Sari la conținut

Andreea Bv - 0727091686


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, bawss123 a spus:

 

Noroc cu mine ca am venit sa il salvez. Vrea sa te intrebe cand vi (dar asa serios) la Constanta si pentru @pussylick daca facesitting intra in servicii.

 

@barroso accept recompensa o bere daca esti dispus sa oferi :bravo

Se face! Dupa ce iesim de la Andreea, proaspat racoriti si relaxati!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727091686
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0727091686
  • Oras:București
  • Disponibila

Bună dragilor, după o lungă pauză mâine, 28 August, voi reîncepe activitatea și vă aștept ca de obicei cu programări pe whatsapp 😋 
Programul meu de lucru este de la 11:00 la 19:30, vă las mai jos un reminder pentru lista de servicii și preț 🥰

Sex normal doar protejat! 

 Sex oral protejat/ neprotejat în funcție de igiena fiecăruia 

 Handjob, footjob, footfetish 

 Sex între sâni 

 Accept anni, cunni 

 Masaj erotic, masaj de relaxare 

Role play 

 Finalizare corporală ( sâni, fund ) 

 69 🤪

GFE ❤️ 

 French kiss ( în funcție de igienă, și de atitudinea voastră ♥️ 

Cadoul: 200- 30 minute ( o finalizare ) 

             300 - 1 oră ( 2 finalizări ) 

Vă pup și vă aștept cu drag și dor 👩‍❤️‍👨

P.S : revin cu poze noi zilele acestea 😄😄

7D767410-78D8-4D45-ABA9-365B1CE72A66.jpeg

 

 

  • Like 4
  • Inimioara 19
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
Acum 2 ore, AndreeaXs a spus:

Bună dragilor, după o lungă pauză mâine, 28 August, voi reîncepe activitatea și vă aștept ca de obicei cu programări pe whatsapp 😋 
Programul meu de lucru este de la 11:00 la 19:30, vă las mai jos un reminder pentru lista de servicii și preț 🥰

 

Sex normal doar protejat! 

 Sex oral protejat/ neprotejat în funcție de igiena fiecăruia 

 Handjob, footjob, footfetish 

 Sex între sâni 

 Accept anni, cunni 

 Masaj erotic, masaj de relaxare 

Role play 

 Finalizare corporală ( sâni, fund ) 

 69 🤪

GFE ❤️ 

 French kiss ( în funcție de igienă, și de atitudinea voastră ♥️ 

Cadoul: 200- 30 minute ( o finalizare ) 

             300 - 1 oră ( 2 finalizări ) 

Vă pup și vă aștept cu drag și dor 👩‍❤️‍👨

P.S : revin cu poze noi zilele acestea 😄😄

7D767410-78D8-4D45-ABA9-365B1CE72A66.jpeg

7BD6894C-4CDC-4D0B-A9D8-BFB4872AB4FB.jpeg

C2CE9815-0529-4141-AE06-058524EEA232.jpeg

Cea mai buna veste pentru luna septembrie sper sa stai mai mult in Bucuresti 😘😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

'r-ar ei de ochi albastri!🥵

...a 2 a poza e dauna totala 😭 Cel putin pt mine :blushing2

🤣

  • Like 2
  • Inimioara 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
Acum 4 ore, AndreeaXs a spus:

Bună dragilor, după o lungă pauză mâine, 28 August, voi reîncepe activitatea și vă aștept ca de obicei cu programări pe whatsapp 😋 
Programul meu de lucru este de la 11:00 la 19:30, vă las mai jos un reminder pentru lista de servicii și preț 🥰

 

Sex normal doar protejat! 

 Sex oral protejat/ neprotejat în funcție de igiena fiecăruia 

 Handjob, footjob, footfetish 

 Sex între sâni 

 Accept anni, cunni 

 Masaj erotic, masaj de relaxare 

Role play 

 Finalizare corporală ( sâni, fund ) 

 69 🤪

GFE ❤️ 

 French kiss ( în funcție de igienă, și de atitudinea voastră ♥️ 

Cadoul: 200- 30 minute ( o finalizare ) 

             300 - 1 oră ( 2 finalizări ) 

Vă pup și vă aștept cu drag și dor 👩‍❤️‍👨

P.S : revin cu poze noi zilele acestea 😄😄

7D767410-78D8-4D45-ABA9-365B1CE72A66.jpeg

7BD6894C-4CDC-4D0B-A9D8-BFB4872AB4FB.jpeg

C2CE9815-0529-4141-AE06-058524EEA232.jpeg

Ești superba îmi era dor de tine 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Dupa numeroase incercari...am reusit in sfarsit o programare la aceasta domnisoara.

 

O zi fierbinte afara.....deschide ea usa...si imi cade fata cand o vad.

 

Cea mai frumoasa fata care am vazut-o din tot forumul asta😍😍😍😍 

Ma uitam la recenzii si vedeam note  aspect de 8,9😅...doamne fereste tovarasi.....hai sa fim seriosi....o fi frumusetea subiectiva....dar fata este cu totul alt nivel.😋

Ochii aia..buzele alea mari si senzuale🥰...tipa trebuia sa fie supermodel....miss Romania....miss Univers, o tipa care se fute cu miliardari pe un superiaht undeva....

Lasand la o parte fata.....pe langa asta...domnisoara are un corp fantastic...din orice unghi l-ai privi.

Sanii aia nici mari dar nici mici, tocmai bun de supt....curul ala bombat si bronzat🤗🤗 Doamne fereste....as fi lins-o in pizda si in cur toata ziua...dar mi-am adus aminte ca am platit doar o jumatate de ora😅

Nu am ce sa comentez la actiune....corpul ala frumos si bronzat, fata aia, ochii aia superbi cand te calareste...🥰

Singura chestie care m-a surpins este inaltimea....mi s-a parut mult mai mica fata de poze. Si faptul ca era obosita.....dupa 3 saptamani de vacanta...mi se pare oarecum de inteles.🤗 

 

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727091686
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0727091686
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 6 minute, azamantes a spus:

Dupa numeroase incercari...am reusit in sfarsit o programare la aceasta domnisoara.

 

O zi fierbinte afara.....deschide ea usa...si imi cade fata cand o vad.

 

Cea mai frumoasa fata care am vazut-o din tot forumul asta😍😍😍😍 

Ma uitam la recenzii si vedeam note  aspect de 8,9😅...doamne fereste tovarasi.....hai sa fim seriosi....o fi frumusetea subiectiva....dar fata este cu totul alt nivel.😋

Ochii aia..buzele alea mari si senzuale🥰...tipa trebuia sa fie supermodel....miss Romania....miss Univers, o tipa care se fute cu miliardari pe un superiaht undeva....

Lasand la o parte fata.....pe langa asta...domnisoara are un corp fantastic...din orice unghi l-ai privi.

Sanii aia nici mari dar nici mici, tocmai bun de supt....curul ala bombat si bronzat🤗🤗 Doamne fereste....as fi lins-o in pizda si in cur toata ziua...dar mi-am adus aminte ca am platit doar o jumatate de ora😅

Nu am ce sa comentez la actiune....corpul ala frumos si bronzat, fata aia, ochii aia superbi cand te calareste...🥰

Singura chestie care m-a surpins este inaltimea....mi s-a parut mult mai mica fata de poze. Si faptul ca era obosita.....dupa 3 saptamani de vacanta...mi se pare oarecum de inteles.🤗 

 

 

 

Mulțumesc că ți-ai făcut timp să-ți lași o părere, te aștept din nou, pupici😙😙

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 5 minute, azamantes a spus:

Dupa numeroase incercari...am reusit in sfarsit o programare la aceasta domnisoara.

 

O zi fierbinte afara.....deschide ea usa...si imi cade fata cand o vad.

 

Cea mai frumoasa fata care am vazut-o din tot forumul asta😍😍😍😍 

Ma uitam la recenzii si vedeam note  aspect de 8,9😅...doamne fereste tovarasi.....hai sa fim seriosi....o fi frumusetea subiectiva....dar fata este cu totul alt nivel.😋

Ochii aia..buzele alea mari si senzuale🥰...tipa trebuia sa fie supermodel....miss Romania....miss Univers, o tipa care se fute cu miliardari pe un superiaht undeva....

Lasand la o parte fata.....pe langa asta...domnisoara are un corp fantastic...din orice unghi l-ai privi.

Sanii aia nici mari dar nici mici, tocmai bun de supt....curul ala bombat si bronzat🤗🤗 Doamne fereste....as fi lins-o in pizda si in cur toata ziua...dar mi-am adus aminte ca am platit doar o jumatate de ora😅

Nu am ce sa comentez la actiune....corpul ala frumos si bronzat, fata aia, ochii aia superbi cand te calareste...🥰

Singura chestie care m-a surpins este inaltimea....mi s-a parut mult mai mica fata de poze. Si faptul ca era obosita.....dupa 3 saptamani de vacanta...mi se pare oarecum de inteles.🤗 

 

 

 

 Mersi de recenzie!

Am o curiozitate, insa te-ai îndrăgostit, asa ca te întreb în felul următor: Fi subiectiv, ce înălțime avea ea, dacă e sa estimezi pana unde îți venea ție în raport cu înălțimea ta. Mersi :)

Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell
40 minutes ago, AndreeaXs said:

Mulțumesc că ți-ai făcut timp să-ți lași o părere, te aștept din nou, pupici😙😙

Nu ai pentru ce micuto...imi face placere sa scriu....mai ales despre lucruri frumoase....iar tu esti de o frumusete rar intalnita😘😍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727091686
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0727091686
  • Oras:București
  • Disponibila

Bună dimineața motăneilor🥰 mai am două locuri disponibile astăzi și două mâine 😍 

Să avem o duminică liniștită și plăcută! 😘

38D36813-5A56-4E3C-87B6-013E193F3659.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 10
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727091686
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0727091686
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 12 minute, kosmin09 a spus:

Buna, AndreeaXs, eu m-am derutat citind ultimele posturi, pana la urma esti in Brasov sau Bucuresti, acum?

Bună, în București sunt, în Brașov nu mai activez momentan. 😌

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727091686
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0727091686
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 16 minute, maxthe21 a spus:

Ne poți spune și ce ore sunt libere?

între timp s-au ocupat cele de azi, iar pentru mâine am în a doua parte a zilei, pupici 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu pe la Andreea. Sunt locuri de parcare in subteran. Pozele sunt reale, are mult fond de ten pe fata si sigur face pozele cu ceva filtru, dar nu este mare diferenta.

Atitudinea este foarte buna.

Oralul simplu, fara artificii desi e pacat, ca arata bine la fata si ar putea fi un punct forte al ei, desi nu face CIM, dar poate d'asta o lasa mai usor cu tehnica pentru ca e ambalajul foarte frumos.

Se pune in ce pozitii doresti, nu face mofturi.

De verificat cu alti colegi daca si ei au vazut niste ,,bubite" in zona intima. Eu am pus-o capra si m-au speriat putin cand le-am vazut, dar poate eram eu paranoic, sau poate veni chiar domnisoara cu poze explicite, ceea ce ar bucura si pe cei de pe forum intr-o oarecare masura.

Stat 1 ora, 2 finalizari, pe sani si in balon.

De revenit? Mai am ceva pe lista, dar daca sunt in zona si nu gasesc locuri libere la cine doresc, cu siguranta incerc la ea. Repet, pacat ca nu face CIM.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0727091686
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0727091686
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 59 minute, goguu123 a spus:

Am fost si eu pe la Andreea. Sunt locuri de parcare in subteran. Pozele sunt reale, are mult fond de ten pe fata si sigur face pozele cu ceva filtru, dar nu este mare diferenta.

Atitudinea este foarte buna.

Oralul simplu, fara artificii desi e pacat, ca arata bine la fata si ar putea fi un punct forte al ei, desi nu face CIM, dar poate d'asta o lasa mai usor cu tehnica pentru ca e ambalajul foarte frumos.

Se pune in ce pozitii doresti, nu face mofturi.

De verificat cu alti colegi daca si ei au vazut niste ,,bubite" in zona intima. Eu am pus-o capra si m-au speriat putin cand le-am vazut, dar poate eram eu paranoic, sau poate veni chiar domnisoara cu poze explicite, ceea ce ar bucura si pe cei de pe forum intr-o oarecare masura.

Stat 1 ora, 2 finalizari, pe sani si in balon.

De revenit? Mai am ceva pe lista, dar daca sunt in zona si nu gasesc locuri libere la cine doresc, cu siguranta incerc la ea. Repet, pacat ca nu face CIM.

Bună, mulțumesc de vizită și de părere, referitor la mica ta “paranoia” despre “bubițe”, mai apar când te epilezi cu ceară dacă ai pielea sensibilă ca a mea. Sper că te-am lămurit, pupici. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...