Sari la conținut

Anayss_0721071845


Postări Recomandate

  • Telefon: 0721071845
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0721071845
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 51 minute, ioann03 a spus:

Reușiți să dați de ea ?

Hei,probabil am fost ocupată..scrie mi te rog pe whatsapp😘😘

Link spre comentariu
Vizitator ioann03
Reputație: 0

Fata asta e o dulcică și jumătate.De luat acasă nu alta.

Naturalețe și comunicativitate n⁰ 1,corp frumos și trăsături ale feței unice.

Mersi pentru primire Anayss!

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721071845
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0721071845
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 47 minute, ioann03 a spus:

Fata asta e o dulcică și jumătate.De luat acasă nu alta.

Naturalețe și comunicativitate n⁰ 1,corp frumos și trăsături ale feței unice.

Mersi pentru primire Anayss!

 

Multumesc pentru vizita,pupicii😍💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Bună ziua,

Am revizitato pe frumoasa Anayss.

Totul este perfect cu ea , este o puștoaică tare sexy și faina .Maine ne va părăsi și probabil se va reîntoarce înapoi după sărbătorile pascale. Te așteptăm înapoi draga fința minunată. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721071845
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0721071845
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
1 oră în urmă, sange_latin a spus:

Bună ziua,

Am revizitato pe frumoasa Anayss.

Totul este perfect cu ea , este o puștoaică tare sexy și faina .Maine ne va părăsi și probabil se va reîntoarce înapoi după sărbătorile pascale. Te așteptăm înapoi draga fința minunată. 

Iti multumesc din nou pentru vizita 😘😘si sa ne revedem cu bine data viitoare ❤️

Link spre comentariu

Salutare domnilor,

Tocmai ce am ieșit de la această domnișoară. Am contacta-o pe whatsapp, mi-a răspuns rapid și am programat o întâlnire cu ea (caci aveam chef azi de un pic de sex). Am confirmat cu 1h înainte. Am primit adresa (Bulevardul Liviu Rebreanu) și dus am fost spre ea. Ajuns in locație, era îmbrăcată în sutien și chilotei (ca cei din pozele de pe prima pagina), am stat la o poveste inainte, am fost întrebat dacă vreau ceva de băut însă n-aveam nevoie. Cum deja dus făcusem de acasă cu 10-15 min inainte sa ajung nu mai aveam nevoie de altul așa de repede, așa că am trecut direct la acțiune. Am ales 1h+FK+ON+CIM = 250 lei. Am inceput cu FK, ea fiind întinsă pe pat in timp ce eu o îmbrățișăm. Apoi a urmat ON (nu o i-a pe toată, poate o face însă eu unul nu i-am cerut asta, dar pentru mine a fost ok), lins puțin la oo, și după NP (te întreabă cum vrei). CIM-ul nu a mai avut loc caci am finalizat direct cu ea peste mine in prezervativ când făceam NP, spre surprinderea mea (posibil sa fi avut eu un apetit mai ridicat pentru sex azi, de aia probabil n-am mai apucat sa țin îndeajuns și sa duc sexul și spre partea cu cim) . Apoi am mai stat la o poveste de final și cam asta a fost. Una peste alta, mie unul mi-a plăcut compania ei. Din discuțiile cu ea mi-a plăcut că își lasă timp intre programări pentru pregătirea pentru următorul băiat (ceea ce e un plus semnificativ)...spre deosebire alte fete care nu-și lasă deloc niciun timp intre programări. Fata e tinerica, e bruneta, nu e înaltă, are carne pe ea. Mirosuri suspecte nu am simtit. Mirosea ok la corp/piele. Încă, dacă nu greșesc, nu are așa mare experiență (e de înțeles până la urmă la anii ei), însă încearcă să învețe, se descurca. Pare cu potential. Îți tine companie pe tot parcursul timpului. Note, cel puțin de data asta, nu o sa dau. E și prima data când merg la ea. Poate alta data. Sper sa va fie de folos cele relatate de mine.

O zi frumoasa tuturor.

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721071845
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0721071845
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

Indisponibilă‼️
 

Multumesc tuturor celor care m au vizitat ,si sa ne revedem cu bine data viitoare💜

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721071845
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0721071845
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 7 ore, Lucas0 a spus:

Salutare domnilor,

Tocmai ce am ieșit de la această domnișoară. Am contacta-o pe whatsapp, mi-a răspuns rapid și am programat o întâlnire cu ea (caci aveam chef azi de un pic de sex). Am confirmat cu 1h înainte. Am primit adresa (Bulevardul Liviu Rebreanu) și dus am fost spre ea. Ajuns in locație, era îmbrăcată în sutien și chilotei (ca cei din pozele de pe prima pagina), am stat la o poveste inainte, am fost întrebat dacă vreau ceva de băut însă n-aveam nevoie. Cum deja dus făcusem de acasă cu 10-15 min inainte sa ajung nu mai aveam nevoie de altul așa de repede, așa că am trecut direct la acțiune. Am ales 1h+FK+ON+CIM = 250 lei. Am inceput cu FK, ea fiind întinsă pe pat in timp ce eu o îmbrățișăm. Apoi a urmat ON (nu o i-a pe toată, poate o face însă eu unul nu i-am cerut asta, dar pentru mine a fost ok), lins puțin la oo, și după NP (te întreabă cum vrei). CIM-ul nu a mai avut loc caci am finalizat direct cu ea peste mine in prezervativ când făceam NP, spre surprinderea mea (posibil sa fi avut eu un apetit mai ridicat pentru sex azi, de aia probabil n-am mai apucat sa țin îndeajuns și sa duc sexul și spre partea cu cim) . Apoi am mai stat la o poveste de final și cam asta a fost. Una peste alta, mie unul mi-a plăcut compania ei. Din discuțiile cu ea mi-a plăcut că își lasă timp intre programări pentru pregătirea pentru următorul băiat (ceea ce e un plus semnificativ)...spre deosebire alte fete care nu-și lasă deloc niciun timp intre programări. Fata e tinerica, e bruneta, nu e înaltă, are carne pe ea. Mirosuri suspecte nu am simtit. Mirosea ok la corp/piele. Încă, dacă nu greșesc, nu are așa mare experiență (e de înțeles până la urmă la anii ei), însă încearcă să învețe, se descurca. Pare cu potential. Îți tine companie pe tot parcursul timpului. Note, cel puțin de data asta, nu o sa dau. E și prima data când merg la ea. Poate alta data. Sper sa va fie de folos cele relatate de mine.

O zi frumoasa tuturor.

Multumesc pentru vizita ,pupicii😍🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

salutare

luna trecuta am vizitat si eu aceasta fatuca cu trasaturi asiatice

fata frumusica bruneta micuta si foarte bine proportionata fizic, servicii foarte ok, desi pare micuta si nevinovata cred ca are ceva experienta in domeniu

am inceput cu un ON bunicel facut cumva din tot corpul, adica se misca complect nu doar din cap destul de interesant dupa care NP bun cu scimbat pozitii si implicatr din partea ei

un mic aspect pe care n am vazut sa l spuna cineva, fata are o piele putin mai aspra sa zic asa nimic deranjant, o experienta placuta pe care o voi repeta daca ne mai viziteaza

ON 9 interesanta miscarea din tot corpul

NP 8

atitudine ok

aspectul de asiatica foarte interesant 9

locatie Rebreanu 173 foarte buna dar lipsa locuri de parcare, am parcat vis a vis la biserica

personal multumit si o mai astept pe la noi

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pe Marte ,a doua strada la dreapta
  • Oras:Pe Marte ,a doua strada la dreapta
Acum 24 minute, mariotm a spus:

salutare

luna trecuta am vizitat si eu aceasta fatuca cu trasaturi asiatice

fata frumusica bruneta micuta si foarte bine proportionata fizic, servicii foarte ok, desi pare micuta si nevinovata cred ca are ceva experienta in domeniu

am inceput cu un ON bunicel facut cumva din tot corpul, adica se misca complect nu doar din cap destul de interesant dupa care NP bun cu scimbat pozitii si implicatr din partea ei

un mic aspect pe care n am vazut sa l spuna cineva, fata are o piele putin mai aspra sa zic asa nimic deranjant, o experienta placuta pe care o voi repeta daca ne mai viziteaza

ON 9 interesanta miscarea din tot corpul

NP 8

atitudine ok

aspectul de asiatica foarte interesant 9

locatie Rebreanu 173 foarte buna dar lipsa locuri de parcare, am parcat vis a vis la biserica

personal multumit si o mai astept pe la noi

Trebuia sa mergi sa pui și un pomelnic 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721071845
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0721071845
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 3 ore, mariotm a spus:

salutare

luna trecuta am vizitat si eu aceasta fatuca cu trasaturi asiatice

fata frumusica bruneta micuta si foarte bine proportionata fizic, servicii foarte ok, desi pare micuta si nevinovata cred ca are ceva experienta in domeniu

am inceput cu un ON bunicel facut cumva din tot corpul, adica se misca complect nu doar din cap destul de interesant dupa care NP bun cu scimbat pozitii si implicatr din partea ei

un mic aspect pe care n am vazut sa l spuna cineva, fata are o piele putin mai aspra sa zic asa nimic deranjant, o experienta placuta pe care o voi repeta daca ne mai viziteaza

ON 9 interesanta miscarea din tot corpul

NP 8

atitudine ok

aspectul de asiatica foarte interesant 9

locatie Rebreanu 173 foarte buna dar lipsa locuri de parcare, am parcat vis a vis la biserica

personal multumit si o mai astept pe la noi

Multumesc pentru vizita,te pup si ne revedem curând 😍😍

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 3 ore, mariotm a spus:

 

un mic aspect pe care n am vazut sa l spuna cineva, fata are o piele putin mai aspra sa zic asa nimic deranjant, o experienta placuta pe care o voi repeta daca ne mai viziteaza

Și eu am observat cu pielea am crezut ca ii era frig😁😁  

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hai ...acum ...ne impedicam in orice detaliu ... mie ...sincer nu mi s a parut aspra ( pielea ) ...dar acum.fiecare cu "pasarica" lui 😂😂

O data am facut referire la pielea unei domnisoare ...ca sa il atac pe Lucas ...el vrea ca domnitele pe care le viziteaza sa aibe pielea fina si catifelata ca de bebelus 😂😂😂

Si am dat o ca exemplu pe Lidia ...chiar are ceva eruputi pe piele ...el ( Lucas ) a ascuns ...acest aspect . 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 minut, 22leon a spus:

Mai o eruptie..... mai multe kg în plus ....asta-i viata 😁😂😂

Nu ma deranjeaza ...nu caut frumusetea absoluta ( daca ma intrebi pe mine ...nici nu cred ca exista ) ...

Dar sa ridici asa sus nivelul cerintelor ...iar dupa sa ascuzi ...e bataie de batjocura 😂😂😂

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 12 minute, povestitorul a spus:

 

Dar sa ridici asa sus nivelul cerintelor ...iar dupa sa ascuzi ...e bataie de batjocura 😂😂😂

 

Exact, de asta ma și tot "agăț" de el 😁😂 printre altele 😂

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...