Sari la conținut

Psihoterapeută 48 de ani 0758430491


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Well,

am futut-o si pe asta,amator de mature…insa aici zic ca e trecuta de categoria mature :))

Am ajuns la locatia dansei,in spate la hasdeu.cica garsoniera inchiriata doar cand are treaba desi pare ca acolo locuieste.

Doamna dabea venise de la piata(avea carucior de ala mic )de unde a scos prosoapele,prezervative si ceva lubrifiant.

Ajuns in locatie m-a intampinat dupa usa,la prima vedere are 55+ doamna slabuta rau si n-are nici-o legatura cu pozele din anuntul(alea cred ca-s facute in urma cu 20ani),initial am zis sa fac cale intoarsa insa doamna a inceput sa vorbeasca si nu s-a mai oprit pana nu s-a apucat de “mumu” cum zice ea(ala a fost si singurul moment de liniste😄)

pana la urma am ramas,facut un dus rapid cu apa rece dupa care m-am tolanit in canapea,doamna s-a asezat jos si a inceput un oral destul de bine executat cu deep fara nici-o problema,dupa vreo 15 min am capitulat si dat drumul in gura doamnei(a mai supt putin si a plecat la baie sa decarteze).

dupa inca o sesiume de ascultat am pus-o iar la supt,daca tot am platit ora…am mai chinuit-o asa putin dupa care am pus-o capra pe canapeaua din dotare,e stramta se simte bine si se impinge in ea ca dracii.am dat usor ca imi era sa nu-i gac vreo fractura de sold sa mai platesc si vreo recuperare :))

orall:8

normal:7 

De revenit:nu prea

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitat titulara topicului luna trecuta.

Locatia: o garsoniera mica fara pat, doar cu o canapea.  6.5

Corp: la corp mi s-a parut ca arata foarte bine pentru varsta ei ( as zice vreo 60 de ani).    8.5

Fata: 6

Actiunea a inceput cu mine pe canpea si cu ea in genunchi in fata mea . ON decent, NP bun, rezista destul de bine. Ce a fost cel mai ok pentru mine a fost anilingus-ul pe care l-a executat foarte bine. 2 x CIM.

Aveti grija ca tipei ii place sa stea de vorba, dupa ce am terminat primul numar si am mai stat putin de vorba i-am batut un apropo ca trece timpul si se face ora daca nu ne apucam mai repede de al doilea numar. Am fost ignorat si a zis sa nu ma grabesc, a continuat sa vorbeasca despre viata ei cam o ora, dupa care i-am zis ca eu am venit pentru 2 numere. A incercat sa se fofileze, cum ca a trecut timpul si ca nu poate sa mai stea, dar i-am adus aminte ca eu am vrut sa il incepem mai devreme, dar m-a amanat. Pana la urma am convins-o si a trecut din nou la un anilingus (my kryptonite) urmat de un CIM (nu inghite).

D2D aproape 2 ore

Achitat 300

de revenit? 

Pentru mine nu, dar nu regret experienta.

Daca va plac tipele de varsta ei (fata de Gilf, la corp chiar arata foarte bine - old dar arata ff bine, nu doar pentru varsta ei)

si nu va deranjaza sa va povesteasca toata viata si sa raspunda de 5 ori la telefon puteti sa incercati.

 

  • Mersi 1
  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 24022
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 19 minute, alexxx0321 a spus:

Vizitat titulara topicului luna trecuta.

Locatia: o garsoniera mica fara pat, doar cu o canapea.  6.5

Corp: la corp mi s-a parut ca arata foarte bine pentru varsta ei ( as zice vreo 60 de ani).    8.5

Fata: 6

Actiunea a inceput cu mine pe canpea si cu ea in genunchi in fata mea . ON decent, NP bun, rezista destul de bine. Ce a fost cel mai ok pentru mine a fost anilingus-ul pe care l-a executat foarte bine. 2 x CIM.

Aveti grija ca tipei ii place sa stea de vorba, dupa ce am terminat primul numar si am mai stat putin de vorba i-am batut un apropo ca trece timpul si se face ora daca nu ne apucam mai repede de al doilea numar. Am fost ignorat si a zis sa nu ma grabesc, a continuat sa vorbeasca despre viata ei cam o ora, dupa care i-am zis ca eu am venit pentru 2 numere. A incercat sa se fofileze, cum ca a trecut timpul si ca nu poate sa mai stea, dar i-am adus aminte ca eu am vrut sa il incepem mai devreme, dar m-a amanat. Pana la urma am convins-o si a trecut din nou la un anilingus (my kryptonite) urmat de un CIM (nu inghite).

D2D aproape 2 ore

Achitat 300

de revenit? 

Pentru mine nu, dar nu regret experienta.

Daca va plac tipele de varsta ei (fata de Gilf, la corp chiar arata foarte bine - old dar arata ff bine, nu doar pentru varsta ei)

si nu va deranjaza sa va povesteasca toata viata si sa raspunda de 5 ori la telefon puteti sa incercati.

 

Tare recenzia…mai mult tu ai fost psihologul bro…ea trancanea iar tu i-ai umplut gura cu tratament si vitamine. 😂

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am dat și eu în tanti, ce sa zic femeia duce, nu arata bine pentru cine cauta top modele, dar copul este ok, poți da cât de tare vrei în ea ei face un oral top, pe aproape de cel făcut de Chantal, pentru cine vrea să o treacă în palmares merita, dar la 300 lei poti sa gaseti ceva mult mai bun

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...