Sari la conținut

Nicoleta cu ochii albastri 19 ani 0745852408


Postări Recomandate

Cum  parasuticele la care ma duceam de obicei  erau ocupate ,  am zis sa încerc o prospatura. Mi a atras atenția  Nicoleta , cu locația în celebrul bloc de garsoniere din Dristor , unde ajung relativ repede. Mi a deschis ușa o tipa slim , pe tocuri aproape cât mine ca înălțime , ok și la față , cu accent  moldovenesc  .I am lăsat 100 de lei pt o finalizare după ce mi a zis ca nu face cim. După ce m am primenit  puțin am trecut la oral. Mi a luat pula în mână,  iar eu credeam  ca o bagă în gură, dar ce sa vezi  ,  începe sa îmi  facă laba. După ce m am plictisit și I am spus ca ăsta pot sa fac și eu acasă mi a luat capul pulii în gura, dar așa fără niciun chef. Am încercat eu sa o bag mai mult ,dar m a lăsat numai jumătate.  , iar eu nu sunt vreun  Terente.  Tot eu mi am pus prezervativul ca tarfa începătoare  nu stia nici atâta lucru.La normal în loc sa se craceasca sa îmi intre pula , ea strângea picioarele ca sa intre cât mai puțin. După ce m a grăbit puțin ,  am zis sa îi scurtez suferința  și mi am dat drumul .  Desigur oral 2, normal 4. Gfe 0. Este genul ăla de proastă   care se fute cu toți  care au pula,  ca sa își ia iubi BMW  , casa   si sa toace banii aiurea       și  crede ea,   ca o sa rămână împreună .Am văzut  pe Publi  ca începe activitatea la 7 dim și lucrează  pana noaptea.Deci exploatata la maximum. Păcat de ea.  dar și o merita.Desigur eu nu o sa o mai vizitez

  • Like 7
  • Mersi 4
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, leonard111 a spus:

Cum  parasuticele la care ma duceam de obicei  erau ocupate ,  am zis sa încerc o prospatura. Mi a atras atenția  Nicoleta , cu locația în celebrul bloc de garsoniere din Dristor , unde ajung relativ repede. Mi a deschis ușa o tipa slim , pe tocuri aproape cât mine ca înălțime , ok și la față , cu accent  moldovenesc  .I am lăsat 100 de lei pt o finalizare după ce mi a zis ca nu face cim. După ce m am primenit  puțin am trecut la oral. Mi a luat pula în mână,  iar eu credeam  ca o bagă în gură, dar ce sa vezi  ,  începe sa îmi  facă laba. După ce m am plictisit și I am spus ca ăsta pot sa fac și eu acasă mi a luat capul pulii în gura, dar așa fără niciun chef. Am încercat eu sa o bag mai mult ,dar m a lăsat numai jumătate.  , iar eu nu sunt vreun  Terente.  Tot eu mi am pus prezervativul ca tarfa începătoare  nu stia nici atâta lucru.La normal în loc sa se craceasca sa îmi intre pula , ea strângea picioarele ca sa intre cât mai puțin. După ce m a grăbit puțin ,  am zis sa îi scurtez suferința  și mi am dat drumul .  Desigur oral 2, normal 4. Gfe 0. Este genul ăla de proastă   care se fute cu toți  care au pula,  ca sa își ia iubi BMW  , casa   si sa toace banii aiurea       și  crede ea,   ca o sa rămână împreună .Am văzut  pe Publi  ca începe activitatea la 7 dim și lucrează  pana noaptea.Deci exploatata la maximum. Păcat de ea.  dar și o merita.Desigur eu nu o sa o mai vizitez

Un link cu anunțul d-rei sau câteva poze....

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 12 ore, leonard111 a spus:

Cum  parasuticele la care ma duceam de obicei  erau ocupate ,  am zis sa încerc o prospatura. Mi a atras atenția  Nicoleta , cu locația în celebrul bloc de garsoniere din Dristor , unde ajung relativ repede. Mi a deschis ușa o tipa slim , pe tocuri aproape cât mine ca înălțime , ok și la față , cu accent  moldovenesc  .I am lăsat 100 de lei pt o finalizare după ce mi a zis ca nu face cim. După ce m am primenit  puțin am trecut la oral. Mi a luat pula în mână,  iar eu credeam  ca o bagă în gură, dar ce sa vezi  ,  începe sa îmi  facă laba. După ce m am plictisit și I am spus ca ăsta pot sa fac și eu acasă mi a luat capul pulii în gura, dar așa fără niciun chef. Am încercat eu sa o bag mai mult ,dar m a lăsat numai jumătate.  , iar eu nu sunt vreun  Terente.  Tot eu mi am pus prezervativul ca tarfa începătoare  nu stia nici atâta lucru.La normal în loc sa se craceasca sa îmi intre pula , ea strângea picioarele ca sa intre cât mai puțin. După ce m a grăbit puțin ,  am zis sa îi scurtez suferința  și mi am dat drumul .  Desigur oral 2, normal 4. Gfe 0. Este genul ăla de proastă   care se fute cu toți  care au pula,  ca sa își ia iubi BMW  , casa   si sa toace banii aiurea       și  crede ea,   ca o sa rămână împreună .Am văzut  pe Publi  ca începe activitatea la 7 dim și lucrează  pana noaptea.Deci exploatata la maximum. Păcat de ea.  dar și o merita.Desigur eu nu o sa o mai vizitez

Asa e bro ! Deaia vedem noi pe bulevard  cioroi proxeneți care se dau cu x6  , ca reușesc sa prosteasca pustoaice dinastea proaste și naive care cred ca peștișorul ei e sufletul ei pereche ! E viata ei și fac orice sai îndeplinească visul  guvidului  !!  

Noi prosti ! Ca le dam bani la zdremțele  astea cărei ii imbogatesc  pe   proxeneți! 

Cazul Andreea fresh! Ia luat BMW lui iubi  probabil ca da ! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sincer, sunt mai interesat să dau o mwye la una mică incepatoare proasta mai chinuită si stangace care arata bine care ”fură la palmă” cu numai 100 de lei decât la una bătrână urâtă si expertă care cere 400 de lei 1 finalizare 
Cred ca ii fac si eu proba azi, sunt tare curios ce figuri îmi va face si mie :)

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 12 ore, Raducu0009 a spus:

BMW ăla alb este nesemnificativ ca valoare fata de cât are pe card   , dar total nesemnificativ

Asta cu ”bmw alb” e visul umed al corporatistilor cu Toyota sau Hyundai ;))))
Și la urma urmei, dacă ei nu le convingeau pe proaste să se ... pe bani, noi acum nu mai le f..team
Să stiti ca mai sunt preferate si alte masini de catre cocalari, Lamboreghino, Mercedes , Audi

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost și eu curios sa vad dacă este adevărat ce se spune  despre Nicoleta și iam făcut o vizita.Sincer  sa fiu am rămas  plăcut surprins de serviciile ei an comparație ce am citit despre ea.           Într-adevăr  este puțin timida  la accept apoi a-și face treaba bine. Fata arata ca an poze nu sunt poze fake,asta e cel mai important ,curata, cu bun simț  și nu ma grăbit și chiar mam simțit bine cu ea.    Oralul al face bine  ,nimic de comentat și normalul la  fel.                                                Nu am fost la ea de la început din cauza  la ce am citit despre ea dar fata este OK Poate la început  nu prea era priceputa dar a prins experienta .                                    Locatia este curata -10  baia curata -10      prosoape curate

La 14.03.2022 la 13:47, inconfundabil a spus:

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 8 minute, Olioli187 a spus:

Am fost și eu curios sa vad dacă este adevărat ce se spune  despre Nicoleta și iam făcut o vizita.Sincer  sa fiu am rămas  plăcut surprins de serviciile ei an comparație ce am citit despre ea.           Într-adevăr  este puțin timida  la accept apoi a-și face treaba bine. Fata arata ca an poze nu sunt poze fake,asta e cel mai important ,curata, cu bun simț  și nu ma grăbit și chiar mam simțit bine cu ea.    Oralul al face bine  ,nimic de comentat și normalul la  fel.                                                Nu am fost la ea de la început din cauza  la ce am citit despre ea dar fata este OK Poate la început  nu prea era priceputa dar a prins experienta .                                    Locatia este curata -10  baia curata -10      prosoape curate

 

Toată lumea te crede. Cont mai proaspăt de atât nu se poate. Am o întrebare pentru tine: de ce scrii an , anceput și nu scrii în, început?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, Olioli187 a spus:

Am fost și eu curios sa vad dacă este adevărat ce se spune  despre Nicoleta și iam făcut o vizita.Sincer  sa fiu am rămas  plăcut surprins de serviciile ei an comparație ce am citit despre ea.           Într-adevăr  este puțin timida  la accept apoi a-și face treaba bine. Fata arata ca an poze nu sunt poze fake,asta e cel mai important ,curata, cu bun simț  și nu ma grăbit și chiar mam simțit bine cu ea.    Oralul al face bine  ,nimic de comentat și normalul la  fel.                                                Nu am fost la ea de la început din cauza  la ce am citit despre ea dar fata este OK Poate la început  nu prea era priceputa dar a prins experienta .                                    Locatia este curata -10  baia curata -10      prosoape curate

 

Ai bmw alb sau esti/ai fost pana la ea, virgin?!

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
La 14.03.2022 la 13:30, inconfundabil a spus:

Sincer, sunt mai interesat să dau o mwye la una mică incepatoare proasta mai chinuită si stangace care arata bine care ”fură la palmă” cu numai 100 de lei decât la una bătrână urâtă si expertă care cere 400 de lei 1 finalizare 
Cred ca ii fac si eu proba azi, sunt tare curios ce figuri îmi va face si mie :)

Aștept recenzia ta, ca să știu să nu mă duc :lol:

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 3/14/2022 at 1:30 PM, inconfundabil said:

Sincer, sunt mai interesat să dau o mwye la una mică incepatoare proasta mai chinuită si stangace care arata bine care ”fură la palmă” cu numai 100 de lei decât la una bătrână urâtă si expertă care cere 400 de lei 1 finalizare 
Cred ca ii fac si eu proba azi, sunt tare curios ce figuri îmi va face si mie :)

ai fost panala urma?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 3/13/2022 at 10:32 AM, leonard111 said:

Cum  parasuticele la care ma duceam de obicei  erau ocupate ,  am zis sa încerc o prospatura. Mi a atras atenția  Nicoleta , cu locația în celebrul bloc de garsoniere din Dristor , unde ajung relativ repede. Mi a deschis ușa o tipa slim , pe tocuri aproape cât mine ca înălțime , ok și la față , cu accent  moldovenesc  .I am lăsat 100 de lei pt o finalizare după ce mi a zis ca nu face cim. După ce m am primenit  puțin am trecut la oral. Mi a luat pula în mână,  iar eu credeam  ca o bagă în gură, dar ce sa vezi  ,  începe sa îmi  facă laba. După ce m am plictisit și I am spus ca ăsta pot sa fac și eu acasă mi a luat capul pulii în gura, dar așa fără niciun chef. Am încercat eu sa o bag mai mult ,dar m a lăsat numai jumătate.  , iar eu nu sunt vreun  Terente.  Tot eu mi am pus prezervativul ca tarfa începătoare  nu stia nici atâta lucru.La normal în loc sa se craceasca sa îmi intre pula , eea strângea picioarel ca sa intre cât mai puțin. După ce m a grăbit puțin ,  am zis sa îi scurtez suferința  și mi am dat drumul .  Desigur oral 2, normal 4. Gfe 0. Este genul ăla de proastă   care se fute cu toți  care au pula,  ca sa își ia iubi BMW  , casa   si sa toace banii aiurea       și  crede ea,   ca o sa rămână împreună .Am văzut  pe Publi  ca începe activitatea la 7 dim și lucrează  pana noaptea.Deci exploatata la maximum. Păcat de ea.  dar și o merita.Desigur eu nu o sa o mai vizitez

ea strangea picorele ci ca era mica pasarica sau ...?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, 

In lipsa de alte variante am dat o fugă până la Nicoll, am sunat mai de dimineață, mi-a răspuns, am mers către locația din Dristor. 

Am ajuns direcționat de ea, este blocul ăla de garsoniere imens, garsoniere micute. 

Problema e că nu m-am înțeles cu ea la prezervative. Eu cu ale mele, ea cu ale ei, nu a fost aici flexibila, așa că am renunțat, am plecat.

Nu s-au supărat, a fost ok, mi s-a părut timida si calma. 

La fizic este slăbuță și drăguță la fata. Mergea un număr, dar asta e..

 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
1 oră în urmă, bogdan1111 a spus:

Salutare, 

In lipsa de alte variante am dat o fugă până la Nicoll, am sunat mai de dimineață, mi-a răspuns, am mers către locația din Dristor. 

Am ajuns direcționat de ea, este blocul ăla de garsoniere imens, garsoniere micute. 

Problema e că nu m-am înțeles cu ea la prezervative. Eu cu ale mele, ea cu ale ei, nu a fost aici flexibila, așa că am renunțat, am plecat.

Nu s-au supărat, a fost ok, mi s-a părut timida si calma. 

La fizic este slăbuță și drăguță la fata. Mergea un număr, dar asta e..

 

 

 

Ce prezervative avea ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la domnișoara; ușor de ajuns...dacă citești comentariile precedente!

Da, e un speed fucking dar nu agresiv în sensul sa te facă să nu te simți bine venit. Dacă și-ar mai cizela puțin vorbele și atitudinea, ar putea sa fie mult mai bună experiență. Țipă arată foarte bine după aprecierea mea, poate puțin cam prea slabă. Am decartat 100 pentru o tragere și am ales oral protejat. A lucrat ce a lucrat și a început să se ajute de mana, moment când am zis sa trecem la felul principal. Că și experiența, as da un 6...pe acolo. M-a întrebat ce poziție prefer și i-am zis sa ridice picioarele sus...a zis că face doar pe spate sau capră. Fie...am inceput in misionar cu a doua observație, că să nu mă apropii prea mult de ea că e transpirata. Intreadevar, e foarte cald la ea...nu are nici măcar un ventilator. Nu am stat mult așa și am schimbat capra unde priveliștea m-a îmbiat mai mult. Am luat-o de solduri și pentru că mă inhibase puțin cu atâtea observații, am rupt-o! Am terminat in prezervativ moment în care nici nu am terminat bine că a și luat distanță. M-am igienizat cu șervețele umede și m-am îmbrăcat și am plecat. Că și experiența, pentru priveliște mai ales, aproape 7. Dar nu face! :) E de punctat pentru cum arată și cam atât...

Ciocane tari!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
On 3/14/2022 at 1:30 PM, inconfundabil said:

Sincer, sunt mai interesat să dau o mwye la una mică incepatoare proasta mai chinuită si stangace care arata bine care ”fură la palmă” cu numai 100 de lei decât la una bătrână urâtă si expertă care cere 400 de lei 1 finalizare 
Cred ca ii fac si eu proba azi, sunt tare curios ce figuri îmi va face si mie :)

Corect, un exemplu concludent este bețivanca Alexandra care își spune in loc de VisBahic @vistantric

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 14 ore, uneorides a spus:

Am fost la domnișoara; ușor de ajuns...dacă citești comentariile precedente!

Da, e un speed fucking dar nu agresiv în sensul sa te facă să nu te simți bine venit. Dacă și-ar mai cizela puțin vorbele și atitudinea, ar putea sa fie mult mai bună experiență. Țipă arată foarte bine după aprecierea mea, poate puțin cam prea slabă. Am decartat 100 pentru o tragere și am ales oral protejat. A lucrat ce a lucrat și a început să se ajute de mana, moment când am zis sa trecem la felul principal. Că și experiența, as da un 6...pe acolo. M-a întrebat ce poziție prefer și i-am zis sa ridice picioarele sus...a zis că face doar pe spate sau capră. Fie...am inceput in misionar cu a doua observație, că să nu mă apropii prea mult de ea că e transpirata. Intreadevar, e foarte cald la ea...nu are nici măcar un ventilator. Nu am stat mult așa și am schimbat capra unde priveliștea m-a îmbiat mai mult. Am luat-o de solduri și pentru că mă inhibase puțin cu atâtea observații, am rupt-o! Am terminat in prezervativ moment în care nici nu am terminat bine că a și luat distanță. M-am igienizat cu șervețele umede și m-am îmbrăcat și am plecat. Că și experiența, pentru priveliște mai ales, aproape 7. Dar nu face! :) E de punctat pentru cum arată și cam atât...

Ciocane tari!

Bună.... în legătură cu pozițiile ti-am spus ca fac eu deasupra, poziția misionarului și capra. Și într-adevăr ți-am spus sa nu stai lipit de mine pentru că este cald și transpiram și ne încălzim mai tare. Nu dau drumul la aerul condiționat pentru ca  ma doare capul  de el.. Fiecare fata  este diferita și are stilul sau cum și fiecare bărbat este diferit .Nu toți suntem la fel.                    O zi frumoas sa ai

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 18.07.2022 la 6:13, bogdan1111 a spus:

Salutare, 

In lipsa de alte variante am dat o fugă până la Nicoll, am sunat mai de dimineață, mi-a răspuns, am mers către locația din Dristor. 

Am ajuns direcționat de ea, este blocul ăla de garsoniere imens, garsoniere micute. 

Problema e că nu m-am înțeles cu ea la prezervative. Eu cu ale mele, ea cu ale ei, nu a fost aici flexibila, așa că am renunțat, am plecat.

Nu s-au supărat, a fost ok, mi s-a părut timida si calma. 

La fizic este slăbuță și drăguță la fata. Mergea un număr, dar asta e..

 

 

 

Bună.. Ți-am spus ca nu folosesc prezervativele clienților  că le folosesc doar pe ale mele și ti-am spus  ca am Durex. Nu ai fost atent ce am zis eu și ce prezervative am pentru ca insistai sa le folosesc pe ale tale..Sunt o fata calma și cu bun simt și nu am de ce  sa ma supăr pentru ca  fiecare din noi suntem liberi sa alegem sa facem ce vrem...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucurest
  • Oras:Bucurest

Deși este de câteva luni se pare ca nu a progresat prea mult, aceleași servicii mediocre, ifose. Pai dacă nu dai drumul la aer condiționat , pe caldura asta normal ca transpiri  . Așa ca trebuie sa te hotărăști , ori dai drumul la aer , ori suporti transpirație futacilor sau vrei ca ei sa te futa prin corespondenta si tu doar sa iei banii?

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 11 minute, Raducu0009 a spus:

Deși este de câteva luni se pare ca nu a progresat prea mult, aceleași servicii mediocre, ifose. Pai dacă nu dai drumul la aer condiționat , pe caldura asta normal ca transpiri  . Așa ca trebuie sa te hotărăști , ori dai drumul la aer , ori suporti transpirație futacilor sau vrei ca ei sa te futa prin corespondenta si tu doar sa iei banii?

Eu ofer  ce servicii vreau.Nu sunt obligata sa  prestez ce servicii  vreți unii..Dacă vrei alt ceva decât oral și normal   publi  este  plin de fete..Asta este strict problema mea ceea ce ofer

  • Trist 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucurest
  • Oras:Bucurest

Poți sa oferi ce servicii dorești , dar dacă dorești sa fii fututa pe caldura asta si partenerul sa nu  transpire prea tare , atunci da drumul la aer condiționat , alta soluție nu este, sper ca acum ai înțeles  

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...