Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Pozele sunt reale iar Diana arata superb ! O stie cineva ?REALA%,DIANA 23ANI! Bruneta atragatoare,forme incitante, sani frumosi si fund bombat,Te astept ptr.2 finalizari, sex oral si normal,accept 69, dus impreuna si masaj erotic.Cu siguranta ma vei vrea si a doua oaraNON-STOP 31 Jul 14:36 0729.317.182 post-1-133409694877_thumb.jpgpost-1-133409694878_thumb.jpgpost-1-133409694879_thumb.jpgpost-1-13340969488_thumb.jpgpost-1-133409694882_thumb.jpg

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

am citit despre ea mai acum ceva timp si pot sa-ti garantez ca e reala :) si se vede si din poze zic eu.. fata presteaza de 1 an si ceva cred si am vazut multe poze cu ea dar niciodata nu am ajuns sa o vizitez nu stiu de ce..

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

am fost eu , fata e bruneta + bronzata , arata ca in poze are niste tate frumoase si tari , un cur mare , 150ron 2 finalizari sau 100ron o finalizare.oral cat de cat ok , la normal cand am bagat-o in ea a inceput sa tipe a zis ca o doare de la prezervativ lol =)) si nu am vreo pula de cal..mai sta cu o blonda urata in apartament , singura problema e ca te cam grabeste , te mai intreaba mai ai mult pana termini ?:D)locatia in tineretului de la metrou mergi vreo 2 blocuri in sus (sa ai parcu in dreapta).

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

e curata da , cel putin cand am fost eu tocmai iesise de la dus , oral cu prezervativ ca a fost prima data , gfe 2-3 :D)daca n-ai ce face cu banii si n-ai treaba pe acasa poti sa te duci pentru un numar :))

Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
încerc sa o sun dar imi da `ocupat` :@
Eu personal nu o recomand, prestatie slaba, implicare spre 0 si ora la ea dureaza 30-40 min maxim, dupa care incepe sa te tot intrebe daca mai termini pt. ca ti se termina timpul. Am vizitat-o anul trecut prin primavara si nu merita in opinia mea sa o mai revizitez...a fost un fiasco total.Bafta!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe mine nu ma atrage deloc pozele ei,o stiu de aproape 1 an jumate cu pozele din AT si nu m-a batut gandul niciodata sa ma duc,dupa felul in care si presteaza propun sa fie mutata la de evitat.

Link spre comentariu

  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

@infidelul33 te asteptam cu o recenzie cum scrie la regulament. Daca spui ca s-a speriat cand te-a vazut, inseamna ca ai vizitat-o. Ai 24 de ore la dispozitie. Multumesc de intelegere!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...