Sari la conținut

Sandra 0733657361


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 16.08.2022 la 9:52, Sandra4 a spus:

Buna dimineața sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 10:00 și voi termina la 23:00 și țin sa va anunț ca voi rămâne in București pana pe 21 August după o sa plec puțin . Va aștept pupici 💋97C93955-9DB1-4F40-B25E-6D3B6BD0D0C7.jpeg.80d52fcd94a6b20c62bdc5ce194a9437.jpeg

La multi Anii Sandra Un An Nou 2024 plin de realizarii si implinirii...😘💋

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 02.09.2022 la 23:21, cristi.wpu a spus:

Muaaaaa!!!

Salutare pt cei care o stiti ati fost s au cei ce vreti sa o cunoasteti maine va reveni Sandra , aceasi locatie Ion Campineanu Sala Palatului. ne revedem maine Sandra te 😘

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Astazi dupa ce am aflat acum cateva zile ca va reveni Sandra .mi am facut timp sa o vizitez. intrucat nu sta decat 2 zile am si fugit catre ea , numai ce am venit de la ea de 2 ore. atmosfera placuta aceasi adresa Ion Campineanu.Sala Palatului. vizavi mai exact. apartament ok pt ce trebuie cu  cele necesare la baie iar atmosfera placuta cum spuneam inca de la intrare cand am vazuto pe splendida Sandra ma fermecat ochii ei si desigur sanii ei imensi..   sa zic asa  arata la fel ca la inceput cand am cunoscuto.tarifele aceleasi 150/300 pt doritori o mai gasiti maine de dimineata pana seara. te 😘 Sandra si  sper eu totusi poate mai revi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...