Sari la conținut

Diana 0732577114


Vizitator TheKing15

Postări Recomandate

Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 17 minute, statistics a spus:

ceva e f interesant aici...

Ce anume? 😂 

e ciudat, nu interesant, zicea ca de 7 ani lucreaza si nici urma de ea pe forum. Ce ii drept ca nu am intrebat daca aici sau in strainatate..

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 5 minute, povestitorul a spus:

Mergi parinte cu Boboteaza ...😂😂😂

Afli ce te roade ...si subiect inchis ...

Merg merg :))

Link spre comentariu

Salut.

Vad ca nu se incumeta nimeni sa-i faca o recenzie titularei acestui topic. Desi cred ca are multi clienti ,sunt sigur ca sunt si colegi de pe forum care au vizitat-o recenziile nu vin buluc dintru-un singur motiv(cred): au descoperit(am descoperit) o mina de aur, adica te duci la sigur. 

Doamna este o persoana modesta, arata bine si face cam tot ce vrea clientul.

In momentul in care ai epuizat optiunile cu lipsa de locuri libere pe ziua de azi sau un singur loc pe maine la 17, doamna ofera posibilitatea unei ,,descarcari,, asa cum o vrei.

Ca si servicii are cam tot in meniu(trebuie doar sa-i zici ce vrei). Nu face anal .

Pretul este 150/300 aici ai toate exraoptiunile incluse. Nota pentru servicii la inceput a fost 10 acum dupa cateva vizite este 19(sistemul francez de notare). Are cam 35-37 de ani si cam tot ce trebuie ca sa te simti bine.

Locatie discreta si decenta putin incalcita printre blocuri.

Sper ca v-am fost de folos.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, tuscoz a spus:

Salut.

Vad ca nu se incumeta nimeni sa-i faca o recenzie titularei acestui topic. Desi cred ca are multi clienti ,sunt sigur ca sunt si colegi de pe forum care au vizitat-o recenziile nu vin buluc dintru-un singur motiv(cred): au descoperit(am descoperit) o mina de aur, adica te duci la sigur. 

Doamna este o persoana modesta, arata bine si face cam tot ce vrea clientul.

In momentul in care ai epuizat optiunile cu lipsa de locuri libere pe ziua de azi sau un singur loc pe maine la 17, doamna ofera posibilitatea unei ,,descarcari,, asa cum o vrei.

Ca si servicii are cam tot in meniu(trebuie doar sa-i zici ce vrei). Nu face anal .

Pretul este 150/300 aici ai toate exraoptiunile incluse. Nota pentru servicii la inceput a fost 10 acum dupa cateva vizite este 19(sistemul francez de notare). Are cam 35-37 de ani si cam tot ce trebuie ca sa te simti bine.

Locatie discreta si decenta putin incalcita printre blocuri.

Sper ca v-am fost de folos.

Ai omis să ne spui zona în care se află locația Dianei.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Comunica bine pe WhatsApp.

Vin cu un copy paste la recenzia colegului...o femeie cu un aspect placut, (pana in 35 de ani), nu te intampina in curu gol (sincer, nici n ar avantaja o), permisiva, face de toate in afara de anal si swallow, cca1.65m, carnita moale, are bun simt si nu si bate joc de meserie. Nu grabeste oaspetele, nu exceleaza la nici un serviciu dar nici nu s bani aruncati (300/h)...o intalnire anonima dar decenta. Locatie okay, putin cam racoroasa pentru cum imi place mie, curata la fel ca stiva de prosoape pe care le pune la dispozitie pentru igienizare.

De revenit? Foarte posibil!

  • Like 5

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Specifică că nu are program nocturn. 

Că eu știu... Dar tot am să mai încerc! :)

 

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Dacă-ți iese de câteva ori... Nu ești vrăjitor, ești doar norocos. Sau perseverent. 

Și mai ai și șansa să ajungi la vrăjitoare... Și să le spui că sunt frumoase doar de dragul de a nu regreta și să fie bine :)

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost astazi la ea pe strada Tibiscum in zona Modern. Pozele sunt reale, ea are in jur de 35-37 de ani, la față arata bine, ii draguta. Țâțele is mai lasate dar nu foarte deranjant, are curu mai mare, fain. Am inceput cu un preludiu, i-am lins țâțele, ne-am si sarutat, am observat ca ii placea la sarutat sa bage limba in gura mea. La oral o suge bine, te intreaba cum iti place, linge si coaiele. La normal am pus-o deasupra mea, se misca bine. Una peste alta e o femeie de treaba, nu te grabeste, ii prietenoasa si linistita. Mi-o zis ca stie de forum dar ca nu ii pasa de ce scriem noi pe aici fiindca or sunat-o unii si i-or spus ca ii fac recenzie pozitiva daca le face reducere, ceea ce ea nu accepta.

Note:

Locatie - 8 (simpla, ai tot ce iti trebuie, is prosoape curate la baie)

GFE - 10 

0N - 8

NP - 8 

Cost: 150 de lei finalizarea

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitat zilele trecute pe frumoasa Diana.

Cu gandul la o partida buna, care sa tot lasat asteptata in  ultima perioada,  rasfoiesc formul si ajung la Diana.

Sun pt detalii, foarte draguta si la tel,150 finalizare , on ,np, fk , cim, cof(exact ce prescrie medicul), locatie mai sus mentionata, ma programeaza in juma de ora si plec spre ea.

Locatia este destul de usor de gasit,scars din coltul L de blocuri, insa locurile de parcare sunt destul de greu de gasit, apartament ok, baie cu tot ce trebuie, pat mare cu loc suficient de desfasurare chiar si pt cei mai inalti.

Diana este o milfa foarte atragatoare, chiar intorci capu dupa ea pe strada, blonda cu tate medii, supla , inaltuta, stramta , perversa la modul bun, iar la supt are centuta neagra, ii place maxim.

Actiunea a inceput cu un preludiu savurosplin de alintari si fk, lins peste tot , si deoparte si de cealalta, exporat toate gaurile, anilingus, si on din toate pozitiile  69 dementia, totul la superlativ,  am trecut la un np cu ea deasupra, unde am simtito foarte bine si finalizand glorios in caciulita. Timp petrecut undeva la 40 de min, nu mam simtit nici o clipa grabit,mam igenizat si la intrare si la plecare.

Platit la sfarsit din proprie initiativa 150 ron, bani meritati din plin.atitudine pro client .de revenit cu sigurantă.

Aspect 9 pt varsta ei

Locatie 9 un - fiind lispa locurilor de parcare

Igiena 10

Atitudine 10

On 10+, cu scuipat, lins la oo si mai jos, ii place sa suga maxim, se cere singura

Np 9

Gfe 10 fk sustinut 

Cim + cof data viitoare

Sa futeti santosi fratilor!!!

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pare relativ interesanta... Eu nu cred c o cunosc.. Dar cine stie... Poate din tinerete :P Poza nu mi-a atras atentia eu fiind mai mult fan "slim fit" sau chiar "skinny fit" :D

 

Acum sincer, parca as da o tura sa verific, dar multumita voua, "mari vedete" care ati umplut topicul de recenzii si laude mai mult ca sigur n-o mai prind cand vreau eu, in timpul meu limitat.

 

Eu v-am mai zis pe alocuri, dar n-ai cu cine.... Fratilor, mergeti, futeti si taceti dracului din gura, ca nu va da nimeni bani pentru recenzii, dar voi inca nu v-ati prins :P Si ca sa fie prostia absoluta dupa ce vedeti o recenzie buna si o vizitati, scrieti si voi inca vreo 3-4 recenzii la fel ca papagalii, ca sa fiti siguri ca n-o mai prindeti a doua oara :)))

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
1 oră în urmă, rolandc a spus:

Pare relativ interesanta... Eu nu cred c o cunosc.. Dar cine stie... Poate din tinerete :P Poza nu mi-a atras atentia eu fiind mai mult fan "slim fit" sau chiar "skinny fit" :D

 

Acum sincer, parca as da o tura sa verific, dar multumita voua, "mari vedete" care ati umplut topicul de recenzii si laude mai mult ca sigur n-o mai prind cand vreau eu, in timpul meu limitat.

 

Eu v-am mai zis pe alocuri, dar n-ai cu cine.... Fratilor, mergeti, futeti si taceti dracului din gura, ca nu va da nimeni bani pentru recenzii, dar voi inca nu v-ati prins :P Si ca sa fie prostia absoluta dupa ce vedeti o recenzie buna si o vizitati, scrieti si voi inca vreo 3-4 recenzii la fel ca papagalii, ca sa fiti siguri ca n-o mai prindeti a doua oara :)))

Nu ai pierdut absolut nimic!

Am vizitat o imediat dupa postarea pozitiva de aici si nu m a impresionat deloc la acest pret! 

Pretul corect ar fi de 100/200 h poate atunci pierdeai ca era raportul bun! 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mersi ca m-ai lamurit Falco! Eu in general cand vad anunturi cu doamne mature le ocolesc, ca 90% din ele sunt cu poze false si in realitate sunt urate, grase, deformate, pline de celulita si cu 10 ani mai batrane decat scrie in anunt. Asta mi s-a parut interesanta abia dupa ce au zis "colegii" ca e draguta la fata si arata decent.

 

Dar daca tu zici ca nu e mare pierderea eu te cred pe cuvant. Oricum prefer prospaturile tinere si cu carnea tare pe ele ;)

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare,

am fost si eu in vizita la aceasta Doamna. Oralul este bun, cel putin mie mi-a placut. In rest nimic spectaculos. Este o companie placuta, dar la corp ar fi loc de ceva mai bun, chiar daca e matura.

Locatia modesta, dar curată si bine ingrijita, in plus retrasa. Cei care merg cu masina au loc de parcare.

Actiunea - a fost un oral, bun, pe gustul meu, cu atenție la tot ce necesita si nu a fost pe viteza. Sexul normal, a fost ok, dar nimic spectaculos. Sa spunem ca mi-a placut, in ideea ca e destul de stramta Doamna, astfel a fost o placere, dar in rest, destul de mecanic, fără urma de senzatie de o relație umana.

Am stat o finalizare cu halat de RON 150.

De revenit - personal nu cred ca mai revein, dar daca e vorba de o descarcare rapida, merita incercata o finalizare.

Spor sa aveti!

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...