Sari la conținut

Denisa , masaj Tineretului 0722.915.372


Postări Recomandate

  • Telefon: 89.89.889
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 89.89.889
  • Oras:Bucuresti

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-buna-sunt-denisa-vino-la-Zz73o6#qLV1eE
Nu aveam ce face, dar cu chef de tras ceva pe maciuca, asa ca am ajuns la duduia din anunt 
Pozele sunt ale ei, dar nu sunt din locatie ; poate dintr-o locatie anterioara 
Tipa este undeva la 1.70m , cu tzatze mici , cat de cat bine proportionata, cu ceva burtica DAR mi se pare cam de la tara daca ma intrebati pe mine 
La dus vreo doua geluri, baia neingrijita cu o mare igrasie pe tavan 
SE GRABESTE  foarte mult , simuleaza un fel de masaj , de futut nu ii place sa stea deasupra , oralul este un fel de laba in gura .
Nu face finalizare orala, de pretioasa ce este.
In principiu eu nu am o problema ca in timp ce sunt acolo raspunde la telefon, pentru ca deh! , au si ele un bussines de facut. Dar cand tu raspunzi si dupa aia ma iei cu "hai mai repede ca este altcineva la usa" deja ma apuca nervii si nici chef nu mai pot sa spun ca am. 
Las-o'n pula mea de treaba: vorbim de la inceput ca stau o ora, apai sa fie macar o ora cu imbracat/dezdracat si cu dus cu tot.
Este o chestie elementara de respect. Dupa aia se mira de ce isi mai iau cate o muie aiurea.
Uite d'aia!!
In concluzie , este de E V I T A T !!!🥵
 

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 89.89.889
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 89.89.889
  • Oras:Bucuresti

Macar in poze s-a spalat pe picioare
Cand am fost eu la ea avea talpile de ziceai ca a umblat desculta pe ulita satului 
Ce spuneam mai devreme : o tzaranca!  
Daca a mai fost cineva pe acolo sa confirme sau sa infirme cele scrise de mine 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Pot confirma cele scrise mai sus.

Am chemat-o la mine pentru o ora și oferta a fost 300 ora sau 500 total( nu am intrat în detalii ce înseamnă, dar când am văzut-o am ales sa mă rezum la oferta standard considerând că nu merită 200 in plus pentru anal)

Poate pentru unii este ce caută, dar dpmdv pozele din anunt și prima postare de aici sunt de vreo 10 ani dacă sunt cu ea sau retușate din soft nu din unghiuri. Cele din postarea lui profesore sunt mai aproape de realitate.

Nu e țeapă și nici chiar proastă experiența, dar în jumătatea de jos a clasamentului meu.

On 7-8 pentru niste tentative de Deep, 

Nu sta deasupra, np 5-6 de trecere pentru că am avut câteva momente de pompat bine.

Gfe 0

Atitudine 6 am discutat cu ea

Overall, merită încercată, dar îmi doresc să fi răspuns pozitiv alta și nu as repeta existența.

 

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA

Str.Lamotesti te duce la ea.Daca faci abstractie de burtica,arata bine la corp,fata este de tarancuta.Dupa ce am iesit de la dus,am gasit-o tolanita in pat cu fata in sus.Am poftit-o sa vina in mijlocul camerei si sa stea in genunchi sa o suga.Mi-a montat plasticul si a inceput un oral care era mai mult laba,eu ii dadeam mana la oparte,ea o punea la loc dupa 10 secunde si continua cu laba.M-am enervat si am pus-o capra in pat iar eu am ramas in picioare langa pat :luxhello,in pozitia asta nu are cum sa folosesca mana asa ca am futut-o usor in gura pana am umplut balonasul.Nu este de vizitat,dar nici de ocolit,eu nu mai trec pe la ea,nu merita 150 cat a cerut pentru o finalizare

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...