Sari la conținut

Psihoterapeută 48 de ani 0758430491


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 12 ore, gipo238 a spus:

Tovarasi,

Doamna exista si face treaba. Recte oral (P/N, functie de impresia artistica pe care i-o lasi)+ normal (P, adica protejat, desigur...). Si mie mi-a zis de finalizare orala, ca face, dar.. aveam alte planuri. E fix persoana din poze. Ma minunez cum i-au lasat pe site poza cu dansa goala, dar asta e alta discutie. Poate tocmai de-aia i-au eliminat anuntul mai apoi..

Deci, garsoniera e in spatele liceului Iulia Hasdeu, pe Mihai Bravu, intre Iancului si Obor, curat, civilizat. Are o canapea, nu pat, si doua fotolii maricele, iar pe ele se poate face treaba buna. Verificat.

Dameza e spre slabuta, dar nu ajunge la skinny. Se simte ca e matura, la carnita, dar in mod placut.... cred. In fond, ea insasi se califica drept matura. Tate micute, dar nu flasce. Pentru gustul meu e OK. A, si - desi n-am pus boticul - am verificat prin tehnologii digitale (ha ha) zonele de interes si a rezultat ca nu existau arome suspecte.  

Lucreaza cu daruire, acopera in mod adecvat TOT teatrul de batalie, mi s-a parut ca face cu placere ce face, parea ca simte schemele (asta e bine, daca ma gandesc la ce alte exemplare am intalnit)...

N-am sesizat sa priveasca spre ceas, (Bine, nici eu n-am fost magar, m-am incadrat eu singur in juma de ora, din care vreo 10 minute la inceput au fost trancaneala, small talk, de imprietenire etc).

La inceput am marcat eu 170 de leusteni, din proprie initiativa, pt o juma' de ora, deci habar n-am daca ii cere ea sau nu..  

Ce-ar mai fi... Are un par misto (ala din poze... jos n-are.. 😉) si e foarte vesela. Iarasi fac o paranteza - si eu sunt vorbaret si vesel, asa ca e posibil ca si ea sa fi reactionat in oglinda. Dar asa cum am citit-o eu, nu pare genul mut, tembel, imbufnat, rece....  Poate ca asta vrea sa zica prin psihoterapeuta. Te fute si te mai si inveseleste.

Cam asta ar fi. Bag aceasta experienta la capitolul "pozitive". Spor in ramura tuturor! 

Multumim bro si preconizam o vizita!

Ai sunat la nr din titlu?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Eu am citit prima oara "psihopata 48 de ani" 🤣 

 Și mai grav e că am zis "hmmm...suna interesant!".:))

 In fine, am o fantezie, să mă duc la o "psihopata", să mă ajute in problemele mentale iar la sfârșit să mă fută că să mă simt mai bine. Până la urmă ce e rău? E ca la masaj: îți face fata masaj și după îi dai la buci. Îmbini utilul cu plăcutul. 

 Eu chiar as merge și mai departe, m-aș baga într-o afacere de genul cu frizerie: te tunzi ei futi: ieftin și rapid :)). Sau preferata mea: sala de fitness! Unde după ce îți arată câteva "mișcări corecte" te lasă să îi arăți și tu iei altfel de mișcări. Hai că nu am idei rele, îmi mai trebuiesc banii și femeile și să vedeți cum dau peste cap lumea peștilor 🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 42 minute, liviu95 a spus:

 Eu am citit prima oara "psihopata 48 de ani" 🤣 

 Și mai grav e că am zis "hmmm...suna interesant!".:))

 In fine, am o fantezie, să mă duc la o "psihopata", să mă ajute in problemele mentale iar la sfârșit să mă fută că să mă simt mai bine. Până la urmă ce e rău? E ca la masaj: îți face fata masaj și după îi dai la buci. Îmbini utilul cu plăcutul. 

 Eu chiar as merge și mai departe, m-aș baga într-o afacere de genul cu frizerie: te tunzi ei futi: ieftin și rapid :)). Sau preferata mea: sala de fitness! Unde după ce îți arată câteva "mișcări corecte" te lasă să îi arăți și tu iei altfel de mișcări. Hai că nu am idei rele, îmi mai trebuiesc banii și femeile și să vedeți cum dau peste cap lumea peștilor 🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Top 👍🏻

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 7 ore, alexsmith7 a spus:

Ce ma surprinde e ca nimeni nu aduce vorba de aia 100 extra care ii cere pentru normal neprotejat...voi chiar așa nebuni sunteți? :)))

Aia care fut la normal si anal neprotejat tac malc. Vrei sa isi ia hate? De obicei se vaita pe aici dupa ce le apar simptome de BTS 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
1 hour ago, liviu16cm said:

Trebuie sa ajung la ea zilele astea colegu. Mie îmi pare ca e ce trebuie pentru o femeie matura, corp ok, la data pare drăguță. Nu o ratez! ☝️

Sa vad cum ne sincronizam 😁

Succes și așteptăm recenzia!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ieri era ocupata când am sunat, ocupata pentru un anumit interval dar recenzii pla... 

Nu a mai ajuns nimeni de pe forum, eu o sa mai încerc zilele astea. Mi s-a pus pata rău :))) Ma rog sunt fan femei mature, doamne nu sunt chiar obsedat. Sigur ne potrivim pana la urma 😁

 

Bafta tuturor! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

Am sunat-o azi si nu mi-a raspuns, apoi m-am trezit cu mesaj de la ea.

250 ora cu oral neprotejat, normal protejat, finalizare in gura fara inghitire; ora 22 ultima programare. Mi-a prezentat meniul pe fuga motivand ca trebuie sa-i vina un musafir.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...