Sari la conținut

Masaj de relaxare si handjob noutati?


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 6 ore, george31gr a spus:

A fost cineva recent la masaj de relaxare plus handjob facut pe masa de masaj in cart. Manastur, str Retezat daca am inteles bine? 140 sau 150 sedinta. Mersi.

Serviciile comunicate (mesaj pe WatsApp): relaxare + erotic, durata 45 minute, finalizare manuala, locația str. Retezat, preț 150 lei și ... ținuta domnisoarei e cu chiloței pe ea (topless).

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
8 hours ago, george31gr said:

A fost cineva recent la masaj de relaxare plus handjob facut pe masa de masaj in cart. Manastur, str Retezat daca am inteles bine? 140 sau 150 sedinta. Mersi.

Salutare, ti-am scris in privat. Da-mi si mie un link cu dameza. Mersi!

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 14 ore, altu2 a spus:

Serviciile comunicate (mesaj pe WatsApp): relaxare + erotic, durata 45 minute, finalizare manuala, locația str. Retezat, preț 150 lei și ... ținuta domnisoarei e cu chiloței pe ea (topless).

 

Mersi. Pretul pare exagerat 150 pt 40-45 min. La Ella Marasti aceleasi servicii dar sedinta de 60 min costa 100 lei. Iar la Alexandra Terapia tot 60 min 110 lei.  La 140 sau 160 ai masaj erotic la Raisa sau la Cleo.

Mai sunt care cer 170 sau 180 dar acolo masajul dureaza cam 95-100 min.

Sincer nu cred ca se merita la 150 pt 40-45 min masaj relax si un handjob. Doar daca il face mult mai bine ca Ella ceea ce nu cred! Ella e ff buna la acest capitol, si te serveste si cu un drink, si ora dureaza 60 min. 

Daca a fost cineva, care eventual a fost si la Ella si Alexandra Terapia, o recenzie ne-ar ajuta mult sa luam o decizie corecta. Eu nu ma risc, sa fie cu iertare, dar am luat destule tepe in ultima vreme, momentan nu mai am bani de aruncat pe fereastra.

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 15 ore, altu2 a spus:

Serviciile comunicate (mesaj pe WatsApp): relaxare + erotic, durata 45 minute, finalizare manuala, locația str. Retezat, preț 150 lei și ... ținuta domnisoarei e cu chiloței pe ea (topless).

 

Mersi. Pretul pare exagerat 150 pt 40-45 min. D ra sau d na de pe Retezat are vreo 32 sau 33 ani. La Ella Marasti aceleasi servicii tot oe masa de masaj, dar sedinta de 60 min costa 100 lei!  Iar la Alexandra Terapia tot 60 min 110 lei.  La 140 sau 160 lei ai masaj erotic la Raisa sau la Cleo cu fata nud langa tine in pat! 

Mai sunt maseuze casnice care cer 170 sau 180 dar acolo masajul  e super profesionist pe masa de masaj si dureaza cam 95-100 min.

Sincer nu cred ca se merita pe Retezat la 150 lei, cred ca e pe repede inainte, am banuiala sau frica ca aceste 40-45 min se calculeaza door to door, si masajul de relax si handjobul e de max 30 min. As merge diar daca as fi sigur ca il face mult mai bine ca Ella, ceea ce nu cred! Ella e ff buna la acest capitol, si te serveste si cu un drink, si ora dureaza 60 min - atats stai efectiv pe masa! 

Daca a fost cineva, care eventual a fost si la Ella si Alexandra Terapia, si poate compara, o recenzie ne-ar ajuta mult sa luam o decizie corecta. Eu nu ma risc, sa fie cu iertare, dar am luat destule tepe in ultima vreme si in Cluj, inclusiv la Cleo, momentan nu mai am bani de aruncat pe fereastra.

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 13 ore, jinjunjo a spus:

Salutare, ti-am scris in privat. Da-mi si mie un link cu dameza. Mersi!

Salutare, nu am primit mesaj privat de la tine. Eu zic sa nu te grabesti (daca nu ai fost inca), eu am banuiala ca d na asta e pe repede inainte, fast massage, nu merita 150 lei. Insa daca ai multi bani si timp liber, poti risca. Eu mai bine ma programez la Ella. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
14 hours ago, george31gr said:

Salutare, nu am primit mesaj privat de la tine. Eu zic sa nu te grabesti (daca nu ai fost inca), eu am banuiala ca d na asta e pe repede inainte, fast massage, nu merita 150 lei. Insa daca ai multi bani si timp liber, poti risca. Eu mai bine ma programez la Ella. 

Ti-am scris pe 11 Aprilie. Cred ca ai mesageria full...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 1 oră, jinjunjo a spus:

Ti-am scris pe 11 Aprilie. Cred ca ai mesageria full...

Ai mai multe conturi? De pe asta de maistru curvar nu prea aveai cum trimite PM. 😊

Link spre comentariu

george31gr poti te rog sa-mi dai mesaj cu una sau doua maseoze 

On 4/18/2022 at 10:16 PM, george31gr said:

Mersi. Pretul pare exagerat 150 pt 40-45 min. D ra sau d na de pe Retezat are vreo 32 sau 33 ani. La Ella Marasti aceleasi servicii tot oe masa de masaj, dar sedinta de 60 min costa 100 lei!  Iar la Alexandra Terapia tot 60 min 110 lei.  La 140 sau 160 lei ai masaj erotic la Raisa sau la Cleo cu fata nud langa tine in pat! 

Mai sunt maseuze casnice care cer 170 sau 180 dar acolo masajul  e super profesionist pe masa de masaj si dureaza cam 95-100 min.

Sincer nu cred ca se merita pe Retezat la 150 lei, cred ca e pe repede inainte, am banuiala sau frica ca aceste 40-45 min se calculeaza door to door, si masajul de relax si handjobul e de max 30 min. As merge diar daca as fi sigur ca il face mult mai bine ca Ella, ceea ce nu cred! Ella e ff buna la acest capitol, si te serveste si cu un drink, si ora dureaza 60 min - atats stai efectiv pe masa! 

Daca a fost cineva, care eventual a fost si la Ella si Alexandra Terapia, si poate compara, o recenzie ne-ar ajuta mult sa luam o decizie corecta. Eu nu ma risc, sa fie cu iertare, dar am luat destule tepe in ultima vreme si in Cluj, inclusiv la Cleo, momentan nu mai am bani de aruncat pe fereastra.

salut. poti sa-mi dai in privat un numar sau doua cu casnice care fac masajul ala profi de care zici de 100 min? eu aveam una dar a plecat din tara si nu am mai gasit ceva asemanator de ceva vreme. merci mult

Link spre comentariu
La 26.04.2022 la 16:26, pinkcow a spus:

george31gr poti te rog sa-mi dai mesaj cu una sau doua maseoze 

salut. poti sa-mi dai in privat un numar sau doua cu casnice care fac masajul ala profi de care zici de 100 min? eu aveam una dar a plecat din tara si nu am mai gasit ceva asemanator de ceva vreme. merci mult

Si eu vreau masaj de 90 de minute, doar ca nu cred ca sunt femei in Cluj, care sa faca masaj de relaxare asa de lung. 

Din experienta mea, de la maseuze profesioniste, un masaj complet ( din varful labei, pana in crestet, adica fiecare particica din corp - fara partile intime), dureaza 90 de minute. Dar..., tebuie forta, indemanare, planificare si sa stai in picioare. Unele cand imi faceau la degetele de la picioare sau maini, sedeau pe un scaun. Va dati seama ca ii trebuie cel putin 15 minute sa-si revina dupa o sedinta de 90 de minute. 

Acum in 50-60 de minute ai 2 dusuri, te dezbraci/ imbraci, 10 minute o laba trista sau glorioasa si ce mai ramane pentru masaj? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 31 minute, bustamante a spus:

Daca este vreun coleg sa posteze anunțul maseuzei de pe retezat as aprecia.

Găsești aici:

 

Link spre comentariu
La 18.04.2022 la 22:16, george31gr a spus:

Mersi. Pretul pare exagerat 150 pt 40-45 min. D ra sau d na de pe Retezat are vreo 32 sau 33 ani. La Ella Marasti aceleasi servicii tot oe masa de masaj, dar sedinta de 60 min costa 100 lei!  Iar la Alexandra Terapia tot 60 min 110 lei.  La 140 sau 160 lei ai masaj erotic la Raisa sau la Cleo cu fata nud langa tine in pat! 

Mai sunt maseuze casnice care cer 170 sau 180 dar acolo masajul  e super profesionist pe masa de masaj si dureaza cam 95-100 min.

Sincer nu cred ca se merita pe Retezat la 150 lei, cred ca e pe repede inainte, am banuiala sau frica ca aceste 40-45 min se calculeaza door to door, si masajul de relax si handjobul e de max 30 min. As merge diar daca as fi sigur ca il face mult mai bine ca Ella, ceea ce nu cred! Ella e ff buna la acest capitol, si te serveste si cu un drink, si ora dureaza 60 min - atats stai efectiv pe masa! 

Daca a fost cineva, care eventual a fost si la Ella si Alexandra Terapia, si poate compara, o recenzie ne-ar ajuta mult sa luam o decizie corecta. Eu nu ma risc, sa fie cu iertare, dar am luat destule tepe in ultima vreme si in Cluj, inclusiv la Cleo, momentan nu mai am bani de aruncat pe fereastra.

Sunt doua maseuze casnice in Cluj cu pagina de facebook, care nu iti fac handjob si masajul destul de profi dureaza 60 de minute. Nu fac nici inghinal si deci au timp suficient pentru masaj de relaxare. Este vorba de Manuela din Calea Baciului la 80 de lei in care stai complet gol si Catalina din Buna Ziua la 75 de lei, care te acopera cu prosop pe zonele intime si se crizeaza daca vrei sa-ti dai jos prosopul. Aceasta este militaroasa si nu accepta negocieri. Are un fel de abonament de noua sedinte pe trei luni pentru 450 de lei. 

Mai sunt maseuze profesioniste la  saloane de masaj mixte, la care nu stai gol si nici vorba de masaj inghinal si handjob, iar preturile sunt mari - aproximativ 100 de lei

Si pe forum, se mai vorbea de Valeria din Manastur si Alexandra de pe Almasului care faceau masaj de relaxare. Unii, putini, au beneficiat si de finalizare manuala. Dar aici, eu cred ca, doar daca erai client fidel, barbat finut, cu bun simt, dragut si tanar, aveai sanse sa beneficiezi de finalizare. 

  • Like 2
Link spre comentariu
La 30.04.2022 la 1:24, pepino02 a spus:

Din experienta mea, de la maseuze profesioniste, un masaj complet ( din varful labei, pana in crestet, adica fiecare particica din corp - fara partile intime), dureaza 90 de minute. Dar..., tebuie forta, indemanare, planificare si sa stai in picioare. Unele cand imi faceau la degetele de la picioare sau maini, sedeau pe un scaun. Va dati seama ca ii trebuie cel putin 15 minute sa-si revina dupa o sedinta de 90 de minute.

Ce sa zica alea care lucreaza 8 ore la banda?

  • Like 1
Link spre comentariu
On 4/26/2022 at 4:26 PM, pinkcow said:

george31gr poti te rog sa-mi dai mesaj cu una sau doua maseoze 

salut. poti sa-mi dai in privat un numar sau doua cu casnice care fac masajul ala profi de care zici de 100 min? eu aveam una dar a plecat din tara si nu am mai gasit ceva asemanator de ceva vreme. merci mult

Colegu, cauta pe olx, pe piata-az.ro si pe publi la rubrica "serioasa", acolo vei gasi  si anunturi puse de maseuze profesioniste - care fac masaj bun de relaxare. Repet: de relaxare, nu erotic, nu cu happy ending (adica mai pe "romaneste": handjob). De unde recunoști o maseuza buna? Din experienta mea si a altora (colegi, cunoștințe): cu cat tariful e mai mare cu atat mai putin probabil ca masajul de relaxare sa fie ce trebuie. Cele mai bune maseuze, care intr-adevăr se dedica masajului si au si cursuri, experienta, practica preturi decente. Cele care practica preturi f mari, sunt de obicei pe repede inainte, calitatea lasa de dorit, iti scurteaza si durata ședinței, nu iti asigura posibilitatea sa faci duș nici inainte si nici dupa masaj, te astrapta intr-o incapere rece etc.

  • Like 1
Link spre comentariu
La 05.05.2022 la 17:04, berkeley a spus:

nu erotic, nu cu happy ending (adica mai pe "romaneste": handjob).

Si mai pe (adevarat) romaneste: laba.

 

Citat

au si cursuri,

Am impresia ca singurii care profita de aceste cursuri sunt cei care le organizeaza. Hartia e ieftina si o imprimanta costa in jur de 100 RON.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
La 11.03.2022 la 13:22, berkeley a spus:

Unde ai fost?  Detaliaza un pic, sa ne putem feri de tepare. Multumim!

Salut scuze că intervin vreau și eu o recomandare ,la care salon din Cluj sa merg sa fie finalizare nu numai cu mana 

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 24 minute, mogosanueuge a spus:

Am fost dar nu mi.a prea plăcut , altul dacă ști și dacă recomanzi vreo fata , că m-am saturat de tepe ...as fi recunoscător 

Nu mai știu altul am fost la cleo acuma câteva zile dar nu au fete,  doua grase și una mai slabuta eu unul nu recomand poate știe alți colegi ceva .

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...