Sari la conținut

Delia Blonda - 0747986525


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
1 hour ago, kinkstar said:

Daca este reala ceea ce ma îndoiesc, sa lase cineva mai multe detalii, tarifele si mai multe detalii, pare superbă..

Link spre comentariu
La 12.03.2022 la 22:22, kinkstar a spus:

E reala da m fost eu

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 48 minute, patriotul11 a spus:

Buna colegu , dar macar succint servicii, preturi ,igiena, intimitate.

Sa ne facem o parere ca nu e gonflabila am vazut si noi

Am fost prin ianuarie avea locatia pe la institutul multi media ,am facut 2 numere este ok curata slaba am zis sa incerc si slabe eu sunt fan mai plinute,oral cu finalizare orala la care a facut gât ca cica sa o anunț cand imi dau drumul in fine am terminat am stat un pic si apoi am luat-o deasupra si capra si cam asta a fost pret nu mai știu exact cat i am dat 250 sau 300eu nu mai aș încerca nu e genul meu cautam atunci ceva mai plinut cum a fost ianuarie nu am gasit mai nimic si na asta e ,fata are un pic de aere si ma si grabit m am simți eu un pic grabit

  • Like 3
Link spre comentariu
On 3/14/2022 at 12:18 PM, patriotul11 said:

Buna colegu , dar macar succint servicii, preturi ,igiena, intimitate.

Sa ne facem o parere ca nu e gonflabila am vazut si noi

Eu am fost vara trecuta si acum cateva saptamani.

Este fata din poze.

Subtirica dar are sini tari si forma placuta.

Igiena 10 (cel putin cand am fost eu mirosea a frumos, pielea intretinuta, dantura curata)

Atitudine 8

Oral NP 8

"actiune" 8

Merita fixat tariful inainte, incearca sa ofere servici "extra" cand clientul e deja acolo.

250 ora

Dupa parerea mea, merita o vizita....

 

 

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am ajuns si eu la tipa, fiind incurajat de faptul ca tipa e reala. Din pacate fiind din Sibiu nu am putut sa raman decat la un numar. Atitudinea ei a fost tare draguta. Ne-am potrivit sau asa e cu toata lumea, nu stiu, dar la GFE ii dau 10. M-a indrumat prin telefon unde sa ajung si a fost zambareata pe tot parcursul intalnirii. Igiena ok, nu am simtit nici un fel de miros aiurea. Per total, o experienta placuta, dar tipa e si foarte pe placul meu, ca din aia am deschis topicul si am intrebat, pentru ca eram atras de pozele ei. Am platit 150 pe un numar cu ON si NP. Pentru ora e 300. Locatia nu mi-a placut dar a fost curat. Am intrebat si de anal, dar a zis ca nu ofera. Schimbat pozitii, daruita la oral, dar nimic spectaculos. Clar merita incercata.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Buna colegu spermezeu88 am intrebat deoarece am vazut ca vine regulat pa Deva si Hunedoara nu a mai scris nimeni nici o recenzie .

In cei 150 lei ce servicii sunt incluse unde ai fost la ea La Deva sau HD , am inteles de la un coleg ca conteaza

Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Hunedoara
  • Telefon: -
  • Oras:Hunedoara
2 minutes ago, orto2022 said:

Buna colegu spermezeu88 am intrebat deoarece am vazut ca vine regulat pa Deva si Hunedoara nu a mai scris nimeni nici o recenzie .

In cei 150 lei ce servicii sunt incluse unde ai fost la ea La Deva sau HD , am inteles de la un coleg ca conteaza

La deva! Am citit si eu ca doar in deva este 150, in restul locatiilor este 100 ... 

Mie nu mi-a raspuns ca voiam sa o mai vizitez odata

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 2 ore, Ioncoilung22 a spus:

Și eu am vizitat-o pe când era la Craiova,, e super tare fără si mai are o colega de 19 ani, e trăsnet,,, 

Eu am optat pt ON și NP,, cadou 150,pt 30 min,, nu sunt pe grabă, vorbesc frumos, amabile, știu sa te facă sa te simți comod, accepta orice poziție,,, nam întrebat dacă mai fac și altceva, gen xxx, nu sunt genul de science-fiction xxxx.,, va doresc tuturor ciocane tari. 

Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Hunedoara
  • Telefon: -
  • Oras:Hunedoara
22 minutes ago, Ioncoilung22 said:

Eu am optat pt ON și NP,, cadou 150,pt 30 min,, nu sunt pe grabă, vorbesc frumos, amabile, știu sa te facă sa te simți comod, accepta orice poziție,,, nam întrebat dacă mai fac și altceva, gen xxx, nu sunt genul de science-fiction xxxx.,, va doresc tuturor ciocane tari. 

Eu nu inteleg, ai fost la ambele odata? Ca pare loterie 150 ron pentru ambele

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 14 minute, spermezeu88 a spus:

Eu nu inteleg, ai fost la ambele odata? Ca pare loterie 150 ron pentru ambele

Aaa. Nu,, am fost pe rand în zile diferite,, nu sunt asa tare în ciocan.. Oricum e o idee buna,,, încearcă tu.. Multă bafta îți urez 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
1 oră în urmă, orto2022 a spus:

Finalizarea cum poate fi corporala in prezervativ ; CIM daca face , daca cit e , extra cost

Eu am finalizat în prezervative,, la cele doua, blonda și Ana, 525 și 083,,la Andreea finalizarea e  orala,, fără înghițire,,, 520 și 541,,,, baftă,, 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...