Sari la conținut

Sandra 0733657361


Postări Recomandate

  • Telefon: 0733657361
  • Oras:București
  • Telefon: 0733657361
  • Oras:București

Buna dimineața ! Sunt disponibilă azi de la ora 10 la ora 23 și mâine de la ora 10 la ora 17 după voi pleca in concediu . Pupici 💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Am fost si eu saptamana trecuta la ea, pentru jumatate ora. A meritat. Inalta, frumusica, vesela, sexi. Nu m-a deranjat ca e mai plinuță, ce să mai zic de mine...Ochi frumosi, chip placut, sani wowww, stie sa vorbeasca frumos si interesant. Si nu doar ca se joaca cu sanii aia uriasi de te inebuneste ci si face un oral nepro atat de placut....lent, umed, o placere. Doar ca mi a zis ca nu o poate lua prea adanc deoarece daca palosul ii atinge omusorul apare senzatia aia neplacuta. Noroc ca la cei 13-14 cm ai mei chestia asta nu a fost o problema. Finalizare in misionar, in balonas, dupa vreo 5 minute de pompat cu strigaturi))) I-am facut si cateva minute cunni, nu stiu daca i-a placut, sper ca macar nu am chinuit-o. Interesante si tatuajele ei, desi o impiedica sa puna poze clare.

Aspect față 9

Aspect corp 8 spre 9

Curatenie  10

Locatie ultracentrala (Sala Palatului) 9 spre 10

Halat 200 lei (30 min)

Eu sigur mai revin. Bravo, Sandra)))

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733657361
  • Oras:București
  • Telefon: 0733657361
  • Oras:București
Acum 2 ore, omuldinpadure a spus:

Am fost si eu saptamana trecuta la ea, pentru jumatate ora. A meritat. Inalta, frumusica, vesela, sexi. Nu m-a deranjat ca e mai plinuță, ce să mai zic de mine...Ochi frumosi, chip placut, sani wowww, stie sa vorbeasca frumos si interesant. Si nu doar ca se joaca cu sanii aia uriasi de te inebuneste ci si face un oral nepro atat de placut....lent, umed, o placere. Doar ca mi a zis ca nu o poate lua prea adanc deoarece daca palosul ii atinge omusorul apare senzatia aia neplacuta. Noroc ca la cei 13-14 cm ai mei chestia asta nu a fost o problema. Finalizare in misionar, in balonas, dupa vreo 5 minute de pompat cu strigaturi))) I-am facut si cateva minute cunni, nu stiu daca i-a placut, sper ca macar nu am chinuit-o. Interesante si tatuajele ei, desi o impiedica sa puna poze clare.

Aspect față 9

Aspect corp 8 spre 9

Curatenie  10

Locatie ultracentrala (Sala Palatului) 9 spre 10

Halat 200 lei (30 min)

Eu sigur mai revin. Bravo, Sandra)))

Mulțumesc . Te aștept cu drag și data viitoare 💋

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733657361
  • Oras:București
  • Telefon: 0733657361
  • Oras:București
La 20.08.2022 la 18:30, ionutyfg a spus:

Cat stai plecata???

Buna azi o sa revin . O sa fiu disponibilă pana vineri si după o sa revin martea viitoare 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733657361
  • Oras:București
  • Telefon: 0733657361
  • Oras:București
Chiar acum, Sandra4 a spus:

Buna azi o sa revin . O sa fiu disponibilă pana vineri si după o sa revin martea viitoare 

O sa revin in seara asta scuze . Și voi fi disponibilă pana vineri seara 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733657361
  • Oras:București
  • Telefon: 0733657361
  • Oras:București

Buna dimineața dragi mei sunt disponibilă pentru programări și  ma găsiți de la ora 10:00 pana la 23:00 💋 Zona piața națiunile unite  

o zi frumoasa va doresc 💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733657361
  • Oras:București
  • Telefon: 0733657361
  • Oras:București

Am și eu o rugăminte pentru persoanele care nu citesc descrierea cu serviciile mele întrebați la tel sa nu pierdem timpul eu așteptat și voi venind degeaba pana la locație , este mai bine pentru toată lumea . Va pup 💋

Link spre comentariu

Am fost azi la Sandra o fată superba și înaltă programarea făcută telefonic și confirmarea făcută pe WhatsApp și respectata de ambele părți ajuns la Piata Națiunile Unite am sunat-o și ma îndrumat sa ajung la ea.Ajuns în locație am cerut prosop pentru la dus și după a început Sandra un oral protejat și normal super senzație. Mulțumesc Sandra pentru clipele petrecute cu tine 😘😘😘❤❤

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733657361
  • Oras:București
  • Telefon: 0733657361
  • Oras:București
Acum 29 minute, sorika80 a spus:

Am fost azi la Sandra o fată superba și înaltă programarea făcută telefonic și confirmarea făcută pe WhatsApp și respectata de ambele părți ajuns la Piata Națiunile Unite am sunat-o și ma îndrumat sa ajung la ea.Ajuns în locație am cerut prosop pentru la dus și după a început Sandra un oral protejat și normal super senzație. Mulțumesc Sandra pentru clipele petrecute cu tine 😘😘😘❤❤

Mulțumesc te pup 💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenzie intarziata!

Intrasem pe forum, prima care era on, Sandra, cand am vazut ce tatse are, am innebunit😂 am sunat, am programat la 3h distanta, zona campineanu, am fugit rapid spre locatie, urc, ma cer la dush su revin nerabdator sa ma joc cu tatsele Sandrei.

LOCATIE - 8 baia utilata cu tot ce ai nevoie, curat.

ON - 8, putin umed, incercari deep, dar nu reusea, per total, a fost ok, l a facut beton, incercam putin fuck tits, imi pierdeam pula😂😂😂 dupa care vine la normal

NP - 8, vine peste mine, eu cu capul intre tatse, ce vorbesti ba baiatule, probabil cele mari tatse pe care le am pupat si futut de cand ma stiu, o pun in misionar, dupa care in doggy, finalizez pe tatse.

Halat: 150 ron (1fin)

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...