Sari la conținut

❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥 New in town - Rebecca 0747370902 ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥


Vizitator Rebecca_

Postări Recomandate

Vizitator Rebecca_
Reputație: 0

Hello guys, ma numesc Rebecca sunt o fire sociabila, cu mult bun simt, o fata frumoasa si mereu cu zambetul pe buze dornica sa cunosc oameni noi! Te invit intr-o locatie discreta si intima pentru a da frau liber fanteziilor tale, iar calitatea serviciilor mele te vor face sa te reintorci. Servicii: oral protejat, normal protejat,  sarutari corporale, atingeri, mici fantezii, masaj erotic, masaj de relaxare, dus asistat.                46996388-99E2-42B7-8B58-398ADF205051.jpeg.f5dcb4e933828e7df9bc158a0616c246.jpeg Mai multe detalii va pot oferi telefonic sau prin whatsapp.

Link spre comentariu
Vizitator Aldre965
Reputație: 0

Bună Rebe,

Nu te supara, dar nu știu dacă ai văzut, dar aici topicurile  au cam toate informațiile ( de la locație, preturi, servicii, poze..) altfel cam suna a publi2=/teapa.. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 6 ore, Rebecca_ a spus:

Hello guys, ma numesc Rebecca sunt o fire sociabila, cu mult bun simt, o fata frumoasa si mereu cu zambetul pe buze dornica sa cunosc oameni noi! Te invit intr-o locatie discreta si intima pentru a da frau liber fanteziilor tale, iar calitatea serviciilor mele te vor face sa te reintorci. Servicii: oral protejat, normal protejat,  sarutari corporale, atingeri, mici fantezii, masaj erotic, masaj de relaxare, dus asistat.                46996388-99E2-42B7-8B58-398ADF205051.jpeg.f5dcb4e933828e7df9bc158a0616c246.jpeg Mai multe detalii va pot oferi telefonic sau prin whatsapp.

Bine ai venit Rebecca!

te rugam preturi, unde ai locatia? Singura/colega? Ai mai activat? Inca 2-3 poze.

pupici

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...