Sari la conținut

Ioana Daniela. Te aștept la mine. 0763334260


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

deci ca sa ne fie si noua clar. intreb baietii de pe forum, nu pe titulara topicului. 150 lei / fin e noul standard de acceptabil in ce priveste fete cu probleme cu dantura? Cine dracu se duce la 150 lei cand stie de problema asta?? Chiar sunt curios sa vad si eu aici ... Si probabil mai fac si FK cu fata ... 🤦‍♂️

alea cu dinti in gura ar trebui sa ridice urgent la 250/ fin daca citesc topicul asta, ca deh ... 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
5 hours ago, IoanaDaniela said:

1E3E828B-26FE-49D2-B08B-7657FE32AF07.jpeg

071996EF-D28C-4F23-AAF5-C40FB9B670D4.jpeg

651F5F64-CAFF-4FEB-9804-D91AA067E976.jpeg

F1849D5F-6E6C-441B-A4E4-29D3902CA9A8.jpeg

E adevărat ce zic băieții ca ia probleme cu dantura? De ce nu rezolvi asta... 

E păcat... Ai potențial, arăți bine, ai sâni frumosi... Merge și un fk... Dar numai dacă ai dantura ok....

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, t2626 a spus:

E adevărat ce zic băieții ca ia probleme cu dantura? De ce nu rezolvi asta... 

E păcat... Ai potențial, arăți bine, ai sâni frumosi... Merge și un fk... Dar numai dacă ai dantura ok....

Îți mulțumesc frumos pentru complimente. Tin cont de sfaturi și am sa rezolv problema cu dantura cât de curând pot doar ca am nevoie de niște bănuți pe care nu am reusit încă sa-i strâng. Te pup și te astept la mine 💋

  • Like 2
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 20 minute, IoanaDaniela a spus:

Îți mulțumesc frumos pentru complimente. Tin cont de sfaturi și am sa rezolv problema cu dantura cât de curând pot doar ca am nevoie de niște bănuți pe care nu am reusit încă sa-i strâng. Te pup și te astept la mine 💋

Peste o luna daca nu pui o poza cu un zambet de nota 10 nu mai trece nimeni pe la tine 😬

Link spre comentariu
Acum 6 ore, blondul2 a spus:

 fete cu probleme cu dantura?

alea cu dinti in gura

Dantura ca dantura nuștiu unde ai văzut-o tu...

Acum 8 ore, IoanaDaniela a spus:

071996EF-D28C-4F23-AAF5-C40FB9B670D4.jpeg

dar începutul ăla de celulită nu pot să nu-l observ (mai ales că se dă și tânrără după vârsta declarată

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 10 ore, incepator3 a spus:

dar începutul ăla de celulită nu pot să nu-l observ mai ales că se dă și tânrără după vârsta declarată


da, Ioana are ceva probleme cu dintisorii. rezolvabile usor la stomatolog/ortodont. apa de gura era prezenta in baia ei. eu cred ca se ingrijeste.

fata nu are probleme cu celulita, terminati cu tampeniile 😂  
preferati sa puna poze cu 7 filtre/brush-uri si alte cacaturi?

varsta declarata este reala. sau cel putin nu arata mai matura de atat. poate mai mica.

 

Acum 16 ore, blondul2 a spus:

Cine dracu se duce

compenseaza prin alte calitati; atitudine pro client, vesela, muncitoare, permisiva.

  • Like 5
Link spre comentariu
Acum 21 ore, IoanaDaniela a spus:

dantura doar ca am nevoie de niște bănuți

 

Acum 10 ore, giancarlofis a spus:


da, Ioana are ceva probleme cu dintisorii. rezolvabile usor la stomatolog/ortodont. apa de gura era prezenta in baia ei. eu cred ca NU se ingrijeste.

fata nu are probleme cu celulita, terminati cu tampeniile 😂  
preferati sa puna poze cu 7 filtre/brush-uri si alte cacaturi?

varsta declarata este reala. sau cel putin nu arata mai matura de atat. poate mai mica.

E mai corect așa, că tu  greșisei, nu prea există să ai probleme cu dinții dacă ai face asta periodic.
Și un dinte de făcut nu e mare lucru, între 70 și 150 de lei (asta dacă nu te duci la cabinete de fițe)
Uită-te mai atent la a2-a poză cu cătușele la pulpa stângă
Nu.
Am zis de vârstă, că în mod normal nu ai voie ca fată să-ți apară celulită până-n 40 de ani (nici atunci).

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, incepator3 a spus:

 

E mai corect așa, că tu  greșisei, nu prea există să ai probleme cu dinții dacă ai face asta periodic.
Și un dinte de făcut nu e mare lucru, între 70 și 150 de lei (asta dacă nu te duci la cabinete de fițe)
Uită-te mai atent la a2-a poză cu cătușele la pulpa stângă
Nu.
Am zis de vârstă, că în mod normal nu ai voie ca fată să-ți apară celulită până-n 40 de ani (nici atunci).

eu cred ca tu nu ai prieteni si cauti atentie. 
ziceam ca se ingrijeste acum… in prezent. eu asa impresie mi am creat.

este o copila ce probabil nu si a permis sa mearga la dentist pana la 20-22 ani. am fost, am cunoscut o. nu munceste pentru bmwul din 2003 al lui iubi.

daca te sperie 2 dinti cariati nu te duce.
repet nu este fotomodel, nu are corp de atleta dar nici nu are vreo problema cu celulita.

umbla pe forumul asta tot felul de orci si foci de 80kg la 1.65m, cu poze photoshopate si tu te ai gasit sa te iei de fata asta 😕  care abia posteaza odata pe saptamana

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 15 minute, giancarlofis a spus:

eu cred ca tu nu ai prieteni si cauti atentie. 

Acelasi lucru il cred si eu… are multe comentarii aiurea. 

Fata asta chiar este ok in comparație cu altele de aici. Într-adevăr este o fata simpla si are probleme cu dantura, dar se pot rezolva. Cât despre celulita, nu are fundul tonifiat si cam atat. Mai greu sa aibe celulita la vârsta ei.
 

Bafta! 

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 4 ore, giancarlofis a spus:

eu cred ca tu nu ai prieteni si cauti atentie. 
ziceam ca se ingrijeste acum… in prezent. eu asa impresie mi am creat.

este o copila ce probabil nu si a permis sa mearga la dentist pana la 20-22 ani. am fost, am cunoscut o. nu munceste pentru bmwul din 2003 al lui iubi.

daca te sperie 2 dinti cariati nu te duce.
repet nu este fotomodel, nu are corp de atleta dar nici nu are vreo problema cu celulita.

umbla pe forumul asta tot felul de orci si foci de 80kg la 1.65m, cu poze photoshopate si tu te ai gasit sa te iei de fata asta 😕  care abia posteaza odata pe saptamana

Nu cred în așa ceva.
Acum poate da, dar.. știi cum e, degeaba dacă după război...

Ce vreau să spun e că, dacă există voință și se vrea, o problemă **spam editat** de dinți nu e foarte scumpă, acum dacă e o avere 70 de lei,.. la ce prețuri sunt în ziua de azi, mie mi se pare aproape pomană. Acum na.. Viața la capitală nu e deloc ieftină și nu toți rezistă, acum depinde.
Foarte bine dacă nu, și să sperăm că așa e.

Nu mă sperie 2 dinți cariați, dar din ce descrieți pe aici pare a fi mitralieră care aia da, mă sperie mai ales gândul.
Judecând după ce „futomodele” sunt în ziua de azi, mai bine nu. Nici corpul de atletă(culturistă) nu-mi place, dar nici de 60 de ani. Și dacă aia nu e celulită, atunci ce e ?

Tocmai că nu e futomodel, încerc să vă explic că nu e perfecțiunea întruchipată cum o descrieți unii. Nu m-am legat de poze, ci de faptul că prea ridicați în slăvi ceva care poate părea trist. Înseamnă că voi n-ați văzut femei la viața voastră, și cine știe cu ce umblați sau cu cine ați umblat în trecut.
În ziua de azi deșii există atâtea remedii și tehnologii, e trist că încă mai există probleme.
P.s. Nu am nimic personal cu nimeni.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, incepator3 a spus:

acum dacă e o avere 70 de lei,.. la ce prețuri sunt în ziua de azi

Acum 2 ore, incepator3 a spus:

Viața la capitală nu e deloc ieftină și nu toți rezistă, acum depinde


pretenash,

dar din ce sat ne scrii.. de crezi tu ca e 70 lei o vizita la stomatolog? 😂 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 1 minut, giancarlofis a spus:


pretenash,

dar din ce sat ne scrii.. de crezi tu ca e 70 lei o vizita la stomatolog? 😂 

Atâta este la un preț decent, am făcut eu în România că e mai ieftin, acum dacă fiecare vrea din străinătuțuri, asta e partea a2a că de alea nici eu nu am.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
4 hours ago, incepator3 said:

Atâta este la un preț decent, am făcut eu în România că e mai ieftin, acum dacă fiecare vrea din străinătuțuri, asta e partea a2a că de alea nici eu nu am.

Eu cred ca ai fost la vulcanizare, nu stomatolog, la un cabinet nu intrii fără 150,  ca pe Decebal 🤫😁🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...