extraterestru78 a spus:

Am făcut recenzie și am scris acolo ce a făcut și ce nu a facut🤷‍♂️

Heeheee. Citit. Fa una noua. Gem. Maine programează și fa recenzia sapt asta. Aia e ideea. Dacă vrei. Nu te oblig. Sa veedem și noi o noua recenzie. Reala

Link spre comentariu

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Chiar acum, cezarsalsa a spus:

Heeheee. Citit. Fa una noua. Gem. Maine programează și fa recenzia sapt asta. Aia e ideea. Dacă vrei. Nu te oblig. Sa veedem și noi o noua recenzie. Reala

Toate recenziile's reale, ca și a Ralucăi... O sa mai merg la ea sa vad dacă corectează acele mici imperfecțiuni din timpul actiunii și îți promit ca o sa împărtășesc întâlnirea cu voi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...