Sari la conținut

Caut stăpână.


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Ceau, caut dominatoare din Arad care și-ar dori un sclav. Fac de toate, stau legat, servesc la masă și gătesc, devin mobilier, ling dacă e nevoie. Cer la schimb doar umilire, sadism, tortură, ruinare, și poate să fiu scuipat.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 10.03.2022 la 2:06, robamd a spus:

Ceau, caut dominatoare din Arad care și-ar dori un sclav. Fac de toate, stau legat, servesc la masă și gătesc, devin mobilier, ling dacă e nevoie. Cer la schimb doar umilire, sadism, tortură, ruinare, și poate să fiu scuipat.

       Eu vad ca mai mult ceri, decat oferi... Treburi barbatesti, nu esti capabil sa faci ? Voi vreti sa scapati usor, spaland o cana si doua farfurii ? Sa sapi gradina, sa repari prin casa, sa ingrijesti livada, sa cari si sa montezi mobilier, este cam greu, nu ?  Unii vreti doar sa ii plimbati 5 minute cainele si apoi sa stati pe capul stapanei o luna, pe cheltuiala ei. Mai vrei si fantezii extreme...  Aici nu este un site de milogeala si de facut pomeni.

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 10.03.2022 la 2:06, robamd a spus:

Ceau, caut dominatoare din Arad care și-ar dori un sclav. Fac de toate, stau legat, servesc la masă și gătesc, devin mobilier, ling dacă e nevoie. Cer la schimb doar umilire, sadism, tortură, ruinare, și poate să fiu scuipat.

     Iti dau eu, porunci, moca aici, daca esti pomanagiu, ca nu stiu de ce, azi m-a apucat mila de tine...

    Prima porunca : Du-te si inroleaza-te in armata si lasa femeile, sa isi spele singure farfuriile !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...