Sari la conținut

Noua in oraș- Alina- 0755599995


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Buna. Ma numesc Alina  și sunt noua in oraș ,am 1.60 și 48 kg.  Serviciile mele sunt următoarele - oralul in funcție de igiena ,normalul doar protejat,deepthroat (extra 50 lei),69 și diferite poziții , mici fantezii , sărutări corporale , Fk (in functie de igiena) ,COB ( extra 50 lei) , masaj erotic si de plăcere.  O finalizare -20 min-150 lei , o ora- 2 finalizări -250 lei. Va aștept cu drag!! ❤️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!

Text preluat din anuntul de pe publi24:

"Sunt aici pentru ați oferii momente de neuitat și clipe unice la locatia mea de langa coresi mall"

Sa inteleg ca ai fost la Brasov inainte de Sibiu, nu ai topic pe Brasov?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent
Acum 16 ore, sexart2019 a spus:

Text preluat din anuntul de pe publi24:

"Sunt aici pentru ați oferii momente de neuitat și clipe unice la locatia mea de langa coresi mall"

Sa inteleg ca ai fost la Brasov inainte de Sibiu, nu ai topic pe Brasov?

Eu cred ca si-a editat prost textul anuntului cand l-a mutat pe sibiu. Ca ULBS "ACADEMICA" e doar in Sibiu. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
La 12.03.2022 la 9:47, -jonny- a spus:

Eu cred ca si-a editat prost textul anuntului cand l-a mutat pe sibiu. Ca ULBS "ACADEMICA" e doar in Sibiu. 

A uitat sa stearga acea fraza care era pentru Brasov si a bagat textul cel nou, pentru Sibiu, sub:laugh2

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:In patul cuiva
  • Oras:In patul cuiva

Am fost eu saptamana trecuta asa ca va fac o mica recenzie:

1.Locatia: Strada Doamna Stanca, apartament nou cu doua camere, dar cam vraiste pe acolo. Probabil din cauza varstei odinea nu prea e punctul ei forte. Are o colega pe care nu am vazut-o.

2.Modalitatea de contact: Am contactat-o telefonic si am stabilit intalnirea in jumatate de ora.


3.Detalii:  As incepe prin a spune ca este persoana din poze, dar pozele din anunt sunt profesionale asa ca poate o sa fiti dezamagiti. E o fata slabuta pe la 19-20 de ani, mica de statura (1.50), un pic cam vraiste ea asa si cu sanii micuti. Probabil nimeni nu ar fi impresionat daca ar vedea-o pe strada. 😆 Oricum cred ca am facut un mic click pentru ca ne-am inteles bine, ea fiind destul de vorbareata si dezinvolta.

4.Programul de lucru: Maxim pana la ora 22:00


5.Note: Eu am beneficiat oral si normal pentru o ora. Actiunea a fost pe placul meu. Fata se implica si parea foarte naturala, dupa cum spuneam probabil reactiile chimice au contribuit la tot 😋 Sincer as mai revenii, desi cum spuneam e cam imprastiata, iar fizic nu exceleaza cu nimic.

OP: 7 Nimic special, dar e ok per total

NP: 9 Foarte bun... dupa cum spuneam foarte naturala. Asta m-a impresiunat cel mai mult, GFE-ul a fost la inaltime. Am schimbat diferite pozitii, mangaieri, sarutari, masturbare reciproca. Per total, multumit.

6.Tarifare: 150 numarul sau 250 ora.

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...