Sari la conținut

0774047503 lary bruneta


Postări Recomandate

Hai salut colegi de futai. Am vazut ca au inceput sa apara si fete noi , in ciuda faptului ca majoritatea sub 150 nu scad , probabil odata cu motorina. Dupa multe cautari am zis sa ii fac o vizita domnisoarei . Locatie ok , default la i5 dar a zis ca o schimba pentru ca era destul de frig. Nu mi s a parut pentru ca venisem deja infierbantat si oricum se mai incinsese atmosfera in timpul actiunii. Oricum un 7 pentru locatie .

Fata e mai plinuta , inalta undeva la 1 70 , 20 ani declarati , cu ceca celulita si cu fund mare dar la fata era frumusica , cu ochelari . Un 6.5 pentru aspect..

Am inceput cu un ON se poate face si cu dupa preferinte . O suge destul de ok si o ia pe toata . Notez cu un 8.5

Dupa am incercat un AP cu lubrifiere dar efectiv nu a intrat . Foarte foarte stramta . A declarat ca vine din elvetia unde se cam stricase treaba si acolo nu facea asa ceva so e cam incepatoare. Analul e 40 in plus + 20 daca vrei AN 

La NP am incercat un missionary destul de ok , te mangaie si geme si o caprita in care dadea contre. Placut , un 8 .

In final , finalizat oral. Preturi : nu stiu cum si le a gandit , zici ca e pret de supermarket . 120 nr , 230 ora parca + 40 e analul 

E ok , dar nu as reveni . Have fun !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

"Analul e 40 in plus + 20 daca vrei AN " ....sefu' poti fi un pic mai explicit??...adica plusezi 20ron?pe anal nepro?pe bune ??atat valoareaza sanatatea ??😠

  • Like 2
  • Haha 1
  • Confuz 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 1 minut, beatranga a spus:

"Analul e 40 in plus + 20 daca vrei AN " ....sefu' poti fi un pic mai explicit??...adica plusezi 20ron?pe anal nepro?pe bune ??atat valoareaza sanatatea ??😠

Asa a zis . Daca mai dai 20 faci nepro. Eu nu m-am bagat. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂
Acum 4 minute, peachlover a spus:

Asa a zis . Daca mai dai 20 faci nepro. Eu nu m-am bagat. 

Aide plm !! 20ron!! 😅😅 grav rau daca a ajuns sa il dea fara fes ...dar ce sa zic felicitari pentru curaj ,eu fugeam cu 800 sa aud asemenea bazaconii ....

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
1 oră în urmă, peachlover a spus:

Asa a zis . Daca mai dai 20 faci nepro. Eu nu m-am bagat. 

 A declarat ca vine din elvetia unde se cam stricase treaba si acolo nu facea asa ceva so e cam incepatoare

Interesant , as zice ca intre Elvetia si Galati posibil sa fi facut o escala pe la Bucuresti, nu sunt chiar sigur 100%  .... Avea cumva un tatuaj pe coapsa , si unul pe antebrat ? Cam ca in poza asta de mai jos   :D  

https://ibb.co/GWYHQnH

  • Like 4

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 53 minute, peachlover a spus:

Sau mai degraba seamana cu madama asta din poza a 2-a ?

https://ibb.co/Sfv0vMF

Cum ziceam, am vz un topic pe Bucuresti da' parca nu-s sigur ca e tot al ei ... :D  

  • Like 4

 

Link spre comentariu

Nu numai ca e multă, ca e foarte multă, dar miroase a pivniță stătută, dacă înțelegeți ce vreau sa zic. Cat as fi de dragut, nu pot sa nu scriu asta. 

In primul rand sânii ăia, daca pot fi numiți așa, nu mai au nicio treabă cu restul corpului. Sunt asa, niste extensii flescaite... Plm, colegu de sus i a dat niste note exagerat de mari. Voi fi f sceptic de acum cu recenziile aici. 

Face și anal fara sa fi fost cu probleme.

Pe scurt, tipa asta arată de nota 2 spre 3, 

Dacă te poti tine de nas, sau esti dupa "covrig" si fara simțuri, poti face un anal si nornal fara comentarii din partea ei. 

Pretul e la fel cum a zis mai sus. Cu extra 40 pt anal.

Locatia e ok. Apa calda, gel, prosop. Am putut face duș. 

De revenit. Niciodată. 

 

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
Acum 3 ore, cristiiiiii a spus:

Nu numai ca e multă, ca e foarte multă, dar miroase a pivniță stătută, dacă înțelegeți ce vreau sa zic. Cat as fi de dragut, nu pot sa nu scriu asta. 

In primul rand sânii ăia, daca pot fi numiți așa, nu mai au nicio treabă cu restul corpului. Sunt asa, niste extensii flescaite... Plm, colegu de sus i a dat niste note exagerat de mari. Voi fi f sceptic de acum cu recenziile aici. 

Face și anal fara sa fi fost cu probleme.

Pe scurt, tipa asta arată de nota 2 spre 3, 

Dacă te poti tine de nas, sau esti dupa "covrig" si fara simțuri, poti face un anal si nornal fara comentarii din partea ei. 

Pretul e la fel cum a zis mai sus. Cu extra 40 pt anal.

Locatia e ok. Apa calda, gel, prosop. Am putut face duș. 

De revenit. Niciodată. 

 

Ce ai zis aici ma scârbit pe mine😅 Numai bine!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...